FACECOI Ретро Тренд Три-Боја Сенка За Очи, Три Палета На Бои Сенка Палета, Ретро 3 Боја Сенка Палета

FACECOI Ретро Тренд Три-Боја Сенка За Очи, Три Палета На Бои Сенка Палета, Ретро 3 Боја Сенка Палета

DEN 158.40

Свеж

Достапно.

●Палета На Сенки За Очи Во три Бои ● Природни и Шарени Нијанси Со Бесплатно Совпаѓање. Фин И Богат Прав за Мазна Завршница. ●Долготрајна Водоотпорна Сенка За Очи Се Применува Лесно, Работи За Сите Тонови на Кожата и Останува Ставена. Прашокот е Лесен и Отпорен на Дамки. ●Совршен Подарок За Патување+ Ретро Палета На Сенки За Очи Во Три Бои што Се Вклопува во Вашата Торба или Багаж. Дајте Им На Пријателите или Чувајте За Себе. ●Како Да Се Користи ● Нанесете Прајмер, потоа Изберете Соодветна Нијанса и Нанесете ја На Очниот Отвор. Размачкајте Од Назад Кон Напред и Користете Темни Бои за Да ја Подобрите Опашката На Очите За Природен Изглед. Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со нашите производи или услуги, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние сме посветени да ви обезбедиме најдобра можна услуга и да го обезбедиме вашето задоволство. Ретро Тренд Три-Боја Сенка За Очи, Водоотпорен и Долготраен. Детали За Производот : . Име На Производот : Ретро Тренд Три-Боја Сенка За Очи. Заврши Тип : Бисерна. Достапни Опции : 8 нијанси. Нето Содржина : 4,5 гр. Тежина : 100гр. Рок На Траење : 3 години. Достапни Бои : 3.

Избор на клиенти

Старшоу Сенка Тенџере Свеж
Старшоу Сенка Тенџере

[МОИРА УБАВИНА] директно напред производи кои ја елиминираат вревата Посегнувате по самодоверба и само�

DEN 159.84