Кабилок Облека Организатор Облека Чанта за Складирање облека 8 парчиња Облека Костум Торба За Чување Облека Костум Торба За Облека Облека Покривка Покривка Торба ?

Кабилок Облека Организатор Облека Чанта за Складирање облека 8 парчиња Облека Костум Торба За Чување Облека Костум Торба За

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

ТОРБА ЗА ОБЛЕКУВАЊЕ : материјалот е пластичен ПЕВА,ЈП, ЕВА, материјал за задебелување на Животната средина, проѕирен визуелен, отпорен на абење и издржлив. ТОРБА : Држете се подалеку од, пожолтување,брчки, влакна или коса од домашни миленици итн. ТОРБА ЗА ДОКАЗ ЗА ПАЛТО : тоа е најдобрата торба за докажување, но може да се користи и за други цели. ПЛАСТИЧНА ТОРБА ЗА ПАЛТО : Фина изработка, уредни жици, надграден метален патент, цврст и лесен за употреба. ТОРБА ЗА ОБЛЕКА : Модерен дизајн, патент, удобна ткаенина, матирана текстура, водоотпорна, отпорна на мувла и отпорна на влага. Пакетот Вклучува 8 кеси отпорни На х Карактеристики-Стил на живот, разновидна колокација на бои, универзални четири сезони, перат, издржливи. - Големина : Околу 110Х60Х0, 2см/ 43, 23Х23, 58Х0, 08ин - Материјал : пластика ПЕВА, ЈП, ЕВА-Фина изработка, уредни жици, надграден метален патент, цврст и лесен за употреба. - Модерен дизајн, патент, удобна ткаенина, матирана текстура, водоотпорна, отпорна на мувла и отпорна на влага. - Материјалот е пластичен ПЕВА,ЈП, ЕВА, материјал за задебелување На Животната средина, проѕирен визуелен, отпорен на абење и издржлив. - погоден за чување облека дома, прикажување и заштеда на облека во продавници за облека, сушење облека во алишта и така натаму. Информации за стоки шинелот е скапоцен за луѓето, сакате да го зачувате во оригинален изглед, но кога ќе го ставиме во гардероба, ако не го расчистиме на време, лесно ќе се добие. Затоа, обидете се да го користите нашиот капак што е особено дизајн за вашето палто.

Избор на клиенти

PrettyKrafts XL Saree Покритие / сари организатор со рачки и транспарентен фронт,, Портокал Свеж
PrettyKrafts XL Saree Покритие / сари организатор со рачки и транспарентен фронт,, Портокал

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : Пакет од 6 Сари Корица НАПРАВЕНО Во ИНДИЈА Совршен Долг Животен Век и квалитетен Ко

DEN 640.00
ЗАСПАНО ЈАГНЕ 60 Јасни Чанти За Фустани и 43 Торба За Костум За Патување Свеж
ЗАСПАНО ЈАГНЕ 60 Јасни Чанти За Фустани и 43 Торба За Костум За Патување

4 Гусети : Облечете торба за облека со 4 гусети, капацитетот е доволно простран за да собере 4 зимски палта

DEN 3.00