Подарок за очите за засенчување на очите за засенчување на спиењето, слепите компресии на мразот го олеснуваат замор на очите, перници за аспиратор, опуштете ги мек

Подарок за очите за засенчување на очите за засенчување на спиењето, слепите компресии на мразот го олеснуваат замор на очите,

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Лесен дизајн кој не врши притисок врз лицето, очните капаци и трепките кога се нанесуваат. Маската е лесна и лесна за носење.5in ● Пакет вклучува : 1 x маска за очи, 1 x торба за складирање ● Стил : Стил : Стил : Ретро едноставно ● Погоден за подароци : роденден, комеморација на патувања, церемонија на дипломирање, домаќинство, забава, посета, итн. *Маската за очи го елиминира заморот, го подобрува квалитетот на спиењето и е добар помошник за да работите и да студирате поенергично. *Маските за спиење се идеални за лице и нос, помагајќи во намалување на триењето на светлината и лицето. Нашата свилена маска за очи за спиење е природно дише и смирува на вашата кожа на лицето за да испорача побрз и посладок сон додека ги одржувате очите опуштени. Бојата на производот ќе има одредена разлика во бојата заради сцената на снимање и ефектот на прикажување на мониторот. ● Потсетник : Поради разликата во рачното мерење, може да има грешка од 1-2 см во големината, ве молиме, разгледајте ја големината како што е соодветно. Екстензивна и прецизна изработка, совршен дизајн на изглед, е едноставно уметничко дело!. Маската е лесна и лесна за носење. *Маската за очи го елиминира заморот, го подобрува квалитетот на спиењето и е добар помошник за да работите и да студирате поенергично. Може да се користи за концентрација и медитација, а може да се користи и за покривање на очите за време на одредени јога практики. * Маската за очи е изработена од удобен и бавен раб сунѓер, материјалот е деликатен и мек, ја менува формата со температурата и има добро вклопување, донесува подобро засенчување, не затегнување, одржување на пределот на очите свежо и елиминирајќи ја затегнатоста на очите. Лесен дизајн кој не врши притисок врз лицето, очните капаци и трепките кога се нанесуваат. Нашата свилена маска за очи за спиење е природно дише и смирува на вашата кожа на лицето за да испорача побрз и посладок сон додека ги одржувате очите опуштени.* Маската за очи е изработена од удобен и бавен раб сунѓер, материјалот е деликатен и мек, ја менува формата со температурата и има добро вклопување, донесува подобро засенчување, не затегнување, одржување на пределот на очите свежо и елиминирајќи ја затегнатоста на очите. За детали, погледнете ја вистинската примена на артикалот. *Маските за спиење се идеални за лице и нос, помагајќи во намалување на триењето на светлината и лицето.

Избор на клиенти

Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Свеж
Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : прила�

DEN 195.04
Остим Загатка Пеперутка Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење Свеж
Остим Загатка Пеперутка Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа маска за очи за печатење доаѓа во 8, 1х4, 1 инч, за �

DEN 0.67
Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда Свеж
Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда

Помага во олеснување на болката во главоболките и метежот ќе бидат моќни и природни деконгестични билк�

DEN 3.00
Бигл Куче Портрет Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување Свеж
Бигл Куче Портрет Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување

Полиестер Произведено во САД Или Увезено ❀ ова е маска за очи од полиестерски материјал што може да с�

DEN 3.33