Маска за спиење на света рак со прилагодлива лента мекото око за затемнување на залепеност за патување за одмор

Маска за спиење на света рак со прилагодлива лента мекото око за затемнување на залепеност за патување за одмор

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

☪ полиестер. ☪ Маската за очи е мека, лесна, дише и удобна за носење. ☪ Се препорачува да ја измиете оваа маска за очи, таа ќе ја врати во својата оригинална форма по многу миења. ☪ Окото за очи со прилагодливи ленти за рамо и тока им одговара на повеќето облици на главата, давајќи ви удобно чувство на употреба, без разлика дали е дома, во хотел, во канцеларија или во авион. ☪ Овој заслепување е изработен од висококвалитетни материјали, има добри перформанси на светло и нема да ги угнетуваат вашите јаболко кога се носат, и не е лесно да се преселат и да паднат. Тоа е мало и преносно. Елегантен и шик изглед, исто така, ја надополнуваат вашата естетска. ☪ полиестер. ☪ Маската за очи е мека, лесна, дише и удобна за носење. ☪ Се препорачува да ја измиете оваа маска за очи, таа ќе ја врати во својата оригинална форма по многу миења. ☪ Окото за очи со прилагодливи ленти за рамо и тока им одговара на повеќето облици на главата, давајќи ви удобно чувство на употреба, без разлика дали е дома, во хотел, во канцеларија или во авион. ☪ Овој заслепување е изработен од висококвалитетни материјали, има добри перформанси на светло и нема да ги угнетуваат вашите јаболко кога се носат, и не е лесно да се преселат и да паднат. Тоа е мало и преносно. Елегантен и шик изглед, исто така, ја надополнуваат вашата естетска. Ние сме одговорни за нашите клиенти и нарачки и ние сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Свеж
Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : прила�

DEN 195.04
Бигл Куче Портрет Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување Свеж
Бигл Куче Портрет Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување

Полиестер Произведено во САД Или Увезено ❀ ова е маска за очи од полиестерски материјал што може да с�

DEN 3.33
Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда Свеж
Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда

Помага во олеснување на болката во главоболките и метежот ќе бидат моќни и природни деконгестични билк�

DEN 3.00
Смешно bigfoot верувам Свеж
Смешно bigfoot верувам

Полиестер Направени во САД или увезени Големина : Оваа маска за печатење на окото доаѓа во 8.1x4.1 инчи, за д

DEN 3.33
Paisley позадина за спиење за слепите маски за очила за очила за очите со прилагодлива лента за жени мажи ноќ Свеж
Paisley позадина за спиење за слепите маски за очила за очила за очите со прилагодлива лента за жени мажи ноќ

✿ Материјал со врвен квалитет Прилагодлива маска за ролетникот Користете полиестер+еластични ленти Mas

DEN 223.84