Безбедна Кутија Отпорна На Пожар сонгјунг Со Огноотпорна Водоотпорна Торба И Сензорско Светло, 0,4 Кубни Стапки Безбедни Пари Со Надворешно Напојување За Итни Случ?

Безбедна Кутија Отпорна На Пожар сонгјунг Со Огноотпорна Водоотпорна Торба И Сензорско Светло, 0,4 Кубни Стапки Безбедни Пари

-50 %

DEN 799.84

Свеж

Достапно.

БЕЗБЕДНО : огноотпорен обложен челик. Сеф отпорен на пожар : безбедната кутија прифаќа високо запечатена структура со внимателно изработени микро шевови помали од 1мм. има добри и отпорни на оган перформанси.И огноотпорната торба може да издржи високи температури од 2000°F. Достапна Е Двојна заштита. Ставете скапоцености во огноотпорна кеса, а потоа ставете ја во сеф отпорен на оган, за да можете посигурно да ја користите. Дизајн на сензорско светло : овој безбеден за пари е опремен со внатрешна сензорска светилка. Кога ја користите нумеричката тастатура за да го отворите сефот, светлото на сензорот ќе светне. Во темна средина, мекоста на сината светлина е покомпатибилна со внатрешноста на кутијата, така што јасно ќе можете да ги видите скапоценостите внатре без да ги иритирате очите. Покрај тоа, LED дисплејот е опремен и со слаби светла за батерии, предупредувачки светла и потврдни светла за да го направат изгледот повисок. Димензии и Тежина : НАДВОР 12.2" € 7.9" ● 7.9", Внатре 11.7" € 7.4" € 6.5", Огноотпорна Кеса : 9.8" € 5.9",тежина 9.92 фунти. Додатоци : 1 € надворешно напојување, 4€bat батерии, 2 € завртки, 2 € клучеви, 1 € професионален прирачник. Совети : за посигурен и подобар отпорен на пожар, се препорачува да ги инсталирате двете дупки на дното. Заштита против ргуубопитство : прецизен цврст челик од 2 € 20mm се совпаѓа со двојно задебелен панел од 4mm врата. Во исто време, целото тело на кутијата е дополнително задебелено и може да се инсталира на скриени места како што се кабинети. Затоа ги одредува неговите одлични перформанси против заштита. И може ефикасно да се спротивстави на земјотреси, пожари и урагани. Три Методи На Отворање : во нормални околности, овој сеф може да користи 2 методи на отворање : копче + копче или нумеричка тастатура + копче. Сепак, дополнително обезбедува трет начин за отворање, приклучување на надворешното напојување во надворешната дупка за напојување, а потоа користете го копчето + копчето или нумеричката тастатура + копчето за да ја отворите вратата за итни случаи. Повеќе не се грижи за недостигот на батеријата и итната ситуација на клучот не може да се отвори. Отпорен на оган. Сензор светлината дизајн. Микро шевовите помалку од 1мм. Тешки Безбедно. Анти-ргуубопитство. Три Методи На Отворање. Прецизен цврст челик од 2 € 20mm. двоен задебелен панел од 4мм врата.

Избор на клиенти

Rorffk Titanium Легура Часовник Лента Брза Фит Зглоб Ремени За Garmin Феникс 7X 7 6 5X 5X плус/6 6X Pro 3 3hr/ferrunner 935 Свеж
Rorffk Titanium Легура Часовник Лента Брза Фит Зглоб Ремени За Garmin Феникс 7X 7 6 5X 5X плус/6 6X Pro 3 3hr/ferrunner 935

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 798.88
Mirage Pet Products 12-инчен барака се случуваат кошули за печатење на екранот за миленичиња, средна, аква Свеж
Mirage Pet Products 12-инчен барака се случуваат кошули за печатење на екранот за миленичиња, средна, аква

Одговара на 10 „врат, 16“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 94.56
Квантно Складирање Исчистете Ја Корпата за Складирање - 5 1/4ин. х 23 5/8ин. х 6 1/2во. Големина, Бела, 5-Бин Систем Свеж
Квантно Складирање Исчистете Ја Корпата за Складирање - 5 1/4ин. х 23 5/8ин. х 6 1/2во. Големина, Бела, 5-Бин Систем

Бело 5 1 / 4во х 23 5 / 8ин х 6 1 / 2во Претходно дупчени дупки за лесно монтирање Големина на бин : 3 3 / 4ин.Д х 4 1 / 4и

DEN 98.88
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија Свеж
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија

стапчиња за јадење милениче Отпорен на високи температури, не е склон кон мувла, совети за стапчиња за ј�

DEN 0.33
7/8/9 ft Винил базен табела покритие водоотпорни капаци на билијард Свеж
7/8/9 ft Винил базен табела покритие водоотпорни капаци на билијард

Покривка од табела со базени од 7 метри Пондерирани агли Засилен раб на цвест 20 C дебела пластика...

DEN 0.33
1913 Стр Бербер Сребрена Четвртина Продавачот Добар Свеж
1913 Стр Бербер Сребрена Четвртина Продавачот Добар

1913 Бербер Четвртина сребрена слобода главата добро 1913 Бербер Четвртина во добра состојба Плус Г6 Доаѓа �

DEN 1.00
ортопедски Кревет за Кучиња судус со 2 Меко Меки Ќебе За Кучиња Свеж
ортопедски Кревет за Кучиња судус со 2 Меко Меки Ќебе За Кучиња

Производ : има правоаголник ортопедски кревет за кучиња и две соодветни ќебиња за кучиња во различни бо�

DEN 489.60