Шанел Неповторлива Мултидимензионална Маскара - # 10 Ноар Црна-6г/0,21 мл

Шанел Неповторлива Мултидимензионална Маскара - 10 Ноар Црна-6г/0,21 мл

DEN 448.00

Свеж

Достапно.

Маскара која нуди инстант, природен 3д резултат на шминка, нејзината примена обезбедува волумен, должина, виткање и одвојување на трепките. Меката и флексибилна еластомерна четка ги реди ултра тенките влакна прецизно прилагодени за оптимално прилепување и нанесување. Формулата ги премачкува трепките за 3д резултат на шминка без грутки на повидок. Восок од ориз и полимери кои нудат волумен, должина и виткање на трепките, Восок Од Карнауба и пчелин восок за сјаен резултат на шминка и волуменски ефект. Премачкајте ја четката за маскара додека белата боја на четката повеќе не е видлива, Нанесете Од корените до врвовите на трепките,Нанесете на долните трепки за да им дадете на очите широко отворен изглед. Премачкајте ја четката за маскара додека белата боја на четката повеќе не е видлива, Нанесете Од корените до врвовите на трепките,Нанесете на долните трепки за да им дадете на очите широко отворен изглед.

Избор на клиенти

1 ПАРЧИЊА 10мл Празна Цевка За Маскара Стапче Крем За Трепки Шише Со Гумени Containс, Розова Свеж
1 ПАРЧИЊА 10мл Празна Цевка За Маскара Стапче Крем За Трепки Шише Со Гумени Containс, Розова

Усната на врвот на шишето ви овозможува лесно да ја избришете Добар избор за почетници за вежбање, секој

DEN 0.67
Дијамантска Маскара Сјајни Искри Смачкана Дијамантска Боја Бисер Сјај Маскара Прозрачна Маскара Кобалт Свеж
Дијамантска Маскара Сјајни Искри Смачкана Дијамантска Боја Бисер Сјај Маскара Прозрачна Маскара Кобалт

ЕПошта : Лесен За Проширување, Лесен За Носење, Погоден За Сите Прилики : Може Да Се Користи За Забави Или

DEN 0.67
Маскара За Црни Трепки, Волуменска Шминка, 0,27 Fl Oz Свеж
Маскара За Црни Трепки, Волуменска Шминка, 0,27 Fl Oz

Исчистете ја четката од коренот до врвот на трепките Продолжете со волуменот на зградата додека не се п�

DEN 576.00
Маскара Секси Стил Виткање Маскара Трајна Густа Маскара Не Избледува Долготрајна Шминка 5мл Маскара За Должина Свеж
ДХЦ Маскара Совршена Про Двојна Заштита, Црна.17 мл нето ст. Свеж
ДХЦ Маскара Совршена Про Двојна Заштита, Црна.17 мл нето ст.

Јапонската технологија на полимерни цевки ја издолжува и премачкува секоја трепка Тенок, флексибилен с

DEN 1.00
Maybelline Трепки Сензационални Перат Маскара, Издолжување и Волумен &засилувач; Maybelline Хипер Лесно Течни Пенкало Не-Прескокнете Свеж Попустот
Maybelline Њујорк Волумен Експрес Колосална Мачка Очи Перат Маскара, Глам Црна, 0.31 Fl Oz Свеж Попустот
Maybelline Њујорк Волумен Експрес Колосална Мачка Очи Перат Маскара, Глам Црна, 0.31 Fl Oz

Колосален волумен со агли слични на мачки Формула за колаген Ноктот четка Опис на производот Сега колос

DEN 108.00