Магик 1-2 Пар Миленичиња Куче Мачка Де-Пролевање Четка Чешлање Ракавица Масажа Коса Отстранување Крзно Отплеткување

Магик 1-2 Пар Миленичиња Куче Мачка Де-Пролевање Четка Чешлање Ракавица Масажа Коса Отстранување Крзно Отплеткување

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Големина : околу 23 см х 15,5 см / 9,06" х 6,10 "' МАСАЖА : Го Имитира допирот на вашата рака за масажа; вклучува 180 меки силиконски совети за лесно дотерување. Ја стимулира циркулацијата на крвта, ги одржува вашите миленици чисти и здрави. ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА : Одличен отстранувач на влакна за домашни миленици за сите големини и раси. Совршена за кучиња и мачки со долга коса или кратка и кадрава коса, ракавицата за расипување ви овозможува едноставно да ја галите косата. Чувајте ја вашата куќа чиста со Ракавици за Чешлање Миленичиња со минимизирање на фрлањето мачки и кучиња. ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Ракавиците за Четкање Миленичиња користат Безбеден И Мек Материјал, силиконските гумени заоблени врвови се меки и нежни за сите раси, лесно се држат до косата, без да ја повредат кожата. Издржливиот прилагодлив ремен го олеснува носењето и вклопувањето на сите раце. СЕ ПЕРАТ И ЛЕСНО СЕ ЧИСТАТ : косата се држи до ракавицата, што го олеснува лупењето и фрлањето на косата по чешлање на кучиња и мачки. Ракавиците се перат. Едноставно исушете го воздухот после миење. Ние разбираме дека четките и чешлите можат да му наштетат на вашето домашно милениче и тие не го обезбедуваат љубовното искуство на вашиот нежен вистински допир на рацете. Кучињата, Мачките и Кученцата не сакаат наежвам и метални четки. Нашата ракавица за расипување што ја користат професионалните чувари е најпосакуваниот отстранувач на влакна за миленичиња. Добро дизајнираниот, цврст и убав материјал за дишење ја прави ракавицата за чешлање удобна за носење подолг временски период.Ременот за ракавици е прилагодлив, совршен за сите големини на рацете, сува или влажна коса, долга или шо. Пакет вклучувајќи : 1-2 пар ракавици за масажа на миленичиња (2 парчиња, 1 компјутер за лева рака и 1 компјутер за десна рака) Пакет Со ГОЛЕМИНА НА ТОРБА : Околу 23 см х 15,5 см / 9,06" х 6,10"' Материјал : Силикон и Полиестер.

Избор на клиенти

Бидете здрави [Пакет од 10] Posh KF94 Детска маска - Мали сонувачи, повеќебојни Свеж
Бидете здрави [Пакет од 10] Posh KF94 Детска маска - Мали сонувачи, повеќебојни

Нијанси на сина, розова, портокалова, жолта и зелена боја Одобрена KFDA (KF94) Филтрирање на минимум 94% од чес�

DEN 319.84
AFKT Глобал AC / Dc Адаптер За Belkin AV10117 БЕЗЖИЧЕН HDMI 4-Во 1-Надвор Прекинувач BKNAV10117 Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Свеж
AFKT Глобал AC / Dc Адаптер За Belkin AV10117 БЕЗЖИЧЕН HDMI 4-Во 1-Надвор Прекинувач BKNAV10117 Кабел За Напојување КАБЕЛ PS

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 539.20
Faller 242320 Boots Booths Midway Game 2/N Scale Build Свеж
Faller 242320 Boots Booths Midway Game 2/N Scale Build

Наменето за градежни модели и колекционери на возраст над 1562 година Високо детална пластика Скала моде�

DEN 2.67
1 парчиња ново во кутија RE22P-2DK.3F.5R Свеж
1 парчиња ново во кутија RE22P-2DK.3F.5R

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти...

