2 компјутери што висат ѓердан за приказ на ѓердан, нордиска вертикална цврста дрво за накит, решетка за складирање на домаќинства

2 компјутери што висат ѓердан за приказ на ѓердан, нордиска вертикална цврста дрво за накит, решетка за складирање на домаќинства

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Брз пристап до обетки, прстени, ѓердан или нараквици. Нема повеќе запчиња; Лесно е да го добиете она што ви треба без да ги отстраните сите ѓердани од екранот. Направено од природно дрво и слама, елегантен изглед одговара на секој декор на просторијата; Организаторот на штандот за накит ќе го комплиментира секој простор; Совршен за организација за накит или професионален приказ. Употребата на дрво и слама како материјал може да избегне гребење ѓердани, нараквици, часовници и други додатоци. Дрвената рамка може повеќе да го заштити вашиот накит и со времето ќе стане по класичен и безвременски. Број на модел : LJTSSH-1988 Боја : Тежина на ставка : 2 килограми Материјал : Брз пристап до вашите обетки, прстени, ѓердан или нараквици. Лесно е да го добиете она што ви треба без да ги отстраните сите ѓердани од дисплејот. Изработено од природно дрво и слама, елегантен изглед одговара на кој било декор на просторијата; Организаторот на штандот за накит ќе го комплиментира секој простор; Совршена за организација за накит или професионален дисплеј. Употребата на дрво и слама како материјал може да избегне гребење на ѓердани, нараквици, часовници и други додатоци. Дрвената рамка може повеќе да го заштити вашиот накит, и ќе стане покласичен и безвременски со времето. : Големина : База 10 x 8cm, поддршка 35 x 25,5cm/ 30 x 46cmmmaterial : Woodcolor : Содржина на пакувања со дрво : 2 x Ракини за накит : 1. Само продадете главни производи, а не други производи.2. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.3. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поразлична од очекуваната боја, ве молиме дозволете. Remind : Откако ќе го примите пакувањето, ве молиме проверете ги пакувањето и производот внимателно. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е -пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе дадеме се од себе за да ги задоволиме вашите потреби!.

Size: Base 10 x 8cm, support 35 x 25.5cm/ 30 x 46cm
Material: wood
colour: Wood Color
Package Contents:
2 x Jewelry rack:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Избор на клиенти

Intel BX805573060 Xeon/3060/2.4GHz/4MB кеш/1066MHz/кутија процесор Свеж
Intel BX805573060 Xeon/3060/2.4GHz/4MB кеш/1066MHz/кутија процесор

Тип на производ процесор Тип на процесор Intel Xeon Брзина на часовникот 2.4 GHz Брзина на автобус 1066 MHz Мемор�

DEN 1.33
Колумбија, женски резервоар за река Чил Свеж
Колумбија, женски резервоар за река Чил

89% полиестер, 11% еластан Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Омнизамрзнување нула : сините прс

DEN 479.84
Сензор за мониторинг на притисок на гумите А-Премиум компатибилен со Honda CR-V 2007-2011 Accord 2008-2012 Fit 2008 L4 1.5L Свеж
Сензор за мониторинг на притисок на гумите А-Премиум компатибилен со Honda CR-V 2007-2011 Accord 2008-2012 Fit 2008 L4 1.5L

Договор 20082012 L4 2.4 L со алуминиумски тркала Договор 20082012 V6 3.5 L со алуминиумски тркала CRV 20072011 L4 2.4 L со алуми�

DEN 212.64
M30 IPE KV100 PRO v2.0 MAD компоненти со дрон без четка мотор за тешки мултироторни квадкоптер Hexrcopter RC DIY Свеж
M30 IPE KV100 PRO v2.0 MAD компоненти со дрон без четка мотор за тешки мултироторни квадкоптер Hexrcopter RC DIY

Поефикасно и цртање поголема моќност отколку еквивалентни мотори на пазарот Прецизна изработка на про�

DEN 0.67