Лагери Расадник Фиока Копчиња Ѕвезда Месечината Лисица Гардероба Копчиња Кристално Стакло Копчиња 4 парчиња Шарени Тркалезни Копчиња Расадник Декоративни Копчињ

Лагери Расадник Фиока Копчиња Ѕвезда Месечината Лисица Гардероба Копчиња Кристално Стакло Копчиња 4 парчиња Шарени Тркалезни

DEN 172.80

Свеж

Достапно.

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ-МАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна. Тие се направени од матирана пластика и кристално стакло. Користете ги нашите модерни бели копчиња за да го додадете вистинскиот прекрасен ефект во кујната, спалната соба, бањата или масата за облекување. ГОЛЕМИНА : големината на тркалезните копчиња : дијаметар : 1,37 во (35мм) висина : 1,1 инчи (28мм). Со цел да се вклопат повеќето кабинети за мебел, секое пакување доаѓа со две големини на завртки за монтирање : 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм). МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : овие копчиња на кабинетот се погодни за различни стилови на кабинети, маси за облекување, гардероби итн. Со креативност и имагинација, можете да ги користите и како копчиња или куки на ѕидови, врати или која било површина што ја сакате. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. ГАРАНЦИЈА : за каков било проблем со квалитетот, или имате незадоволство од нашите копчиња за комода, ве молиме известете не, ние ќе ви вратиме или испратиме замена за you.No РИЗИК за тоа!. Овие тркалезни пластични бели мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гардероби, фиоки и комоди. Ако сакате да го реконструирате мебелот и да имате елегантна и посебна просторија, овие копчиња ќе бидат вашиот најдобар избор! Мат бела површина : Овие копчиња се направени од пластична мат, површината е многу мазна, а мат копчињата изгледаат многу текстурирани. Големина : Дијаметар : 1,37 инчи( 35мм), Висина : 1,1 инчи (28мм). Со цел да се вклопат повеќето кабинети за мебел, секое пакување доаѓа со две големини на завртки за монтирање : 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм). 3Д печатење : површината на копчето е дизајнирана да биде малку конвексна, плус кристалното стакло на врвот, тоа не е тенко и кревко парче стакло, туку има одредена дебелина и е целосно транспарентно. Различни фини дизајни го олеснуваат Формирањето НА 3Д визуелен ефект. Повеќекратна употреба : оваа рачка на кабинетот е погодна за различни стилови на кабинети, комоди, гардероби, кутии, кутии итн. Со креативност и имагинација, можете да ги користите и како копчиња или куки на ѕидови, врати или која било површина што ја сакате. Лесни за инсталирање : лесни се за инсталирање, само поминете ги вклучените завртки низ задниот дел на вратата или фиоката и затегнете ја рачката однапред. (Завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304, не се лесни за ' рѓа, издржливи) Гаранција : за каков било проблем со квалитетот, или имате незадоволство од нашите копчиња за комода, ве молиме известете не, ние ќе ви вратиме или испратиме замена за you.No РИЗИК за тоа!.

Избор на клиенти

1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати Свеж
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1352.00
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony Свеж
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 2540.00
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци Свеж
PGMJ 40 комплети M6 Black Binding Post Завртки Countersunk Заврши капаче за приклучоци за приклучување на завртки за капаци

40 комплети црни M6 за поврзување на завртки за капаци на капаци на капаци и алатка за погон на погон за по�

DEN 1.67
Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце, Свеж
Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце,

Секој chономски СТОЛ НА ЕСП е поддржан од нашата 15годишна гаранција, доживотен век на пневматскиот цилин

DEN 7951.68
Model Model Model, Human Anatomy Science Model Свеж
Model Model Model, Human Anatomy Science Model

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје...

DEN 2.00
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња Свеж
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња

Измерете ја големината 6 "x 6" Количини : Сетот за срца од пена има 6 бои, 35 парчиња пена срце во вкупно во ед�

DEN 175.84
Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со Свеж
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела Свеж
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела

3 комплети (9 летови) на Xtra силни 100 микрони летови Овие летови ќе траат подолго и ќе дадат подобра стабилн

DEN 118.24
Hydtgz Latch Hook Комби за килими за возрасни деца DIY килим со капчиња од предиво за предиво, комплети за теписи со печатено Свеж
1954 Bowman 71 Art Decarlo PSA 7 Steelers Свеж
1954 Bowman 71 Art Decarlo PSA 7 Steelers

Питсбург челичари Уметност Декарло Над 55.000 списоци на Точно оценување и испорака на ист ден Разумни тро

DEN 3.33
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск Свеж
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск

Одговара на сите 26 чаши електрични и 1 чаша неелектрични производители на кафе Дизајниран да лежи рамно

DEN 1.33
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија Свеж
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија

Направено од висококвалитетни материјали, врската е цврста и сигурна, мала тежина и одлични перформанс�

DEN 121.44