5 х А1 Ја Сакам Полска Подарок Завиткајте/Завиткајте Хартиени Листови

5 х А1 Ја Сакам Полска Подарок Завиткајте/Завиткајте Хартиени Листови

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

5 х 914мм х 610мм листови. Печатени на висококвалитетна хартија од 100гсм со мат финиш. Карактеристики уникатен дизајн; фантастично за завиткување подароци и занаети. Достапни се и други големини. Валани и браздата слободен. Како ќе завиткате подарок е исто толку важно како и самиот подарок, поради што ви се потребни нашите неверојатни листови тотално уникатна хартија за завиткување што не можат да се најдат на друго место! Секој лист обвивка е отпечатен на висококвалитетна хартија од 100гсм со прекрасна мат завршница, додавајќи посебен шмек на секој подарок. Нашата хартија за завиткување има уникатен дизајн отпечатен од едната страна, што ги прави одлични за завиткување специјални подароци, украсни облоги за фиоки или лукави уметнички проекти. Ние, исто така имаат прекрасен спектар на појавување на честитки на располагање. Овој пакет содржи : 5 х Супер А1 Лист Големина : 610мм х 914мм (24 х 36 инчи ) нашите единечни листови хартија за завиткување се превиткуваат три пати и се испраќаат во заштитен тврд плик, така што тие пристигнуваат со набори во нив. Нашите пакувања од пет листови внимателно се навиваат во поштенска цевка и затоа нема да имаат набори. Ве молиме Запомнете : Лентата е само за илустративни цели и не е вклучена во оваа ставка.

Избор на клиенти

6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија Свеж
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

Напон на полнење : DC 4.6 V8 V (Препорачајте DC 5 V) „CR“ LED е индикатор за статус на полнење Струја на празнење : 0

DEN 3.33
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината Поставе

DEN 3.00
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

80% најлон, 20% спандекс.进口 Еластично затворање Само миење на рацете Асистент за согорување на маснотии о

DEN 207.84
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор Свеж
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор

10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT транзистор 10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT

DEN 1.67
Pro -Advantage - Рејнолдс торби со корња - одобрени ACL - како што се гледа на ESPN - Професионални торби за корпи - направени Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај Лунарн�

DEN 0.33