Мини вибратор во форма на сијалица, стимулатор за клиторикал за брадавици, вибрации од 10 фреквенции, USB полнење, водоотпорни сексуални играчки за возрасни

Мини вибратор во форма на сијалица, стимулатор за клиторикал за брадавици, вибрации од 10 фреквенции, USB полнење, водоотпорни

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

❤ 【Совршен дизајн】 : Мала и симпатична форма носи визуелно влијание, рационализираниот дизајн може да добие подобро искуство со држење, уникатна форма на мала сијалица со моќен мотор носи неспоредлива стимулација до чувствителни точки. ❤ 【【10 Фреквентни вибрации】 : Вибратор низок шум, помалку од 60 децибели, 10 фреквенции на вибрации, можете да ја изберете потребната фреквенција на вибрации за различни точки на стимулација, да уживате во повеќе начини за играње. ❤ 【Строго избран материјал】 : Целото тело е изработено од висококвалитетен силиконски, нетоксичен и без вкус, пријателски за кожата, 100% водоотпорен, лесен за чистење, само исплакнете со вода или вода со сапуница по употреба. ❤ 【Лесно за носење】 .usb брзо полнење. Вибраторот доаѓа со кабел за полнење, лесен за носење насекаде и ужива во стимулативно искуство во секое време и каде било. ❤ 【претпазливо пакување. Нашите производи ќе бидат строго спакувани без да откриете чувствителни информации, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не (информации за нарачки - информации за продавачот - испратете порака). Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. ❤ 【Совршен дизајн】 : Мала и симпатична форма носи визуелно влијание, рационализираниот дизајн може да добие подобро искуство со држење, уникатна форма на мала сијалица со моќен мотор носи неспоредлива стимулација до чувствителни точки. ❤ 【【10 Фреквентни вибрации】 : Вибратор низок шум, помалку од 60 децибели, 10 фреквенции на вибрации, можете да ја изберете потребната фреквенција на вибрации за различни точки на стимулација, да уживате во повеќе начини за играње. ❤ 【Строго избран материјал】 : Целото тело е изработено од висококвалитетен силиконски, нетоксичен и без вкус, пријателски за кожата, 100% водоотпорен, лесен за чистење, само исплакнете со вода или вода со сапуница по употреба. ❤ 【Лесно за носење】 .usb брзо полнење. Вибраторот доаѓа со кабел за полнење, лесен за носење насекаде и ужива во стимулативно искуство во секое време и каде било. ❤ 【претпазливо пакување. Нашите производи ќе бидат строго спакувани без да откриете чувствителни информации, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не (информации за нарачки - информации за продавачот - испратете порака). Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. 10 фреквенции на вибрации, можете да ја изберете потребната фреквенција на вибрации за различни точки на стимулација, да уживате во повеќе начини за играње. USB брзо полнење. Вибраторот доаѓа со кабел за полнење, лесен за носење насекаде и ужива во стимулативно искуство во секое време и каде било.

Избор на клиенти

Вибратор за парови жени мажи мажи електро -шок стимулација играчки брадавици масиво маглата капка испорака Свеж
Роуз играчка, роза клиториум стимулирајќи додатоци за вшмукување вибратор за играчка за вибрирачки рози Свеж
Роуз играчка, роза клиториум стимулирајќи додатоци за вшмукување вибратор за играчка за вибрирачки рози

Играчка за вибрирање на роза : Како да го користите овој наслов на роза играчка? Треба само да го инстали�

DEN 617.44
Safiman Bullet Vagina Stimulator Rose Vibrator Возрасен масажер стапче Меџик водоотпорен 20 вибрации брадавица зајак џеб рокет Свеж
Safiman Bullet Vagina Stimulator Rose Vibrator Возрасен масажер стапче Меџик водоотпорен 20 вибрации брадавица зајак џеб рокет

90% медицински силика гел Направени во САД и увезени Функција и ефект : 20 моќни пулсирачки вибрации и 8 инт

DEN 2.00
НС новини бујни, јорговани/розови Свеж
НС новини бујни, јорговани/розови

Водоотпорен Погоден со сите лубриканти 7 брзини и функции Водоотпорен Погоден со сите лубриканти...

DEN 1.00
Massager Massager -Massager - Моќен рачен електричен стапче за грб - силна лична магија масажа за закрепнување на спортот, болки Свеж
Calexotics Wild G Vibrator Свеж
Calexotics Wild G Vibrator

Дизајниран да ја подобри интимноста и задоволството Трајно направено и нуди крајна во сензуална удобно

DEN 0.33