Litorange 2 ПАРЧИЊА Без Олово Месинг Вода Мини Топката Вентил Исклучување Прекинувач, 1/4 Црево id x 1/4 ИНЧЕН Црево Бодликава Цевки Цевки Фитинг Спојка, 180 Степен Операција ?

Litorange 2 ПАРЧИЊА Без Олово Месинг Вода Мини Топката Вентил Исклучување Прекинувач, 1/4 Црево id x 1/4 ИНЧЕН Црево Бодликава

DEN 222.08

Свеж

Достапно.

● Материјал : Олово слободен месинг. Врски : Црево ид х Црево Ид Барб. ● Универзален Дизајн : Широко Се Користи во системот за наводнување, системот за цевки, системот за снабдување со нафта и гас. € 180 степен операција рачка. Црвена Рачка покриена Со Пластика за рачна контрола за вклучување/исклучување. ● Лесна Инсталација во тесни работни простори. Температурен Опсег : Од -4°C до 194°C. ● доаѓа со 1 година гаранција. Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА 1/4" Црево х 1/4 " ЦРЕВО ПРОЕКТ.

Избор на клиенти

Баомаин Пневматски Механички Вентил МСВ-86522ПБ 1/4 ПТ 2 Позиција 5 Начин Моментално Копче За Печурки Свеж
Баомаин Пневматски Механички Вентил МСВ-86522ПБ 1/4 ПТ 2 Позиција 5 Начин Моментално Копче За Печурки

Модел : MSV86522 PB Дијаметар на Конецот на цевката : Влез На Воздух=Излез на Воздух=11,5 мм;Издувни гасови=8,5 мм..

DEN 228.48
1/2 Гроздобер Steampunk Прекинувач За Запирање На Вентилот За Светилка За Водоводна Цевка W/Црвена Рачка Свеж
1/2 Гроздобер Steampunk Прекинувач За Запирање На Вентилот За Светилка За Водоводна Цевка W/Црвена Рачка

Зголемете го ретро шармот Лесен за инсталирање, лесен за чистење Работи добро со вашата столна ламба...

DEN 3.00
ДИКСОН ФР3Ц6025 6 ФНПТ х 2-1/2 Мнпт Три Начин Излез, Фрлија Месинг Свеж
ДИКСОН ФР3Ц6025 6 ФНПТ х 2-1/2 Мнпт Три Начин Излез, Фрлија Месинг

Три Начин Машки Излез Покрив Врска Назад Излез Големина На Цевката 6" Излез (3) 21 / 2 " машки НПТ Фрли Месинг.

DEN 2.67
Тест Топката Приклучок, Пневматски, 10 во, Гума Свеж
Тест Топката Приклучок, Пневматски, 10 во, Гума

Цена за 1 компјутер Карактеристики МуниТопчестите Приклучоци се дизајнирани со вентил За надувување На

DEN 408.32
GASHER 1PCS 3/8 Инчен Мини Месинг Топката Вентил Исклучување Прекинувач, 3/8 Инчен машки x Женски NPT Навој Цевка Фитинг Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 3/4, АЦ 24В Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 3/4, АЦ 24В

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 329 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 4224.16
Диксон ХПБВ150 Јаглероден Челик Висок Притисок Со Полно Дупчење Топчест Вентил, 1-1/2 Нпт Женски Свеж
Диксон ХПБВ150 Јаглероден Челик Висок Притисок Со Полно Дупчење Топчест Вентил, 1-1/2 Нпт Женски

Хидраулични фитинг висок притисок целосно создаден топката вентил Изработени од јаглероден челик...

DEN 1.67
Newzoll RO Храна Вода Адаптери 1/2 до 1/4 Цинк Легура 3-Начин Топката Вентили &засилувач; 1/2 Брзи Конектори Топката Вентили Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, Пвц, 4, 24V AC/DC Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, Пвц, 4, 24V AC/DC

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 487 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 11580.32
Паркер ХАНИФИН V502P-6-04-Пк20 Индустриски Топчест Вентил, Тефлонски Печат, Монтирање На Панел, Рачка За Маици, 600 пси, 3/8 Свеж
Џијанлинг Месинг Мини Топката Вентил, G Женски На Машки Затворање Вентил Свеж
Џијанлинг Месинг Мини Топката Вентил, G Женски На Машки Затворање Вентил

Содржина на пакетот : Месинг мини топката вентил x1 Висококвалитетен материјал : хромиран месинг, отпоре�

DEN 127.84
Месинг Мини Топката ВЕНТИЛ НПТ Женски х Машки Затворање Вентил Свеж
Месинг Мини Топката ВЕНТИЛ НПТ Женски х Машки Затворање Вентил

●Материјал : Изработен Од Хромиран Месинг, отпорен на абење и корозија, висока јачина без деформација...

