Шанел Неповторлива Мултидимензионална Маскара - # 10 Ноар Црна-6г/0,21 мл

Шанел Неповторлива Мултидимензионална Маскара - 10 Ноар Црна-6г/0,21 мл

DEN 448.00

Свеж

Достапно.

Маскара која нуди инстант, природен 3д резултат на шминка, нејзината примена обезбедува волумен, должина, виткање и одвојување на трепките. Меката и флексибилна еластомерна четка ги реди ултра тенките влакна прецизно прилагодени за оптимално прилепување и нанесување. Формулата ги премачкува трепките за 3д резултат на шминка без грутки на повидок. Восок од ориз и полимери кои нудат волумен, должина и виткање на трепките, Восок Од Карнауба и пчелин восок за сјаен резултат на шминка и волуменски ефект. Премачкајте ја четката за маскара додека белата боја на четката повеќе не е видлива, Нанесете Од корените до врвовите на трепките,Нанесете на долните трепки за да им дадете на очите широко отворен изглед. Премачкајте ја четката за маскара додека белата боја на четката повеќе не е видлива, Нанесете Од корените до врвовите на трепките,Нанесете на долните трепки за да им дадете на очите широко отворен изглед.

Избор на клиенти

Маскара За Црни Трепки, Волуменска Шминка, 0,27 Fl Oz Свеж
Маскара За Црни Трепки, Волуменска Шминка, 0,27 Fl Oz

Исчистете ја четката од коренот до врвот на трепките Продолжете со волуменот на зградата додека не се п�

DEN 576.00
Алмај Маскара За Задебелување, Црна Кафеава [403] 0,26 мл Свеж
Алмај Маскара За Задебелување, Црна Кафеава [403] 0,26 мл

Нема размачкување или лупење Услови трепките со алое и витамин Б5 Тестиран офталмологпогоден за чувств�

DEN 536.00
Maybelline Трепки Сензационални Перат Маскара, Издолжување и Волумен &засилувач; Maybelline Хипер Лесно Течни Пенкало Не-Прескокнете Свеж Попустот