99 парчиња Материјали За Забава За Декорација На Роденден На Кобраа Вклучуваат Банер, Блузи За Торта, Блузи За Кекси, Позадина, Балони Со Фолија Од Ѕвезди, Налепници,

99 парчиња Материјали За Забава За Декорација На Роденден На Кобраа Вклучуваат Банер, Блузи За Торта, Блузи За Кекси, Позадина,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

ДЕТАЛИ ЗА ПАКЕТОТ : ќе добиете 15 парчиња транспаренти за среќен роденден, 1 парче влошки за торта, 1 парче ткаенина во позадина, 18 парчиња балони од латекс, 12 парчиња украси за кекси, 2 парчиња балони од алуминиумска фолија со ѕвезди и 50 парчиња налепници, кои можат да ги задоволат вашите основни потреби за забава. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : производот е изработен од висококвалитетен материјал, нетоксичен и невкусен, моделот е јасно отпечатен, издржлив, а заситеноста на бојата е висока, банерот и сите партиски материјали треба да се соберат. Забавна Забава : залихите за забави Со кобра се совршени за забави со тема кобра, роденденски забави за деца и возрасни, активности во затворени простории и на отворено, празнични забави итн., може да донесе различни забава на вашата партија. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : декорацијата За роденден На Кобра треба да ја составите сами, треба да ја закачите каде и да сакате да декорирате; балонот треба да се надува на 2/3. Лесен за ракување и декорација на забави, одличен избор за роденденска забава. ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : Ако имате какви било прашања во врска со партиските материјали што ги добивте, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа, за да бидете задоволни со нашата услуга по продажбата.

Избор на клиенти

Анаграм Меѓународен 3018201 Шепа Патрола Продавница Балон Пакет, 27 Свеж
Анаграм Меѓународен 3018201 Шепа Патрола Продавница Балон Пакет, 27

Фолија со врвен квалитет ќе лебди една недела со хелиум Одличен декоративен додаток на секоја забава ил

DEN 3.33
32 Инчен розов број балон со прекрасен печатење на срцето Свеж
32 Инчен розов број балон со прекрасен печатење на срцето

? Голема Роденденска Прослава Балоните може да се полнат со воздух со рачна пумпа или хелиум што може да

DEN 95.84
Американско Знаме Небесни Балони во облик на срце со ангелски крилја Свеж
Американско Знаме Небесни Балони во облик на срце со ангелски крилја

17 " Американско Американско Знаме Небесни Балони Во Облик На Срце со ангелски крилја Направено со најкв�

DEN 175.84
Виножито Број 0 Балон Број Фолија Хелиум Балони Самозапечатување Роденденски Украси Годишнина Забава Декор 40инч Број(Виножито0) Свеж Попустот
Атланта Храбри Латекс Балони-12 | Сино Црвено | Пакување од 6 Свеж Попустот
Атланта Храбри Латекс Балони-12 | Сино Црвено | Пакување од 6

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Избрани црвени И сини Атланта Храбри латекс балони12 " 6 Кт ЕДНОСТАВНИ ОТПЕЧАТОЦИ : Сек

DEN 98.88
Комплет За Венци Со Светло Сини Балони, 97 Парчиња Светло Сини Балони Метални Сини Конфети Латекс Балони Среќен Роденден Балони Свеж Попустот