Вежба Возачот И Удар Возачот Пакет Со 18-Волти Батерии, Полнач, Алатка Торба, Вежба Битови И Бухо Вежба Футрола, дел црна зелена 1d1p20btdh 1D1P20BTDH

Вежба Возачот И Удар Возачот Пакет Со 18-Волти Батерии, Полнач, Алатка Торба, Вежба Битови И Бухо Вежба Футрола, дел црна зелена

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Риоби Вежба/Возач : спојка со 24 позиции и менувач со 2 брзини (0-450 ВРТЕЖИ Во МИНУТА и 0-1.750 ВРТЕЖИ во МИНУТА), 1/2 инчи. тежок чак без клуч, држач ЗА магнетни битови МАГТРЕЈ. Риоби Влијание Возачот : Испорачува до 1,800 во./фунти. на вртежен момент и 3200 IPM (влијанија во минута), 1/4 во. спојка за брзо поврзување. Вклучува (2) риоби 1,5 ах батерии и полнач кои се дел од Системот RYOBI 18 V ONE+ од над 260 безжични алатки. Вклучува компатибилна футрола за дупчалки од брендот БУХО со безбедносен ремен што исто така може да носи дополнителни предмети како што се дупчалки и шрафцигери. Повеќенаменска дупчалка поставена за возење и дупчење низ дрво, метал и пластика. РИОБИ го воведува Комбинираниот Комплет 18 V ONE+ Безжичен 2-Алат Со (2) Батерии, Полнач, Дупчалки и Футрола за Вежба бухо. ЕДЕН+ Вежба/Возачот има 1/2 во. тежок чак без клуч со еден ракав со спојка од 24 позиции за да одговара на вашите потреби за дупчење и возење. Возачот со еден + Удар има активирач со променлива брзина и 1.800 инчи./фунти. на вртежен момент обезбедување на контрола и моќ при возење долги и големи завртки или завртки. Најдобро од с, овој комплет е дел од СИСТЕМОТ RYOBI ONE+ од над 260 безжични алатки кои сите работат на иста платформа за батерии. Поддржан од гаранцијата на 3-Годишниот Производител НА РИОБИ, Комбинираниот Комплет 18 V еден+ 2-Алатка вклучува вежба/возач, двигател на удар,(2) 1,5 ах батерии, полнач ОД 18 V и прирачници за оператор.

Избор на клиенти

Бош ГСР12В-140ФЦБ22 Безжичен Електричен Шрафцигер 12в Комплет - 5-Во-1 Мулти-Глава Вежба Сет Свеж Попустот
Бош ГСР12В-140ФЦБ22 Безжичен Електричен Шрафцигер 12в Комплет - 5-Во-1 Мулти-Глава Вежба Сет

Разновиден : дизајнот на електричниот шрафцигер 5 во 1 обезбедува извонредна разноврсност во компактна,

DEN 2278.08
Бош GXL18V-496B22 18v 4-Алатка Комбо Комплет Со Компактен Тешко 1/2 Во. Вежба/Возачот, 1/4 Во. и 1/2 Во. Дво-Во-Едно Бит/Приклучок Свеж
CJT Koolcarb-12505938-Дупчалка За Работа, 19/32, Карбид-Врв, Необложен Свеж
CJT Koolcarb-12505938-Дупчалка За Работа, 19/32, Карбид-Врв, Необложен

ГолиАлатка Џоббер Вежба Малку Фракционо Инчен Вежба Малку Големина 19 / 32 Во Децимален Еквивалент 0.5938 Ду�

DEN 2.00
Greenworks 24v Безжична Безжична Вежба/Возач Со 2X 1.5 AH USB Батерии и Полнач, Со 20-Парче Номинален Сет За Возење Свеж
Greenworks 24v Безжична Безжична Вежба/Возач Со 2X 1.5 AH USB Батерии и Полнач, Со 20-Парче Номинален Сет За Возење

24v ЛитиумЈонската батерија обезбедува енергија без бледнее без губење на меморијата по полнењето Висок

