Соимои Памук Дрес Ткаенина Лисја &засилувач; Тукан Птица Печатени Ткаенина 1 Двор 58 Инчен Широк

Соимои Памук Дрес Ткаенина Лисја &засилувач; Тукан Птица Печатени Ткаенина 1 Двор 58 Инчен Широк

DEN 559.84

Свеж

Достапно.

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Птичји Принт. ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300. € 58 Инчи Широка Ткаенина се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ● Оваа Ткаенина Од Памучен Дрес Соимои е прекрасна 4-насочна ткаенина за истегнување погодна за фустани, Хеланки ,костими, облека за танцување и друга женска облека. има нормално истегнување и на страната на Ширината и должината. ① Нега за перење : Машинско перење на 30 С, Сушење На Тивок Оган, Пеглање На Ниска Температура. Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенина произведена со печатење на екран. Исто така, придонесува за намалување на емисиите на СО2 и отпадните производи. Соимои може да заштеди 80% од водата со дигитално печатење на ткаенината во споредба со тони вода што се користат при печатење на екран. Во свет на конечни ресурси, ова е значаен придонес што ние настојуваме да го исполниме. Отпадот од ткаенина е минимален и се печати само кога е потребно, а ние го нарекуваме токму на време. Имаме солидно познавање на производството на ткаенини. Ние правиме ткаенина за извозници на облека и сме свесни за меѓународните стандарди за квалитет. Ќе добиете нов печатен материјал додека печатиме во рок од 24 часа од примените нарачки. Имаме квалификуван домашен тим за производство и печатење на ткаенини, заедно со сите потребни надградени технологии за високи стандарди за квалитет. Ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифициран* мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина безбедна и погодна за повеќенаменска употреба. * Доделена 2018. Имаме посветен тим на сертифицирани текстилни дизајнери за да создадеме ексклузивни текстилни отпечатоци за брзо менување на модата и новите трендови според различните потреби на пазарот.

Избор на клиенти

НИУКИ МАНСКИ СОСТОЈБИ КЛАСИЧКИ КЛАСИКТИКТ КАТИКТ КАРТИНГ БЛОК ЗА ЛЕТНИ ПЛАНИ СОСТОЈБИ СО ЕЛАСТИЧКИ ПОВЕЕ И ПОВЕЕ Свеж
Соимои Памук Дрес Ткаенина Лисја &засилувач; Цветни Уметнички Декор Ткаенина Печатени Двор 58 Инчен Широк Свеж
Соимои Памук Дрес Ткаенина Лисја &засилувач; Цветни Уметнички Декор Ткаенина Печатени Двор 58 Инчен Широк

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 559.84
Бмисегм Летни Машки Кошули Машка Мода Ден На Независноста Знаме Печатени Копчиња Јака Маица Кошула Топ Блуза Свеж
Летни Фустани За Жени 2023 Обичен Бохо Цветен Оглавник Вратот Шуплив Мини Фустан На Плажа Без Ракави Свеж
Летни Фустани За Жени 2023 Обичен Бохо Цветен Оглавник Вратот Шуплив Мини Фустан На Плажа Без Ракави

♛❤️。◕‿◕。 Здраво, Пријателе, Добредојдовте во лциво! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задовол�

DEN 111.84
Свила Дупион Ткаенина Карирани црвени И Црни Шкотски ТАРТАН ДУПЊЕВЦ17[3] 54 Широк Продаден од Дворот Свеж
Свила Дупион Ткаенина Карирани црвени И Црни Шкотски ТАРТАН ДУПЊЕВЦ17[3] 54 Широк Продаден од Дворот

ДУПИОН / свила / ткаенина / шиење / невестинска наметка / историска наметка вечерна облека / матурска обле�

DEN 2.67
Чевли За Девојчиња-Обични Чевли За Лизгање Креветче Девојки Сандали Со Лакови Бебешки Чевли За Бебиња Свеж
Чевли За Девојчиња-Обични Чевли За Лизгање Креветче Девојки Сандали Со Лакови Бебешки Чевли За Бебиња

Мека, дише и удобно.Оваа сандала за девојчиња за бебиња е идеален пар обувки за вашата принцеза.5 големи �

DEN 2.33
Цврста Поли Памучна Италијанска Газа Ткаенина, Зелена Газирана) Свеж
Цврста Поли Памучна Италијанска Газа Ткаенина, Зелена Газирана)

Ширина : 56 / 58" Тежина : 65 ГММ (Грама На Метар Квадратен) Содржина : 80% Полиестер, 20% Памук Рашири : Нема Истег�

DEN 28.16
Кајуруи Африканска Чипка Ткаенина 5 Јарди Нигериски Кадифени Светки Чипка Вез Ткаенина За Шиење Партиски Фустан Свеж