ЈУНТХ Андроид 10 2 Дин Автомобил Радио За Мерцедес Бенц Е Класа W211 CLS W219-2G+32G-9 Допир Екран Навигација Медиа Плеер-Поддршка DAB/Bluetooth 5.0/контрола На Воланот/GPS/WiFi/4G/MirrorLink

ЈУНТХ Андроид 10 2 Дин Автомобил Радио За Мерцедес Бенц Е Класа W211 CLS W219-2G+32G-9 Допир Екран Навигација Медиа Плеер-Поддршка

DEN 1310.40

Свеж

Достапно.

●ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ● Врз Основа На оперативниот систем Андроид 10 (2 GB RAM МЕМОРИЈА / 32 GB ROM), можете да инсталирате онолку апликации колку што сакате без грижи. Уживајте во побрз одговор и беспрекорно корисничко искуство. ●ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ на АВТОМОБИЛИ ● Совршено компатибилен Со За Мерцедес Бенц Е-Класа W211 (Е200 / Е220 / Е240 / Е270 / Е280) (2002-2008) За Мерцедес Бенц КЛАСА W219 (CLS-350 / CLS-500 / CLS-55) (2005-2006). Можете да проверите дали димензиите се споредливи со оние на радиото на вашиот автомобил. Ако е така, производот одговара на вашиот автомобил, ако производот одговара на вашиот автомобил, испратете ни фотографија од контролната табла : [email protected]. ● МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО● Поддржете го даб радиото и можноста За пренос На Spotify и Pandora преку bluetooth од вашиот телефон за да слушате милиони песни што ви се допаѓаат и да разговарате без раце додека возите. И останете поврзани со вашиот телефон Преку Лесна Врска. Секоја содржина На паметен телефон Со android или i OS може да се репродуцира на овој стерео систем. ●Режимот НА поделен ЕКРАН И GPS ® split екран ви овозможува да извршувате две апликации рамо до рамо. Можете да користите Spotify додека пребарувате. Вграден ГПС модул и надворешен ГПС ГПС МРАВКА, поддршка На Google Map / Waze / ICI We Go / IGO итн. €SWC & WIFI & 4 G® Контролирајте ја оваа главна единица со копчињата на воланот на возилото. Направете го побезбеден и попријателски за корисниците со контролирање на уредот од воланот. Создадете пристапна точка За Wi Fi со вашиот паметен телефон или купете 4g dongle. Гледајте филмови преку интернет и сурфајте на страницата без грижи. Технички податоци : Оперативен систем : Андроид 10 Процесор : Четири-јадрен КОРТЕКС-А7 ПРОЦЕСОР со 1.2 GHz RAM МЕМОРИЈА : 2 GB Rom : 32 GB Екран : 9-инчен lcd екран на допир резолуција : 1024 x 600 излезна моќност : 4 x 45 вати fm опсег : 87.5 MHz ~ 108 mhz am опсег : 522 KHz ~ 1620 KHz датотека компатибилност : jpeg, mp3, Mp4, Avi, Wav И повеќе Функции Bluetooth - ПРОФИЛИ за a2dp, HANDSFREE, OBD И wifi - 2.4-5 ghz IEEE 802.11 b / g / n 1t1r влезната Камера (бесплатна КАМЕРА ЗА ЗАДЕН ПОГЛЕД) ја поддржува Камерата за рикверц Кога Ќе Вклучите рикверц, системот автоматски Се Префрла На Камерата За Рикверц. GPS : Поддржува Онлајн и офлајн апликации За навигација Претходно инсталирана апликација За онлајн навигација Google maps. Можете да преземате други апликации за навигација од Продавницата На Google Play. DAB + дигитално радио (опционално, DAB + кутија задолжително) квалитетот На Звукот и бесшумниот пренос на аудио ЦД го прават DAB радиото посебно искуство во возилото. Wi-Fi / 3 G / 4 G 3 G / 4 G (Опционално, 4g dongle / 3g dongle потребни) Користете го вашиот паметен телефон за да се поврзете Со Wlan Жариште или користете 4g dongle. ОБД2 (опционално) Компатибилен со повеќето bluetooth / Wi Fi OBD2 дијагностички уреди Компатибилна апликација : Содржина На Вртежен Момент на пакувањето 1 x приклучок 1 x cinch излез 1 x излезен приклучок Б 1 x USB кабел 1 x радио антена 1 x GPS антена 1 x надворешен микрофон кабел 1 x надворешен МИКРОФОН 1 x камера за заден поглед 1 x упатство за употреба.

