CWI осветлување месинг 24 6-светлина на традиционалниот метален лустер во антички месинг

CWI осветлување месинг 24 6-светлина на традиционалниот метален лустер во антички месинг

DEN 19312.00

Свеж

Достапно.

Заврши на производот : Антички месинг. Сијалици со број : 6 (светилки не се вклучени). Max Wattage : 60. Безбедносен рејтинг : суво оценето. Заврши на производот : Антички месинг. Сијалици со број : 6 (светилки не се вклучени). Max Wattage : 60. Безбедносен рејтинг : суво оценето. Шест лесен лустер.

Избор на клиенти

Елегантно осветлување 7829D26G/RC Royal Cut Alexandria 7-светло, едностепено лустер, завршено во злато со јасни кристали Свеж
Елегантно осветлување 7829D26G/RC Royal Cut Alexandria 7-светло, едностепено лустер, завршено во злато со јасни кристали

Заврши : злато, стил : традиционален Вид на сијалица : Candelabra, Wattage : 60 Ширина : 26.00in, висина : 28.00in.royal Cut Clear Crysta

DEN 11507.52
Лафајет 7 -ЛТ лустер - злато Хавана Свеж
Лафајет 7 -ЛТ лустер - злато Хавана

Рачно фалсификуван рециклиран челик завршил во златото во Хавана Рачно врежано рециклирано дрво со зла

DEN 2367.84
BHVXW дуплекс вила дневна соба кристална лустер спирална скалила лустер дневна соба лустер Свеж
BHVXW дуплекс вила дневна соба кристална лустер спирална скалила лустер дневна соба лустер

Три бои бесконечно затемнето, бело светло топло светло неутрално светло како што сакате Високи квалите�

DEN 12240.00
Кворум Интернационал Венеција 24 6-ЛТ лустер-Персиски бело-6144-6-70 Свеж
Кворум Интернационал Венеција 24 6-ЛТ лустер-Персиски бело-6144-6-70

Шест лесен лустер од колекцијата во Венеција Висина : 27,00 инчи ширина : 24,50 инчи Стил : Кристални акценти Т

DEN 7296.00
Кристорама Рајли 18 3/4 Широк мат бел бел 6-светлина лустер Свеж
Кристорама Рајли 18 3/4 Широк мат бел бел 6-светлина лустер

Широко 23 1 / 2 "Висока x 18 3 / 4" Тркалезната крошна е висока 5 "широка x 1" Тежи 18,96 фунти Доаѓа со 6 метри на лане�

DEN 0.67
Vonn Lighting Sorrento VAC3139AB 27 9-светлосен приврзок Осветлување Висина Прилагодлива интегриран LED ETL Сертифициран кружен Свеж Попустот
Vonn Lighting Sorrento VAC3139AB 27 9-светлосен приврзок Осветлување Висина Прилагодлива интегриран LED ETL Сертифициран кружен

Сенка : 3,25 инчи L x 1 инчи W x 7 инчи H; Крошна : дијаметар од 7 инчи x 1,5 инчи H; Тежина : 13,9 фунти ЛЕР : Интегрирана

DEN 7760.00
Максим 11245saoi Симфониски екран Амбер стакло лустер, 9-светло 540 Вкупно вати, 32 H x 32 W, масло трие бронза Свеж
Максим 11245saoi Симфониски екран Амбер стакло лустер, 9-светло 540 Вкупно вати, 32 H x 32 W, масло трие бронза

Димензии на симфониски лустер : широка 32 „висока x32“, тежина : 30,03 фунти Средно основно светло : 960 ватибл�

DEN 10982.40
Livex Lighting 40593-05 Хардинг 3 лесен линеарен лустер, 9,50x28.00x4.50, полиран хром Свеж
Livex Lighting 40593-05 Хардинг 3 лесен линеарен лустер, 9,50x28.00x4.50, полиран хром

Традиционален дизајн Цртање инспирација од традиционалното мебел и декор Стил Нашиот широк спектар на

DEN 7984.00
Xxxdxdp дуплекс вила дневна соба кристална лустер спирална скалила лустер дневна соба лустер Свеж
Xxxdxdp дуплекс вила дневна соба кристална лустер спирална скалила лустер дневна соба лустер

Три бои бесконечно затемнето, бело светло топло светло неутрално светло како што сакате Високи квалите�

DEN 0.33
Најдобро 21998 Лезено 3 лустер, бронза Свеж
Најдобро 21998 Лезено 3 лустер, бронза

Вклучува : Само еден лустер Изработено е од железо Севкупни димензии 1 инчи во должина x 1 инчи во ширина x

DEN 622.40
Livex Lighting 51845-91 Кристал Пет лесен лустер од колекцијата на в Valentina во PWT, NCKL, B/S, SLVR. Заврши, четкан никел Свеж
Livex Lighting 51845-91 Кристал Пет лесен лустер од колекцијата на в Valentina во PWT, NCKL, B/S, SLVR. Заврши, четкан никел

Преоден дизајн Задолжувајќи се од безвременското традиционално осветлување додека додавате пресврт ш�

DEN 3.33
Чигих 6 лесен лустер, модерна индустриска светлина за приврзоци, е12 сијалица фарма црна спутник таванот светло за светло за Свеж Попустот
FZZDP Тасел лустер дневна соба таванот лустер трпезарија за простории за спална соба за спална соба уметност Свеж
FZZDP Тасел лустер дневна соба таванот лустер трпезарија за простории за спална соба за спална соба уметност

Три бои бесконечно затемнето, бело светло топло светло неутрално светло како што сакате Високи квалите�

DEN 207.84
Савој Хаус 1-6700-5-114 Ворвик со 5 светла лустер Свеж
Савој Хаус 1-6700-5-114 Ворвик со 5 светла лустер

Savoy House Warwick 5светлината лустер нуди органски изглед на осветлување со големи кругови слични на накит од �

DEN 1.00
Занаетчиски бентли 9 лесен лустер мат црно Свеж
Занаетчиски бентли 9 лесен лустер мат црно

Бараат 9 светилки Candelabra 60 вати (не се вклучени) Со елегантните скролувања и украсни цветања, колекцијата

DEN 0.33
Фонтана на дизајнери 82989-БНБ 35in H Tackwood 9-светло лустер, запалена бронза Свеж
Фонтана на дизајнери 82989-БНБ 35in H Tackwood 9-светло лустер, запалена бронза

Преодни Користи сијалица со средна основа UL / CUL и суво оценето Изгорен бронзен финиш чај висеа стакло од

DEN 5472.00