DEN 1341.60
Bosch GSR18V-535FCB15 18V EC Brushless Поврзан-Подготвен Flexiclick 5-Во-1 Вежба/Возач Систем Со CORE18V 4.0 Ah Компактна Батерија Свеж
Bosch GSR18V-535FCB15 18V EC Brushless Поврзан-Подготвен Flexiclick 5-Во-1 Вежба/Возач Систем Со CORE18V 4.0 Ah Компактна Батерија

Сдсплус ротациони чекан прилог продаваат одделно Флексибилен камелеон 5во1 дизајнобезбедува извонредн

DEN 1.33
Марг Глобал АЦ / ДЦ Адаптер За Црна Декер Б&засилувач;Д 9049 9049К 9089Б 9089Б 9089КБ 9089КЦ ТС220 ТС221 ТС230 ТВ200 Вежби 149231-00 Свеж
Марг Глобал АЦ / ДЦ Адаптер За Црна Декер Б&засилувач;Д 9049 9049К 9089Б 9089Б 9089КБ 9089КЦ ТС220 ТС221 ТС230 ТВ200 Вежби 149231-00

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 1003.20
Норсман Од Викинг Вежба и Алатка 82100 3/8 во. 51-Agm Автомобил Reamer Брз Спирала Флејта Свеж
Норсман Од Викинг Вежба и Алатка 82100 3/8 во. 51-Agm Автомобил Reamer Брз Спирала Флејта

За употреба при зголемување на претходно формирани или дупчат дупки Особено дизајниран за преобликува�

DEN 1.67
Бош ГСР18В-975ЦН 18в Поврзан Без Четки-Подготвен 1/2 Инчи. Вежба/Возач Свеж
Бош ГСР18В-975ЦН 18в Поврзан Без Четки-Подготвен 1/2 Инчи. Вежба/Возач

ДИЗАЈН НА ВЕЖБА / ВОЗАЧ ОД СЛЕДНАТА ГЕНЕРАЦИЈА : инженеринг со опционално поврзување, Контрола на Поврат

DEN 0.67
Фабрика Реконструирана Ryobi P215K 18-Волти Безжичен 1/2 во. Комплет за вежба/Возач со Батерија и Полнач од 18 Волти Свеж Попустот
Фабрика Реконструирана Ryobi P215K 18-Волти Безжичен 1/2 во. Комплет за вежба/Возач со Батерија и Полнач од 18 Волти

Оваа ставка Е Фабрички Реконструирана, некои покажуваат повеќе абење од другите Спојката со 24 позиции г

DEN 1119.84
21v Безжичен Шрафцигер За Возач На Вежба со 1500mah Li-јонска Батерија, 2 Променлива Брзина 25+1 Поставување Вртежен Момент Свеж
Макита БДФ452ХВ 18-Волти Компактен Литиум-Јонски Безжичен 1/2-Инчен Возач-Комплет За Вежбање Свеж
Макита БДФ452ХВ 18-Волти Компактен Литиум-Јонски Безжичен 1/2-Инчен Возач-Комплет За Вежбање

На Макс Вртежен Момент и 285 во Од Производителот овој компактен комплет за дупчење на литиум јонски воза

DEN 1.67
Панасоник EY6220НК 2.4 В 2.8 Ах Вежба И Возач Комплет Свеж
Панасоник EY6220НК 2.4 В 2.8 Ах Вежба И Возач Комплет

Нов Designономски Дизајн Висока Моќност 17.5 во.лбс Вртежен момент, 0400 ВРТЕЖИ во МИНУТА, Лесен .90 фунти 5 Фазен

DEN 2.67
Ммлзел Рачна Вежба Мелница Сет Мултифункционална Рачна Вежба Аголна Мелница Дводелен Комплет Со Кутија Свеж
Ммлзел Рачна Вежба Мелница Сет Мултифункционална Рачна Вежба Аголна Мелница Дводелен Комплет Со Кутија

Агол на електрична вежба : директно Дали електричната вежба може да ја прилагоди брзината : позитивна и �

DEN 7630.40
Лоши Алатки За Кучиња Верса Стегач Горчлив Додаток Свеж
Лоши Алатки За Кучиња Верса Стегач Горчлив Додаток

Поврзете се со која било рачна вежба за да го користите Лошото Куче Што Гризе со една рака...

DEN 3.33