Улична Хокеарска Мрежа ШАМПРО; Бело; 54

Улична Хокеарска Мрежа ШАМПРО; Бело; 54

DEN 1376.00

Свеж

Достапно.

ЦЕЛ ЗА ХОКЕЈ : оваа цел за уличен хокеј е одличен избор за спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини. ИЗДРЖЛИВА РАМКА : рамката е изработена од тешки цевки со дебелина од 0,8 мм за да издржи удари. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ : игличките за Притискање го олеснуваат склопувањето; само лизнете ги парчињата заедно и тие се заклучуваат на место со игличките. Нема потребни алатки. ТЕШКО ПРЕБИВАЊЕ : Пребивањето е направено од издржлив полиестер Од 10.000 Д. ДИМЕНЗИИ : Мерки 54 "В х 44"Х х 27" Д.оваа цел за уличен хокеј НА ШАМПРО е совршена за спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини. Направен е со тешка рамка која лесно се лизга заедно и се заклучува на место со иглички и има издржлива полиестерска мрежа.

Избор на клиенти

Детски фудбалски цели за сет на задниот двор - 2 од 4 'x 3' Преносна опрема за обука на фудбалски цели, Поп -доп -дете Фудбалска Свеж Попустот
Нерф Пунт И Помине Фудбалски Гол Пост Пост-Заврши Сите Во Еден Сет-Вклучени Отстранлив Нокаут Цели Свеж
Нерф Пунт И Помине Фудбалски Гол Пост Пост-Заврши Сите Во Еден Сет-Вклучени Отстранлив Нокаут Цели

ОТСТРАНЛИВИ НОКАУТ ЦЕЛИ : Овие велкро цели може да се отстранат и да се постават насекаде на голот за да �

DEN 1.33
Елитего Пренослив Фудбалски Гол, Скокачки Фудбалски Гол нето За Дворот, Сет од 2 Свеж
Елитего Пренослив Фудбалски Гол, Скокачки Фудбалски Гол нето За Дворот, Сет од 2

Нема Торба за Носење За Ублажување На Ефектот На Стаклена Градина со анкетирање на над 5.000 клиенти, стап

DEN 719.84
Крајната Стрелаштво Застанете и Застанете 3 ' х4 ' За Зад Целта Направена Во САД Свеж
Крајната Стрелаштво Застанете и Застанете 3 ' х4 ' За Зад Целта Направена Во САД

Стрелаштво Цел Бекстоп Вклучува Алуминиум Брзо Собранието Штанд 3х4 Бекстоп Крајната Стрелаштво Бексто

DEN 1023.84
ЦЕЛ МАТЕМАТИКА УСПЕХ ОСНОВНИ ПОД ФАКТИ ЗА 18 Свеж
ЦЕЛ МАТЕМАТИКА УСПЕХ ОСНОВНИ ПОД ФАКТИ ЗА 18

Без разлика дали барате да изградите основни математички вештини за цел час или да обезбедите дополнит�

DEN 3.00
КВИКПЛЕЈ ПРО АЛУ Тренинг Фудбалски Гол | Дизајн На Преклопување, Бесплатен Стоечки Алуминиумски Фудбалски Гол Свеж
КВИКПЛЕЈ ПРО АЛУ Тренинг Фудбалски Гол | Дизајн На Преклопување, Бесплатен Стоечки Алуминиумски Фудбалски Гол

Совршен за домот, паркот, тренингот или игрите ПРЕКЛОПЕТЕ ГО ДИЗАЈНОТпаметната рамка за преклопување Н�

DEN 616.00
INOOMP Лак И Цел Arco y para Adulto За Надворешно Стрелаштво Замена На Целта Професионално Стрелаштво Целна Голема Пена Коцки Свеж
Волкот Атлетика Пренослив Мини Ѕид, Црн Свеж
Волкот Атлетика Пренослив Мини Ѕид, Црн

ТРЕНЕР СО ТРИ АГЛИ : Овој лакрос скокач има три различни агли за да можете да ги вежбате вашите линиски п�

DEN 2.67