Улична Хокеарска Мрежа ШАМПРО; Бело; 54

Улична Хокеарска Мрежа ШАМПРО; Бело; 54

DEN 1376.00

Свеж

Достапно.

ЦЕЛ ЗА ХОКЕЈ : оваа цел за уличен хокеј е одличен избор за спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини. ИЗДРЖЛИВА РАМКА : рамката е изработена од тешки цевки со дебелина од 0,8 мм за да издржи удари. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ : игличките за Притискање го олеснуваат склопувањето; само лизнете ги парчињата заедно и тие се заклучуваат на место со игличките. Нема потребни алатки. ТЕШКО ПРЕБИВАЊЕ : Пребивањето е направено од издржлив полиестер Од 10.000 Д. ДИМЕНЗИИ : Мерки 54 "В х 44"Х х 27" Д.оваа цел за уличен хокеј НА ШАМПРО е совршена за спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини. Направен е со тешка рамка која лесно се лизга заедно и се заклучува на место со иглички и има издржлива полиестерска мрежа.

Избор на клиенти

Елитего Пренослив Фудбалски Гол, Скокачки Фудбалски Гол нето За Дворот, Сет од 2 Свеж
Елитего Пренослив Фудбалски Гол, Скокачки Фудбалски Гол нето За Дворот, Сет од 2

Нема Торба за Носење За Ублажување На Ефектот На Стаклена Градина со анкетирање на над 5.000 клиенти, стап

DEN 719.84
КВИКПЛЕЈ ПРО АЛУ Тренинг Фудбалски Гол | Дизајн На Преклопување, Бесплатен Стоечки Алуминиумски Фудбалски Гол Свеж
КВИКПЛЕЈ ПРО АЛУ Тренинг Фудбалски Гол | Дизајн На Преклопување, Бесплатен Стоечки Алуминиумски Фудбалски Гол

Совршен за домот, паркот, тренингот или игрите ПРЕКЛОПЕТЕ ГО ДИЗАЈНОТпаметната рамка за преклопување Н�

DEN 616.00
INOOMP Лак И Цел Arco y para Adulto За Надворешно Стрелаштво Замена На Целта Професионално Стрелаштво Целна Голема Пена Коцки Свеж
CW-X Делта MCKENZIE 3d Ракун Дворот Целна Свеж
CW-X Делта MCKENZIE 3d Ракун Дворот Целна

Флекс пена изградба Издржлив со лесно отстранување на стрелките Постигнувајќи прстени Тежина на пакет�

DEN 2.00
ХОКИ СТРЕЛАШТВО Лизгање На Тркалезно Целно Лице Свеж
ХОКИ СТРЕЛАШТВО Лизгање На Тркалезно Целно Лице

Должина на пакетот : 3,048 см Ширина на пакетот : 34,163 см Висина на пакетот : 35,052 см Тип на производ : СПОРТСКИ

DEN 325.92
Цел на хокеј на спортски хокеј на Френклин - NHL - челик - 72 x 48 инчи - цевки од 1,5 инчи Свеж
Цел на хокеј на спортски хокеј на Френклин - NHL - челик - 72 x 48 инчи - цевки од 1,5 инчи

RollAGoal : Интегрирана технологија на тркала за лесен транспорт на цели! Со оваа цел можете лесно да ги повл�

DEN 2.67
PowerNet Фудбал Цел 12 x 6 И Фудбал Соло Тренер Пакет | Преносни Нето Склопувачки Метални База Свеж
PowerNet Фудбал Цел 12 x 6 И Фудбал Соло Тренер Пакет | Преносни Нето Склопувачки Метални База

ЕДНА ЦЕЛ од 12 стапки x 6 стапки; Инстант пренослива склопувачка фудбалска мрежа; Метална основна рамка Со

DEN 239.84
Крајната Стрелаштво Застанете и Застанете 3 ' х4 ' За Зад Целта Направена Во САД Свеж
Крајната Стрелаштво Застанете и Застанете 3 ' х4 ' За Зад Целта Направена Во САД

Стрелаштво Цел Бекстоп Вклучува Алуминиум Брзо Собранието Штанд 3х4 Бекстоп Крајната Стрелаштво Бексто

DEN 1023.84