Угрин 2-Во-1 Магнетна Безжична Станица За Полнење, Компатибилна Со Држач За Полнење Магсафе, Безжичен Полнач со 3 СТАПКИ USB-C Кабел за Iphone 14/13/12 Серија И Airpods Серија

Угрин 2-Во-1 Магнетна Безжична Станица За Полнење, Компатибилна Со Држач За Полнење Магсафе, Безжичен Полнач со 3 СТАПКИ USB-C

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Наполнете 2 Уреди Истовремено : безжичната станица за полнење 2-во-1 НА УГРИН е наменета За iphone 14/13/12 серија (7,5 W) И Airpods Серија (5 W). Магнетниот држач истовремено ги полни вашиот i Phone и Air Pods. ЗАБЕЛЕШКА : максимизирајте ја ефикасноста на полнењето на безжичниот полнач 2-во-1 со користење на адаптер За полнење Тип-Ц ПД 20В или поголем (не е вклучен). Цврста Магнетна Брава : држачот За полнач Компатибилен Со Магсафе обезбедува 700 гр моќна магнетна сила за вашиот телефон. Користи 8 N52 H магнети, што го прави полнењето поефикасно и обезбедува силна магнетна врска за лесно усогласување и непречено полнење. Прилагодливи Агли На Гледање : безжичната станица за полнење 2-во-1 има прилагодлив топчест спој изработен од алуминиумска легура, кој е цврст и издржлив; одлично за да се спречи деформирање при прилагодувања. Магнетниот прстен од 360° ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу режимот портрет и пејзаж, што е одлично за употреба на уредот на клупи и ноќни маси. Статус на полнење На Прв Поглед : ЛЕД-индикаторот брзо го покажува статусот на полнење. Кога безжичниот полнач е успешно вклучен, ИНДИКАТОРОТ ЗА ЛЕР ќе трепка двапати во зелена боја. Ако индикаторот Е ЦВРСТ ЗЕЛЕН, слушалките активно се полнат. Ако ТРЕПКАЊЕТО НА ЛЕР опстојува, тоа значи абнормален статус на полнење. Ве молиме осигурајте се дека нема предмети помеѓу вашиот уред и површината за полнење. Што има Во Кутијата : магнетната безжична станица за полнење вклучува држач за полнење 2-во-1, КАБЕЛ ЗА полнење 3 FT/1m USB-C До C, упатство за употреба и картичка за бакшиш. 1* 2-Во-1 Магнетна Безжична Станица за Полнење.

Избор на клиенти

Вклучување/исклучување на вклучувањето на рокерот за вклучување на 3 пини KCD3 AC 16A 250V, AC 20A 125V 31mm x 14mm Свеж
Вклучување/исклучување на вклучувањето на рокерот за вклучување на 3 пини KCD3 AC 16A 250V, AC 20A 125V 31mm x 14mm

Број на модел : 15А 250 V Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање Гаранција : 1 година Сертифика

DEN 460.80
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч Свеж
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч

Тоа е за новиот Macbook pro A1706 A1707 A1708 Пакетот доаѓа со капаче за клучеви и парче бела шарка Ако не сте сигурни,

DEN 785.60
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H Свеж
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H

10 парчиња Линеарен регулатор (LDO) Позитивен максимален влезен напон 30 V излезен напон 3 V5 V 120 MA SOT893 MD7530 H...

DEN 2.33
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали Свеж
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали

Конструкцијата Sensifit се заснова на концептот на удобно завиткување на вашето тело без пречки или размав.

DEN 1291.20
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен Свеж
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен

Прекинувач за копче за притискање на копчето, 5 игла на 1 NO, 1 NC, одржуван, притиснете го, вклучено (продолж�

DEN 0.67
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
NTE Electronics SR1-0603-491 Површински отпорник на површината со никел бариера, 0603 дебел филм, 0,0625W, отпорност на 910 Свеж
NTE Electronics SR1-0603-491 Површински отпорник на површината со никел бариера, 0603 дебел филм, 0,0625W, отпорност на 910

Прекинување на завиткување со бариера на никел 5% толеранција 0,010 "Терминална ширина 50 Волт NTE Електроник

DEN 1.33
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар Свеж
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар

RGB Fan Connection Продолжување на интерфејсот Продолжување на кабелот [100% набавка без ризик] : Имаме совршена у�

DEN 2.33
Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж