Ацетоп Сребрена Барокна Кралица Круна, Кристални Кристални Круни и Дијадеми За Жени Девојки Невести, Кралска Тиара Торта Топер, Принцеза Квинсанера Глава За Кости?

Ацетоп Сребрена Барокна Кралица Круна, Кристални Кристални Круни и Дијадеми За Жени Девојки Невести, Кралска Тиара Торта Топер,

DEN 566.40

Свеж

Достапно.

Исклучителни Материјали : целосниот дизајн на круната е поврзан со издржлива легура обложена со сребро, а површината е обложена со дијамантски кристали, што не само што е цврсто, туку и прекрасно. Висококвалитетен материјал, без избледување, може да се користи долго време. Бидејќи е направен од метал, неизбежно ќе биде малку тежок за носење. 4 Петелки За Стабилност : круните за жени имаат 4 мали јамки под внатрешната основа на круната и бонус 4 кристални шноли, така што можете да користите боби иглички за брзо обезбедување за да ја држите главата на дијадемата на главата долго време. Спецификации : Дијаметар : Прибл. 11см/4.29 во; Висина : Прибл. 8см/3.12 во. Оваа големина одговара на повеќето жени и девојки глави. (Топла Забелешка : Поради несигурности во испораката, кристалите може малку да се симнат. Ако е така, не грижете се, ние сме подготвени да ви обезбедиме враќање на средствата или нова круна. Ви благодариме за поддршката и довербата!). За Секоја Фестивалска пригода : Совршена За вашиот фестивал или друга специјална носија. Можете да уживате во сите фестивалски настани како Матурска, Натпревар, Свадба, Квинсанера, Роденденска Забава, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Театарот, Годишнината, Костимот За Косплеј и така натаму. Исто така, се користи како торта врвот декорација. Совршени Идеи За Подароци : веруваме дека секоја жена/девојка сонува за принцеза или кралица, а вие што толку многу ги сакате сигурно ќе и ја исполните желбата! Оваа круна мора да биде вашиот совршен избор за подарок за вашата кралица, принцеза, невеста, деверуша, девојка, сопруга, ќерка, сестра, мајка или за себе на вашата свршувачка, свадба, денот на Вљубените, Денот на Мајката, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста или Божиќ!.

Избор на клиенти

БАЗО 50 парчиња Цврста Вратоврска За Коса Свеж
БАЗО 50 парчиња Цврста Вратоврска За Коса

Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетч�

DEN 242.40
Заведување Брзо Заврши Лента За Глава Перика Заврши.кутија24 Свеж
Заведување Брзо Заврши Лента За Глава Перика Заврши.кутија24

Заведување Брзо Заврши Лента За Глава Перика Заврши.кутија24 Како Да Носите Метод 1 Подгответе ја косата

DEN 418.56