QQUOTLET Микробранова Печка Топла И Ладна Проѕирна Пластика Дели Сад За Чување Храна Со Капак, 100-Пакет 16 Мл

QQUOTLET Микробранова Печка Топла И Ладна Проѕирна Пластика Дели Сад За Чување Храна Со Капак, 100-Пакет 16 Мл

DEN 607.84

Свеж

Достапно.

Издржлива Конструкција Секој контејнер е изработен од полипропиленска пластика со голема тежина за да ги обезбеди вашите врвни топли или ладни производи додека сте изложени или во транспортот. Сигурниот дизајн издржува повторна употреба, што ги прави овие контејнери опција за повеќекратна употреба во комерцијални поставки. Плус, тоа е дури и безбедно за употреба во машини за миење садови со ниска температура за ваша погодност. Овие контејнери се безбедни за фрижидер, замрзнувач и машина за миење садови. Тие се одлични за складирање на остатоци, а проѕирниот дизајн ви овозможува лесно да ја идентификувате содржината. Капаците цврсто се вклопуваат, а контејнерите се многу издржливи. Овој удобен предмет е совршен за држење на вашите супи, чорби, салати за сувомесни производи и десерти. Одлично за делис, барови за салати или апликации за вадење ресторани, овој сад е дизајниран за транспорт, складирање, а потоа и за загревање на топла храна. Контејнерот промовира брза идентификација на производот, без разлика дали е изложен во случај на дели или складиран во фрижидер. Вклучени се капаци отпорни на истекување. Овој удобен предмет е совршен за држење на вашите супи, чорби, салати за сувомесни производи и десерти. Одлично за делис, барови за салати или апликации за вадење ресторани, овој сад е дизајниран за транспорт, складирање, а потоа и за загревање на топла храна. Класичната тркалезна форма ја задржува вашата најпопуларна топла и ладна храна.

Избор на клиенти

Цртан Филм Ајкула Сад За Чување Храна Пластични Јасни Кутии За Складирање Со Капак За Заптивка Свеж
Цртан Филм Ајкула Сад За Чување Храна Пластични Јасни Кутии За Складирање Со Капак За Заптивка

пластика Пластичен транспарентен материјал Составен од кутија за складирање + капак за запечатување Еф

DEN 1155.20
セトモノホンポ унофу 7.0 Овална Плоча [9.0 Х 6.0 х 0.7 инчи] / јапонски садови Свеж
セトモノホンポ унофу 7.0 Овална Плоча [9.0 Х 6.0 х 0.7 инчи] / јапонски садови

[22.8 х 15.3 х 1.8 см] Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат о

DEN 1.33
Хатцлер Бери Кутија, 1 Литар, Виолетова Свеж
Хатцлер Бери Кутија, 1 Литар, Виолетова

Заштедете пари со одржување на бобинки свежи подолго Измијте, послужете и чувајте свежи бобинки за да и�

DEN 239.04
Uck Ме Детелина Контејнер За Складирање Храна Пластични Проѕирни Кутии За Складирање Со Капак За Заптивка Свеж
Uck Ме Детелина Контејнер За Складирање Храна Пластични Проѕирни Кутии За Складирање Со Капак За Заптивка

пластика Пластичен транспарентен материјал Составен од кутија за складирање + капак за запечатување Еф

DEN 2.00
Дели Контејнери За Складирање Храна Со Капаци, 16 Унца, 36 Брои Свеж
Дели Контејнери За Складирање Храна Со Капаци, 16 Унца, 36 Брои

Идеален за чување храна за бебиња, преливи, сосови, овошје, салати, супи и здрави закуски Одлични контејн

DEN 1.00
Моландра Производи Секако Дека Сум Во Право! Јас сум чавас! - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик, Сребро Свеж
Моландра Производи Секако Дека Сум Во Право! Јас сум чавас! - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик, Сребро

