Сензор за мониторинг на притисок на гумите А-Премиум компатибилен со Honda CR-V 2007-2011 Accord 2008-2012 Fit 2008 L4 1.5L 2.4L V6 3.5L 315 MHz

Сензор за мониторинг на притисок на гумите А-Премиум компатибилен со Honda CR-V 2007-2011 Accord 2008-2012 Fit 2008 L4 1.5L

DEN 212.64

Свеж

Достапно.

Договор 2008-2012 L4 2.4 L со алуминиумски тркала. Договор 2008-2012 V6 3.5 L со алуминиумски тркала. CR-V 2007-2011 L4 2.4 L со алуминиумски тркала. Fit 2008 L4 1.5 L. 【Подготовка на возилото】 Компатибилен со Honda Accord 2008-2012 L4 2.4 L, Accord 2008-2012 V6 3.5 L, CR-V 2007-2011 L4 2.4 L, Fit 2008 L4 1.5 L - со алуминиумски вентил; ОЕ стил/личен клон-способен; 315 MHz сензор; Програмирано; За Honda Accord и Cr-V се вклопуваат со алуминиумски тркала. 【Референтен број】 Замена за TPM50 A, 974-046, 974046, 5 S13379, TPM162, TPM50, 42753 SWA316, 42753 SWA306, 42753 SWAA54, PMV107 M, 42753 SWA315, 42753 S2 A315 Изградени до фабрички оригинални спецификации на ОЕ за да се обезбеди соодветно вклопување и најдолг живот. 【Функција】 Следете го притисокот на гумите и температурата за да ви помогне да ја знаете состојбата на четири гуми; Помогнете да се спречат рамни гуми, истекување на прогноза, намалување на жицата за гуми, продолжено време на гуми, да се подобри ефикасноста на горивото и да се зголеми безбедноста на сообраќајот. 【Интелигентните чипови на батеријата можат да постигнат следење во реално време на притисокот на гумите и температурата; Воздушниот вентил со голема прецизност има строга затегнатост на воздухот и не е лесен за 'рѓа и кородира. 【Купете со доверба】 1 година гаранција за квалитет на милоата - Ние крајно го цениме вашето задоволство и се стремиме да ви обезбедиме добро искуство за купување. Секое понатамошно прашање, ве молиме слободно контактирајте не во секое време. 【Подготовка на возилото】 Компатибилен со Honda Accord 2008-2012 L4 2.4 L, Accord 2008-2012 V6 3.5 L, CR-V 2007-2011 L4 2.4 L, Fit 2008 L4 1.5 L - со алуминиумски вентил; ОЕ стил/личен клон-способен; 315 MHz сензор; Програмирано; За Honda Accord и Cr-V се вклопуваат со алуминиумски тркала. 【Референтен број】 Замена за TPM50 A, 974-046, 974046, 5 S13379, TPM162, TPM50, 42753 SWA316, 42753 SWA306, 42753 SWAA54, PMV107 M, 42753 SWA315, 42753 S2 A315 Изградени до фабрички оригинални спецификации на ОЕ за да се обезбеди соодветно вклопување и најдолг живот. 【Функција】 Следете го притисокот на гумите и температурата за да ви помогне да ја знаете состојбата на четири гуми; Помогнете да се спречат рамни гуми, истекување на прогноза, намалување на жицата за гуми, продолжено време на гуми, да се подобри ефикасноста на горивото и да се зголеми безбедноста на сообраќајот. 【Интелигентните чипови на батеријата можат да постигнат следење во реално време на притисокот на гумите и температурата; Воздушниот вентил со голема прецизност има строга затегнатост на воздухот и не е лесен за 'рѓа и кородира. 【Купете со доверба】 1 година гаранција за квалитет на милоата - Ние крајно го цениме вашето задоволство и се стремиме да ви обезбедиме добро искуство за купување. Секое понатамошно прашање, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Избор на клиенти

Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи Свеж
Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи

ВОЗРАСТ Конкурентна ЕЛИСА Комплет 5 х 96 Анализи Колориметриски Exiselect ВОЗРАСТ Конкурентни ЕЛИСА комплет