DEN 127.84
Моторизиран Топчест Вентил Нерѓосувачки Челик 3-Насочен Голем Вртежен Момент Топчест Вентил 2/3 ЖИЦА AC220V DC24V DC12V 1Pcs Свеж
3/8 Инчен Месинг Шипка х Шипка Топчест Вентил, Свеж
3/8 Инчен Месинг Шипка х Шипка Топчест Вентил,

Тешка, Комерцијална Оценка Направено Од Месинг Без Олово Големина : 3 / 8 Инчен Боцка За Боцкање Тешка, Ком

DEN 1260.80
Ндсbв-1250-Т 1 Парче Економија Целосна Порта Во Линија Топката Вентил, 1-1/4 Во, FIPT, 150 Psi, Пвц Свеж
Ндсbв-1250-Т 1 Парче Економија Целосна Порта Во Линија Топката Вентил, 1-1/4 Во, FIPT, 150 Psi, Пвц

Направено во САД со висококвалитетен прогард пвц втори материјал НСФ сертифициран за безбедна вода за �

DEN 1529.60
Рачен Топчест Вентил, ПВЦ, 1, ЕПДМ, Навој Свеж
Рачен Топчест Вентил, ПВЦ, 1, ЕПДМ, Навој

Универзална Монтажа Рампа СафБлок Дизајн Двојна унија завршува поедноставување на цевководи Сите Плас

DEN 255.20
Минимален Вентил За Притисок 23782089 за Компресор За Воздух со Завртки Свеж
Минимален Вентил За Притисок 23782089 за Компресор За Воздух со Завртки

23782089 Забелешка : Проверете Дали Бројот На Моделот, Бројот На Делот и Фотографијата се Исти како Вашиот...

DEN 3.33
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 1-1/4, ДЦ12В Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 1-1/4, ДЦ12В

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 379 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 4841.12
Кежаи Сон 2 AC/DC9 - 24v Моторизиран Топчест Вентил, DN50 пвц 5 Жици АВТОМАТСКО Враќање БЕЗ Електричен Топчест Вентил Свеж
Кежаи Сон 2 AC/DC9 - 24v Моторизиран Топчест Вентил, DN50 пвц 5 Жици АВТОМАТСКО Враќање БЕЗ Електричен Топчест Вентил

●Широк Опсег на Напон од 9 V ДО 24 V, МОЖЕ да се користат И НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и ЕДНОНАСОЧНА струја ●Целосн

DEN 3055.84
Диксон Б5121Е1000LBCC 10 Lug Пеперутка Вентил, CI Тело, EPDM Седиште, R И P, АЛ, ДА Свеж
Диксон Б5121Е1000LBCC 10 Lug Пеперутка Вентил, CI Тело, EPDM Седиште, R И P, АЛ, ДА

Вентилот има тело од леано железо со продолжен врат, никелиран еластичен железен диск и заменливо СЕДИШ

DEN 1.67
Hayward PMDTBH220STEA8 Серија PMD Вистински Унија Топката Вентил, Автоматски, Двојно Дејство, Приклучок/Навој Крајот, CPVC СО Свеж
1/2 Женски До Женски Навој Црево Опашка Рачка Месинг Топката Вентил Црвено Свеж
1/2 Женски До Женски Навој Црево Опашка Рачка Месинг Топката Вентил Црвено

Дизајниран за станбена, комерцијална употреба со вода, нафта или гас Внатрешен Дијаметар На Конецот : Пр

DEN 143.84
Две Мали РИБИ АТЛ5460В 6-Пакет Микро Вентил Барб Х Барб Свеж
Две Мали РИБИ АТЛ5460В 6-Пакет Микро Вентил Барб Х Барб

Две Мали Риби Микро Вентил Барб Х Барб Микро фитинзи за регулирање на протокот на воздух преку стандард�

DEN 2.00
Истовар Вентил Поправка Комплет 2906059700 За Атлас Копко Компресор 2906-0597-00 Свеж
Истовар Вентил Поправка Комплет 2906059700 За Атлас Копко Компресор 2906-0597-00

2906059700 Забелешка : Проверете Дали Бројот На Моделот, Бројот На Делот и Фотографијата се Исти како Вашиот..

DEN 1297.60
Диксон BV2GG-400CC-15% Стакло Седиште Не-Капсулирани Топката Вентил, 4, 316Ss, 2-Начин Свеж
Диксон BV2GG-400CC-15% Стакло Седиште Не-Капсулирани Топката Вентил, 4, 316Ss, 2-Начин

НеИнкапсулирани 2Насочен 3 Парче Нерѓосувачки Челик Топката Вентил Големина 4" Седиште 15% стакло засилен

DEN 825.60