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

DEN 440.00
セトモノホンポ еклектичен нежен сад долг 12,2 Инчи [12,4 X 5,9 x 1,3 инчи (31,5 x 15 x 3 Свеж
セトモノホンポ еклектичен нежен сад долг 12,2 Инчи [12,4 X 5,9 x 1,3 инчи (31,5 x 15 x 3

Гаранцијата на производителот не може да се примени [31.5 х 15 х 3.3 см] Во зависност од производот, бојата и о

DEN 445.12
Тупервер Девојки ден Надвор Ручек Свеж
Тупервер Девојки ден Надвор Ручек

БОЈАТА НА ПРОИЗВОДОТ ЌЕ ВАРИРА ОД СЛИКАТА КВАЛИТЕТОТ НА ПРОИЗВОДОТ НЕ СЕ МЕНУВА, НО БОЈАТА ЌЕ ВАРИРА СПО

DEN 490.56
Црн Милар Торби За Стоење Торби Со Патент 6 Х 9 Х 3,5 инчи 100 парчиња Свеж
Црн Милар Торби За Стоење Торби Со Патент 6 Х 9 Х 3,5 инчи 100 парчиња

Безбедна храна, издржлива Торбичка За стоење Милар Количина : 100 торбички Топлина Запечатување...

DEN 480.00
Вграден Тенџере За Ужина Со Капак и Истурете, Бпа Бесплатна Тритан Пластика И Силикон, 400мл Грицка Тегла Свеж
Вграден Тенџере За Ужина Со Капак и Истурете, Бпа Бесплатна Тритан Пластика И Силикон, 400мл Грицка Тегла

ГОРИВО, ВО СЕКОЕ време : наполнете го овој генијален сад за закуски со грицкања како ореви, семиња и гроз�

DEN 1.00
Моландра Производи Секако Дека Сум Во Право! Јас сум Дијакван! - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик, Сребро Свеж
Моландра Производи Секако Дека Сум Во Право! Јас сум Дијакван! - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик, Сребро

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

DEN 440.00
セトモノホンポ Кокухаку Црн Плиток Тенџере, 5,9 Х 2,2 инчи, јапонски садови Свеж
セトモノホンポ Кокухаку Црн Плиток Тенџере, 5,9 Х 2,2 инчи, јапонски садови

Гаранцијата на производителот не може да се примени [15 х 5,5 см] Во зависност од производот, бојата и облик

DEN 200.16
Среден запад ЦБК Црна &засилувач; Бела Емајл Контејнери Свеж
Среден запад ЦБК Црна &засилувач; Бела Емајл Контејнери

Димензии : 8 "В х 7" Д х 8.25 " Х Материјали : Емајл Декоративна употреба само; не за храна Од 1972 Година, Среднио

DEN 2.67
Гума Земете Заедно Поделен Основен Контејнер Свеж
Гума Земете Заедно Поделен Основен Контејнер

Задоволете ја желбата за Сендвичи и многу повеќе Со Гумената Слугинка Земете Го Садот За Складирање Хра

DEN 1297.60
Цртан филм Кактус Кактус Шише Чаша Со Капак Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер Двоен Ѕид Канцеларија Дома Чаши Свеж
Квантна QUS970 Пластични Складирање Редење Hulk Контејнер, 30 - инчен од 8-Инчен од 7-Инчен, Жолта, Случај на 6 Свеж
Квантна QUS970 Пластични Складирање Редење Hulk Контејнер, 30 - инчен од 8-Инчен од 7-Инчен, Жолта, Случај на 6

Овие канти се заменливи со други произведени брендови на канти Кантите имаат големи, повеќе слотови за �

DEN 1.00
Квантни Системи За Складирање Контејнери За Складирање, Мобилни, 23-7/8 Л х 18-1 / 4 В х 15 Ч, Жолта Свеж
Квантни Системи За Складирање Контејнери За Складирање, Мобилни, 23-7/8 Л х 18-1 / 4 В х 15 Ч, Жолта

Халк 24" Контејнер, мобилен, 237 / 8 "Л х 181 / 4" В х 15 " Ч, наредени, полипропилен, жолта, Направени во САД Катего�

DEN 2.67