DEN 1017.60
Белиот FD553 Кабински филтер за воздух за Frontier, NV1500, NV2500, NV3500, Pathfinder, Xterra, Equator, замена CP553, CF10553,27274-9CH0A, Свеж
Белиот FD553 Кабински филтер за воздух за Frontier, NV1500, NV2500, NV3500, Pathfinder, Xterra, Equator, замена CP553, CF10553,27274-9CH0A,

Филтрите за воздух во кабината го одржуваат воздухот во вашиот автомобил чист Користејќи мултифилтрац�

DEN 239.84
Itekiro 800mah Батерија за Panasonic VW-VBX070 VW-VBX070-W VW-VBX070E VW-VBX070E-W VW-VBX070GK HM-TA2 HM-TA20 HX-DC1 HX-DC10 Свеж
Itekiro 800mah Батерија за Panasonic VW-VBX070 VW-VBX070-W VW-VBX070E VW-VBX070E-W VW-VBX070GK HM-TA2 HM-TA20 HX-DC1 HX-DC10

Заменска камера за замена за Panasonic VWVBX070, VWVBX070W, VWVBX070 E, VWVBX070 EW, VWVBX070 GK Батеријата со висок капацитет трае по

DEN 806.40
Meped Travel Makeup Bag 12 парчиња пумпа за пумпа шише без шишиња со пумпа за шишиња празни шишиња за лосион крем контејнери Свеж
Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома Свеж
Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома

73% памук, 27% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Мекиот допир : Нашата уникатна за�

DEN 316.48
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо Свеж
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо

Опремен СО 2л мочен меур со вентил за брзо ослободување и џеб за организатор со клип за прстен во горниот

DEN 306.88
Реткоелектричен НОВ ПАР НА ОПАШКА КОМПАТИБИЛЕН СО ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ ЕЛЕКТРИЧЕН 10-14 9Т1З 13404 А 9Т1З-13404-А 9Т1З13404А Свеж
Фантастикар Розова Преклопна Алатка Нож Кутија Машина и 100 Остри Ножеви Со Диспензерот Свеж
Фантастикар Розова Преклопна Алатка Нож Кутија Машина и 100 Остри Ножеви Со Диспензерот

[Замена Ножеви] 100 пакет брич остри назабени сечила се стандардна големина за повеќето стандардни ножев�

DEN 1422.40
Mainените на Mainesaka жени Божиќни фустани со долг ракав, плус големина трендовски пријатна зимска пад џемпери Свеж
Mainените на Mainesaka жени Божиќни фустани со долг ракав, плус големина трендовски пријатна зимска пад џемпери

Затворање на влечење Само миење на рацете 95% полиестер и 5% спандекс Стилски дизајн : Облеката со капи има

DEN 159.84
Вранглер Машки Спорт Западен Основни Два Џеб Краток Ракав Предвремена Кошула Свеж
Вранглер Машки Спорт Западен Основни Два Џеб Краток Ракав Предвремена Кошула

55% Памук, 45% Полиестер Увезени Предвремено затворање Машинско Перење МОДЕРНО ВКЛОПУВАЊЕ : Дизајнирана и�

DEN 0.33
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера Свеж
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера

Компатибилност : Мамија РБ67 Z67 Про сд 6х9 6х4, 5см Среден Формат Камера Материјал : нерѓосувачки челик Пакет

DEN 399.84
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025 Свеж Попустот
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025

Кабел за адаптер со високи перформанси од 15 стапки ги поврзува Mini Display Port Овозможени работна површина и �

DEN 143.84
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции Свеж
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции

Постојат многу поврзани видеа на интернет, Ако сте прв пат да ја завршите оваа работа, ви предлагаме прв�

DEN 1457.60
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер Свеж
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер

Концентрација на урина пред електрофореза за дијагноза на мултипен миелом и амилоидоза Концентрирајте

DEN 3.00
Decoupage Paper Pack Whateberry Flonz Vintage Styled Styled Беспрекорна шема хартија за декопаж, занает и стругалки од шума Свеж
Decoupage Paper Pack Whateberry Flonz Vintage Styled Styled Беспрекорна шема хартија за декопаж, занает и стругалки од шума

Пакет од 24 листови најтенки сјајни хартија за декопаж и занает, секој лист со големина 6 "x6" (16x16cm) Ова е ха�

DEN 191.84