Божиќна дрво со светла Мини украс на дрво Топло бело LED диоди, светло декорација на таблети затворен или употреба на отворено за Божиќни забави за венчавки

Божиќна дрво со светла Мини украс на дрво Топло бело LED диоди, светло декорација на таблети затворен или употреба на отворено

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

⭐ 【Прекрасен стил】 Дизајн во стилот на бонсаи, формата на природно дрво ќе додаде виталност во вашиот дом. Гранките можат да бидат свиткани за лесно да ја прилагодат формата на дрвото, што го прави идеална форма на природно дрво. ⭐ 【напојување на батеријата】 Оваа светлина на дрвото може да се напојува со батерии (не е вклучено), лесен за употреба. ⭐ 【Декорација на фестивалот】 Оваа светлина на дрвјата со предводено дрво е многу погодна за сите видови на фестивалска декорација, може да ви донесе различна фестивалска атмосфера и топла околина. LED светлата емитуваат топла бела светлина. ⭐ 【Добар квалитет】 LED светилката LED дрво е составена од LED светла, бази на ABS и вештачки гранки. Сијалиците што се наоѓаат нема да генерираат топлина подолго време. ⭐ 【Совршен подарок】 Може да се користи како роденденски подарок за деца, како ноќна светлина и ламба покрај креветот во спалната соба. Како подарок за вашите пријатели и семејство. Надоместокот на вас и вашето семејство да уживате во празниците и да додадете друга боја на семејна хармонија. Design Дизајн на стил на Бонсаи, форма на природна дрво ќе додаде виталност во вашиот дом. Гранките можат да бидат свиткани за лесно да ја прилагодат формата на дрвото, што го прави идеална форма на природно дрво. Оваа светлина на дрвото може да се напојува со батерии (не е вклучено), лесен за употреба. Може да се користи како роденденски подарок за деца, како ноќна светлина и ламба покрај креветот во спалната соба. Како подарок за вашите пријатели и семејство. Надоместокот за вас и вашето семејство да уживате во празниците и да додадете различна боја на семејна хармонија. - Производство Детали : Боја : A, Bweight : 320 GSIZE : 55x10 CM⭐Package Вклучувајќи : 1*светло на дрво : Производите се мерат рачно, има мали празнини, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Избор на клиенти

СЛАТИОМ Мачки Маче Гребење Одбор Рампа Мек Кревет Мат Канџи Нега Играчки Брановидни Гребење Мачки Обука Играчка Свеж
Тојвијан 2 Парчиња Минијатурна Новогодишна Елка Вештачки Борови Десктоп Украси Божиќни Центри За Маси Свеж
Тојвијан 2 Парчиња Минијатурна Новогодишна Елка Вештачки Борови Десктоп Украси Божиќни Центри За Маси

Лесен за преносливо движење Карактеристичен и исклучителен симулациски дизајн на дрво со пријатна бој�

DEN 176.00
Јака За Новогодишна Елка КУИЛИУПЕТ Со Основен Капак Среќни Новогодишни Елки Дизајн Свеж
Јака За Новогодишна Елка КУИЛИУПЕТ Со Основен Капак Среќни Новогодишни Елки Дизајн

Лесно За Инсталирање : две врски на отворот можат погодно да го обезбедат Здолништето На Новогодишната �

DEN 1.67
UXZDX Елка - Мини Новогодишна Елка Десктоп Орнаменти Божиќни Украси Подароци Свеж
UXZDX Елка - Мини Новогодишна Елка Десктоп Орнаменти Божиќни Украси Подароци

●Оваа Висококвалитетна Елка е висока 30 см од коренот до највисоката гранка ●Оваа луксузна претходно о�

DEN 1189.76
Национална Компанија За Дрвја Вештачка Средна Елка, Зелена, Смрека Кинкаид, Вклучува Штанд, 6 Стапки Свеж
Национална Компанија За Дрвја Вештачка Средна Елка, Зелена, Смрека Кинкаид, Вклучува Штанд, 6 Стапки

Ова дрво има претходно прикачени гранки со шарки кои паѓаат надолу за едноставно поставување и повторн�

DEN 1136.00
Креативна Соработка Волна Чувствував Дрво Топката Основи Дрвја, Црвена Свеж Попустот
Креативна Соработка Волна Чувствував Дрво Топката Основи Дрвја, Црвена

Создадете централно парче со мешање со избор на празнични свеќи Ставете во близина на избор на празничн

DEN 475.20
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена Свеж
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена

Снабдување на трговците на мало големи и мали, градинарски центри, цвеќарници, дизајнери и услужната и у

DEN 2.00
Инге-стакло-Декорација На Новогодишна Елка, Декорација На Новогодишна Елка - Пура - Стакло-Боја: Кафеава-Висина 11,5 см Свеж
Курт Адлер 36-инчен пред-осветлен бор од Норвешка бор од Норвешка Свеж
Курт Адлер 36-инчен пред-осветлен бор од Норвешка бор од Норвешка

Направено од ПВЦ, сијалица, метал и пластика Предосветлена со 50 UL наведени јасни светла за блескаво свет

DEN 2.33