ЈСП Производство На Облека Решетката Големина Разделувачи Закачалки Разделувачи - Тркалезна Големина Решетката Разделувачи За Облека Продавници Или Дома - 100 Парч

ЈСП Производство На Облека Решетката Големина Разделувачи Закачалки Разделувачи - Тркалезна Големина Решетката Разделувачи За

DEN 271.84

Свеж

Достапно.

Одговара на тркалезни и квадратни решетки. 3-1/2" дијаметар. Обичен (празен). Бела боја. РД-В-100-ФБА. Разделувачи на закачалки-Разделувачи На Решетки Со Тркалезна Големина за Продавници За Облека или Домашни кружни и квадратни цевки. 3-1/2" дијаметар. Совршен за организирање закачалки за вашата продавница или дом. Кутија од 100 Парчиња Количина 100 Парчиња Лесно се пишува Со постојан маркер или користете производител на етикети. Надворешен Дијаметар : 3 1/2 "Внатрешен Дијаметар : 1 3/8" Разделувач На Закачалки - Тркалезни Разделувачи На Решетки за Облека , продавници за Малопродажба, Продавници за Штедење или за организирање на вашиот домашен плакар - Одговара на тркалезни и квадратни цевки. Надворешен Дијаметар : 3 1/2 "Внатрешен Дијаметар : 1 3/8" Совршен За организирање закачалки за вашата продавница , продавница или дом. Лесно за пишување со постојан маркер. Се што треба да направите е да ја означите големината на овие празни разделувачи. Можете исто така да го користите производителот на етикети. Кутија од 100 Закачалки Разделувачи Закачалки Разделувачи-Решетки Со Тркалезна Големина За Продавници За Облека Или Дома-20 Парчиња Кутија Следете ги Овие Упатства За да добиете попусти За количина Кликнете на врската погоре што вели јсп производство веднаш над цената. Прелистајте ги нашите други ставки за да заштедите пари со поголеми нарачки.

Избор на клиенти

Анаклин Закачалки За Преклопување Со 26 Клипови за Сушење, Закачалка За Долна Облека Со Штипки, Пластична Штипка За Перење и Свеж Попустот
Џонсвод Виткање Облека Коњ Воздух Сушење Облека Закачалка Перење Алишта Фен Виткање Решетката Затворен Отворен Свеж
Cabilock 4pcs Caddy Преклопување Практични Нето Џемпер Патент Фен Билка Кеси Виси Мрежи Ветроупорен Перење Сушење Туш Долна Свеж Попустот