DEN 0.67
Винхолт SCAST-1836 Т-Бар полици, должина од 18 „длабочина x 36“ Свеж
Винхолт SCAST-1836 Т-Бар полици, должина од 18 „длабочина x 36“

Конзол за полициска алуминиумска компонента со тешки таблички Мора да набавите комплет за хардвер по д�

DEN 1435.04
Училишен стол за серии за учење, 14 Висина на седиштето, црвена, LNT-INM3014RD-така Свеж
Училишен стол за серии за учење, 14 Висина на седиштето, црвена, LNT-INM3014RD-така

Препорачано за оценки 1 2 Купите до 8 високи за лесно складирање Цврста, тешка челична рамка поддржува до

DEN 179.20
Mini 3G SDI Fiber Extender 1080P 3G-SDI над конвертор на влакна Ниво на емитување SDI Video Fiber Optic Converter Вклучува SFP Свеж
Mini 3G SDI Fiber Extender 1080P 3G-SDI над конвертор на влакна Ниво на емитување SDI Video Fiber Optic Converter Вклучува SFP

3 GSDI Видео : SDI Converter Converter Поддршка 3 G / HD / SD SDI со 8канален аудио вграден, резолуција до 1080p525 / 29.97 NTSC; 525 / 23.98 NT

DEN 3648.00
Хикота тип со двојна шипка за шифри со шипки пневматски цилиндер MXS12-100 MXQ16 MXS12L MXQ16L Bore 12 16mm мозочен удар 10-125mm Свеж
Хикота тип со двојна шипка за шифри со шипки пневматски цилиндер MXS12-100 MXQ16 MXS12L MXQ16L Bore 12 16mm мозочен удар 10-125mm

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

DEN 5271.04
6 компјутери -20 x 24 екрани за печатење на алуминиумски екран со 305 броење на бела мрежа Свеж
6 компјутери -20 x 24 екрани за печатење на алуминиумски екран со 305 броење на бела мрежа

Големина на рамката : 20 "x 24" (50,8 x 61cm) OD; Алуминиумски профил : 30 x 30 x 1,2 mm Број на мрежа : 305 мрежа; Боја : Бела С�

DEN 2384.00
2020 Bowman Draft Chrome Riforfaction Baseball BD-20 Spencer Strider Pre-Rookie картичка-1-та Bowman Chrome Card Свеж
2020 Bowman Draft Chrome Riforfaction Baseball BD-20 Spencer Strider Pre-Rookie картичка-1-та Bowman Chrome Card

1 та Bowman Chrome Card of Spencer Strider Во близина на нане до состојба на нане Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за н�

DEN 2.00
Комплети за сликање Rock & Roll Diamond 5D DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни 8 x12 Свеж
Комплети за сликање Rock & Roll Diamond 5D DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни 8 x12

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е л

DEN 287.84
Екстра голема голема и црна изолирана торба за шопинг со црвена и црна боја Свеж
Екстра голема голема и црна изолирана торба за шопинг со црвена и црна боја

Најлонска обвивка Машинско миење Екстра голема црвена и црна изолирана торба за купување...

DEN 304.00
Кралица на судот Камо фолија маслиново тенис здолниште | Pickleball Skort | Атлетски СКОРТ Свеж
Кралица на судот Камо фолија маслиново тенис здолниште | Pickleball Skort | Атлетски СКОРТ

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% поли, 20% спандекс Направено во СА

DEN 3.33
Марипоза Шагрин кожа со метална граница 4x6 рамка Свеж
Марипоза Шагрин кожа со метална граница 4x6 рамка

Барате стилски додаток на вашата работа од домашен простор? Оваа кожа Shagreen со метална граница 4x6 рамка з�

DEN 1568.00
Биониме GT333 тест ленти за употреба со Bionime Fairest GT333 метар - Мониторинг на шеќер во крвта од дијабетичари, кутија од Свеж
Сенко AB0207 Главно собрание на телото Свеж
Сенко AB0207 Главно собрание на телото

Ова е овластен дел О Е М Одговара на разни модели на Senco Број на ОЕМ Дел AB0207 Ова е дел за замена на Senco...

DEN 1246.40