Избор на клиенти

Swingline Staplers, 747, бизнис, прирачник, 25 лим капацитет, работна површина, Rio Red, Case of 6 Свеж Попустот
Swingline Staplers, 747, бизнис, прирачник, 25 лим капацитет, работна површина, Rio Red, Case of 6

Степлер со 25 листови испорачува класична 747 цврста метална конструкција во елегантна, нова форма и завр�

DEN 1700.64
4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB Свеж
4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB

Поддржете го единечен / двоен / квадрат поделен поглед, можете да обрнете внимание на околната состојба �

DEN 1.33
Пакет SmartSign Pack од 1000 темно сино празно испорака ознаки со претходно прицврстени жици, големина-5, 13pt дебели ознаки Свеж
Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување Свеж
Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување

ZT KVT G10 е исклучително тврд сечило од 3,75 инчи направено со CPM 20 CV челик, нудејќи извонредно задржување на р

DEN 2.33
R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор Свеж
R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор

Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ...

DEN 1376.00
X-Gree 2mm квалитет 304 жица од не'рѓосувачки челик јаже кабел алатка за местење 10 п.п. Свеж
X-Gree 2mm квалитет 304 жица од не'рѓосувачки челик јаже кабел алатка за местење 10 п.п.

Големина на квалитет : 2мм / 0,08 "; Внатрешна големина : 15 x 7mm / 0,6" x 0.28 "(L*Max.W) Главен материјал : 304 не'рѓосувачк

DEN 0.67
Cimple CO XLR машки до XLR Femaleенски кабел за продолжување на микрофон - кабел од 6мм со конектор за 3p - 3 пински - за миксери, Свеж Попустот
Exeicktuter Fly Killer Commito Swatter Racket Wasp Bug zapper затворен на отворено долги над 50 см Свеж
Exeicktuter Fly Killer Commito Swatter Racket Wasp Bug zapper затворен на отворено долги над 50 см

Изградена за последно изработена со ABS пластика, а не кршлива рециклирана пластика Бара 2 батерии АА кои

DEN 463.84
Викинг Берсеркер Норвешки Старец Фухарк Рунис Хат Нордиска Скандинавска паганска капа Свеж
Викинг Берсеркер Норвешки Старец Фухарк Рунис Хат Нордиска Скандинавска паганска капа

Еластично затворање Само миење на рацете 6277 Структурирана капа на Твил Еластично затворање...

DEN 431.20
Gelielim Retro Radio Bluetooth звучник со јасен звук, преносно радио AM FM Shortwave Radio со најдобар прием, радио соларно/полнење Свеж
Gelielim Retro Radio Bluetooth звучник со јасен звук, преносно радио AM FM Shortwave Radio со најдобар прием, радио соларно/полнење

Преносното гроздобер радио Bluetooth е многу погодно за кампување, кујна, дневна соба, надворешно, лошо врем�

DEN 3.00
Дормонт 3/4 reg LP 5-12 WC Set 1 Свеж
Дормонт 3/4 reg LP 5-12 WC Set 1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 780.96
Incontinent Pad, UndPad удобен за кревет под пад Свеж
Incontinent Pad, UndPad удобен за кревет под пад

Основниот дизајн против лизгање ја одржува подлогата Абсорбентата памук во средина може ефикасно да ап

DEN 0.33
Jaden Hardy 2022 Panini Instant RPS -32 Прв поглед 1/2000 дебитантска картичка PGI 10 - Кошаркарски картички за дебитант Свеж
Jaden Hardy 2022 Panini Instant RPS -32 Прв поглед 1/2000 дебитантска картичка PGI 10 - Кошаркарски картички за дебитант

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи �

DEN 0.33
Noctua Industrial NF -F12 120mm x 25mm вентилатор - 2000rpm Свеж
Noctua Industrial NF -F12 120mm x 25mm вентилатор - 2000rpm

Вентилатор за ладење со тешки работи, 120x120x25 mm, 12 V, 3пински Molex, 2000 вртежи во минута, 29,7 d B (A),> 150,000 H MTTF...

DEN 602.88
6,62мм H7 директно тресено рачно Свеж
6,62мм H7 директно тресено рачно

Дијаметар : 6,62мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување Дијаметар : 6,62мм Толеранциј�

DEN 1.67