Toco Freido Weaist Reshap Strap/Yoga Fitness Band, тренер за помош за истегнување на нозете, носилки за јога, задниот дел од свиокот, каиш за инверзија за фитнес, танц, балет, гимнастика

Toco Freido Weaist Reshap Strap/Yoga Fitness Band, тренер за помош за истегнување на нозете, носилки за јога, задниот дел од

-80 %

DEN 367.84

Свеж

Достапно.

Име на производот : лента за јога/ каиш за замав/ асистенција на свиткување на јога. Материјал : Полиестер памук/ лекаб. Боја : зелена, виолетова, розова. Апликација : Истегнување, разделување/балет, тренер за танцување/задниот дел, застанете наопаку, гимнастика, губење на тежината, градење на телото, обука на мускули, јога. Тежина : Нето тежина : околу 700g; Бруто тежина : околу 750g. 100% најлон. Подобрете го вашето здравје - Фле Ограничувања на возраста, жени, мажи, тинејџери, девојчиња, сениори, користете го за постнатално закрепнување или согорување на маснотии и форма на тело Создадете повеќе простор помеѓу вашите пршлени кога висат наопаку. 100% најлон. Подобрете го вашето здравје - Флексибилност на вратата Прилагодливата должина на лентата е 63 ", големината на ткаенината е 67" x 60 ", ви дава многу простор за играње. 4) Широки корисници : Секој што сака да вежба може да го користи, нема старосни ограничувања, жени, мажи, тинејџери, девојчиња, постари лица, користете го за постнатално закрепнување или согорување на маснотии и форма на тело. Можете исто така да го испратите на вашите пријатели или членови на семејството како подарок. 5) Ослободете ја болката во грбот : Добијте моментална влечење и создадете повеќе простор помеѓу пршлените кога висат наопаку. Јогата помага да се ослободи болката или притисокот на вратот, грбот и 'рбетот, да се подобри силата на раката со инверзивна терапија. Воздушната свила е исто така нова иновативна алатка која им дава на ентузијастите на јогата безбеден и забавен начин да се одржат фит, а исто така и јогата прашка е секако добар начин да се однесе јогата на повисоко ниво на фитнес.

Избор на клиенти

Лента за истегнување со јамки што не се еластични ленти за јога за ленти за истегнување на ленти Flex Strap Свеж
Лента за истегнување со јамки што не се еластични ленти за јога за ленти за истегнување на ленти Flex Strap

Масовните ремени на јога се силни и цврсти, со 8 индивидуални јамки кои подолги од стандардната лента со

DEN 0.67
Fender x Wrangler занишани каиш за гитара од тексас Свеж
Fender x Wrangler занишани каиш за гитара од тексас

Направени од автентичен тексас и материјали од Вранглер Достапно во светло индиго, средно индиго, измие

DEN 1.00
Perri's Leathers Ltd. -Guitar Strap - Основна кожа - гроздобер - кафеава - прилагодлива - за акустични / бас / електрични гитари Свеж
Ленти за белење на забите за чувствителна белење на забите Свеж
Ленти за белење на забите за чувствителна белење на забите

Бренд : Care Best Предмет : Ленти за белење на забите за комплет за белење на заби, заби Вкус : Нане и кокос...

DEN 2.00
Doogee S95 Pro Футрола, Boxwave® [Flexsport Лента] Прилагодлива Лента За Вежбање и Трчање за Doogee S95 Pro-Stark Green Свеж
Doogee S95 Pro Футрола, Boxwave® [Flexsport Лента] Прилагодлива Лента За Вежбање и Трчање за Doogee S95 Pro-Stark Green

? [ОДЛИЧНО ГЛЕДАЊЕ] Новиот дизајн интегрира БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН држач со минимално покривање на екранот...

DEN 0.67
Омва Вратот Ленти Свеж
Омва Вратот Ленти

Масовно пакување : 12 Случаи, Секој случај содржи 12 пакувања од 60 ленти, што го прави економичен избор за з

DEN 1423.84
Бенд за истегнување, 8 јамки за вежбање на еластичен отпор за обука за гимнастика за балетски танц Свеж
Бенд за истегнување, 8 јамки за вежбање на еластичен отпор за обука за гимнастика за балетски танц

Поправете го вашиот грб и танцов позиција : Бендот за истегнување може да ви помогне да ги поправите грм�

DEN 2.67
Јога директна лента за јога со 6 метри со токала во стилот на клип Свеж
Јога директна лента за јога со 6 метри со токала во стилот на клип

Висококвалитетна издржлива ткаенина Долга 6 стапки со целосен 1,5 "широк 100% памук Лесен за употреба" Плас�

DEN 144.64
Галакси С20 Случај, Водоотпорен Спорт Трчање Фитнес Лента Случај Со Полнење Кабел За Samsung S20 Пинк Свеж
Галакси С20 Случај, Водоотпорен Спорт Трчање Фитнес Лента Случај Со Полнење Кабел За Samsung S20 Пинк

Тип : Лента Торба За : Samsung Galaxy S20 6.2" Материјал : стп кожа Отпорен На Удари + Против Гребење + Против Лизгање.

DEN 1232.00
Греј990 Депилација Депилација Восок Лента Хартија За Нога Тело Лице Безболно Отстранување На Влакна Материјали Свеж
Жените Најлон Мобилен Телефон Чанта Патување Крстот Торба Паричник Спорт Лента за iPhone 13 Pro Max Samsung Galaxy S22 Ултра Свеж