13х4 Чипка Фронтално Затворање Права Коса Уво До Уво Чипка Фронтално Необработено Бразилско Директно Затворање На Чипка Целосно Швајцарско Чипка Фронтално Затвора

13х4 Чипка Фронтално Затворање Права Коса Уво До Уво Чипка Фронтално Необработено Бразилско Директно Затворање На Чипка

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Големина на чипка : 13х4 Швајцарска Чипка, Слободен Дел.Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние Ќе Се Потрудиме Да Ве Направиме Задоволни. Имаме сопствена фабрика и 25 ГОДИНИ искуство за извоз на човечка коса, како и напредна опрема, совршена технологија на производство и професионални техничари за производство. Кога човечката коса гори, таа произведува бел чад и се претвора во пепел. 24 Часа Професионални Услуги На Клиентите На Линија. Редовното перење со регенератор и масло е клучно за да се задржи неговиот шармантен.Is Оваа 100% Човечка Коса?.Колку долго трае?. Чипка Фронтална : Директно Човечка Коса Чипка Фронтално Затворање. А3 : Нормално кога косата ќе го напушти човечкото тело, ќе ја изгуби храната на скалпот, може да стане сува и да има мал проблем со пролевање или заплеткување.На крајот користете чешел или прст со широк заб за да ја чешлате косата. Линија На Коса За Затворање На Чипка : Претходно искинати Со Бебешка Коса, Без Пролевање, Без Заплеткување, Меки и Полни, Без Изветвени Јазли, Силни и Невидливи. Quew Frontal Материјал од сурова Чипка : 100% Фронтална Човечка Коса, Фронтално Затворање На Чипка Човечка Коса, Бразилска Необработена Девствена Човечка Коса Исечена Од Млади Девојки, Здрава и Чиста, Може Да Се Користи Најмалку 12 Месеци. Quostfl погоден За Секоја Пригодаl : Може да се Носи На Ноќта на Вештерките, Свадби, Забави, Церемонии за Дипломирање, Состаноци, Секојдневна Работа и Други Прилики. и ние не предлагаме да ја умрете косата премногу пати ,што ќе ја оштети косата. Косата Каминес користи само женска коса исечена директно од главата на девојчето, таа е многу чиста, природна, мека и силна во машините. Ние сме специјализирани за производство на висококвалитетна човечка коса и обезбедување на најдобрите производи за коса. А4 : тоа зависи од вашето одржување(генерално 6-12 месеци).но, препорачуваме да добиете професионален стилист за коса за да ја обоите косата .можете редовно да ја миете косата со висококвалитетен шампон и регенератор во топла вода .косата е вистинска човечка коса, може да биде обоена, пермирана, избелена и рестилизирана. Дали можам да ја обојам и избелам косата?. А1 : да, можеш да направиш тест. Имаме професионални техничари за производство, нашите перики се стилски во дизајнот и убави по изглед, погодни за секоја пригода како што се родендени, забави, говори, дипломи, свадби, празници итн.

Избор на клиенти

Памучни Бонбони Розова Плетенка Коса Претходно Испружена Канекалон Плетенка Коса Свеж
Памучни Бонбони Розова Плетенка Коса Претходно Испружена Канекалон Плетенка Коса

Плетење На Косата Претходно Испружена Направена од Влакна Со Ниска Температура, Лесни за Обликување 2023

DEN 1.00
Надворешни Плетенки Капчиња Плетенки Х-Пресија Извртени 2х Бонита Оригинални Пеперутки Локс 12 Инчи Свеж
Надворешни Плетенки Капчиња Плетенки Х-Пресија Извртени 2х Бонита Оригинални Пеперутки Локс 12 Инчи

Премиум Синтетички Влакна Брз, Долготраен Заштитен Стил Мека Текстура Лесен 100% Рачно изработени Незапа

DEN 0.67
Лента Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Виолетова 16 Инчи 25g/10 парчиња И Топла Розова Лента Во Екстензии За Коса Свеж Попустот
Трепки Од Црвена Цреша 203 Свеж
Трепки Од Црвена Цреша 203

100 проценти човечки трепки за коса убави трепки широк буден и привлечен изглед Трепките од црвена Цреша

DEN 0.67
Le Prive Реми Коса Мода Коса Екстензии 16 Јас-Совети 24 Свеж
Le Prive Реми Коса Мода Коса Екстензии 16 Јас-Совети 24

16 ИНЧИ БОЈА #24 (СВЕТЛО МЕД РУСОКОСА) 4 СНОПОВИ ИНДИВИДУАЛНИ СОВЕТИ (30 СОВЕТИ ПО ПАКЕТ) 100% ЧОВЕЧКА КОСА...

DEN 2879.84
Превртена кратка страст пресврт капчиња коса 10 инчен 8 пакувања Синтетички Плетенка коса 27/613 боја Свеж
Превртена кратка страст пресврт капчиња коса 10 инчен 8 пакувања Синтетички Плетенка коса 27/613 боја

●Материјал за коса : Претходно извртена страст пресврт плетенка коса; боемски вода бран страст пресврт

DEN 1.00
Манекенска глава со Надградба На Преклопен Држач Свеж Попустот
Манекенска глава со Надградба На Преклопен Држач

Надградена Висина овој статив за перика има 3 прилагодливи копчиња за висина, со безбедно прицврстувањ�

DEN 703.68
Џамбо ВРАТОВРСКА - Фретрес Синтетичка Врвка За Влечење Банти 2 во 1 Конска Опашка Свеж
Џамбо ВРАТОВРСКА - Фретрес Синтетичка Врвка За Влечење Банти 2 во 1 Конска Опашка

Поединечно ПредЈамка Врзи Заврши Безбедно Прикажана боја : ОТ530 Боите на сликата и вистинскиот производ

DEN 0.33