Canlenpk 4 × 8inch/10x20cm вакуумски вреќи за заптивка, мала торба за заптивната смеса за чување на храна, заптивка за заптивка за ужинка овошје од чај чај, грав, вриење на паре?

Canlenpk 4 × 8inch/10x20cm вакуумски вреќи за заптивка, мала торба за заптивната смеса за чување на храна, заптивка за заптивка

DEN 271.84

Свеж

Достапно.

【За повеќе здрави животни кеси】 Канленпк вакуумски заптивки се изработени од материјали за комерцијална храна одделение, вариза, вреќи за замрзнување, издржување на висока и ниска температура, секогаш ќе ги сакате овие торби. 【Погодни вреќи】 Многу лесни за употреба на овие торби, тие се прецизни кеси што не треба да ги исечат и запечатуваат торбите пред употреба, ќе заштедат време и простор многу лесно за чување на прецизни кеси. 【Многу корисна заедничка торба】 4 × 8 инчи кеси ќе бидат совршени за вашата дневна употреба, можат да ги чуваат сите мали работи како грав/закуска/орев и така натаму, едната страна на отворено, но исто така можете да ги менувате торбите за време на користењето. 【Супер количина вакуумски кеси】 100 торби за вас количината е добра за вас, и секогаш можете да ги користите овие торби за да ја одржувате храната свежа, можете да запечатите малку храна за патување или кампување. 【Чувајте ја храната свежи торби】 мирисаат торби за миризба спречуваат мирис на храна измешана заедно, секогаш уживајте во свежа храна секогаш и каде било. Врвните отворени три страни запечатени. Кеси со добар квалитет. Една предна страна чиста и една задна страна текстура. Прецизен преден дизајн со лесен солза. Одговорете го вакуум заптивната смеса, заптивната заптивка, заптивната комора итн. Коспирај за сите вакуумски заптивки на брендот. Безбедна топлина, безбедна пареа, се врие безбедно, микробранова безбедна, замрзнувачка. Чувајте зеленчук, месо, грав, закуска, чај, овошје, ориз, брашно, јајце итн. Лесен за употреба удобен. Совршена услуга за клиенти. Висок квалитет на производ. Чанти за вообичаена употреба одговараат на сите видови на вакуум заптивната смеса. Направете најдобро за клиент. Не го изневери клиентот. Ќе направи подобро и подобро.

Избор на клиенти

[Најновиот] заптивната смеса за минија за торбички Анкило, заптивната заптивната топлина, 2 во 1 запечатувач за пластични кеси, Свеж Попустот
Ailgely мини заптивната торба, 2 во 1 преносен заптивка на топлина и секач, рачен заптивка за вакуум на топлина, за закуска Свеж Попустот
Ултрас ресурси вакуумски торбички, 3 мил, 10 x 13 Свеж
Ултрас ресурси вакуумски торбички, 3 мил, 10 x 13

Не е компатибилен со заптивките за заштеда на храна Користете со вакуумска заптивната смеса (не компати

DEN 2.67
Мини заптивки на топлина за топлина USB преносен преносен 2-во-1 заптивки и секач за пластични кеси кујнски гаџет Свеж