50 парчиња креативни избришани дрвени правоаголник мини табла со клип - суровини дрвени табли со фото клип белешка за клип таблети знаци за пораки за свадбени занае?

50 парчиња креативни избришани дрвени правоаголник мини табла со клип - суровини дрвени табли со фото клип белешка за клип таблети

DEN 189.92

Свеж

Достапно.

Пакет : 50 парчиња дрвена мини табла со клип. Големина : Blackboard 4x2cm, дебелина 0,2см, должина на клипот 3,5 см, ширина 0,7 см. Секоја мини креда од дрвена облека што ви овозможува да ја прикачите малата табла на каде било, треба да се етикетира. Мали за да не заземаат премногу простор. Тие лесно се чистат и повторно се користат. Се користи за садови за цвеќиња, корпи за прикажување, Божиќни маси, свадби, ракотворби, табела за вклучена, вечера и мини од табла со мени итн. Пакет : 50 парчиња дрвена мини табла со клип. Големина : Blackboard 4x2cm, дебелина 0,2см, должина на клипот 3,5 см, ширина 0,7 см. Секоја мини креда од дрвена облека што ви овозможува да ја прикачите малата табла на каде било, треба да се етикетира. Мали за да не заземаат премногу простор. Тие лесно се чистат и повторно се користат. Се користи за садови за цвеќиња, корпи за прикажување, божиќни маси, свадби, ракотворби, табела за вклучена, вечера и мини од табла со мени итн. Можете да оставите пораки до вашето сакано семејство и пријатели на мини табла наместо хартија.

Избор на клиенти

Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла Свеж
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла

Topper на биро вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит �

DEN 1.67
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет Свеж
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет

Рачно изработено во Медисон, WI Рамката на цврсто дрво има потресена завршница што го истакнува дрвото ж�

DEN 2.67
Плаќање на табла со магнетна плоча од 24 x 36 - Голема табла за висина wallидна креда w/дрвена рамка - рустикална 2x3 wallидна Свеж
Veemoon 1pc мини креда од табла за избришана порака за креда од табла од дрво од табла за бамбус табла за пораки од дрво Свеж
Знак за приказ на тротоарот 36 x 24 црна креда од двострана рамка од тврдо дрво виолетова Свеж
Знак за приказ на тротоарот 36 x 24 црна креда од двострана рамка од тврдо дрво виолетова

Слободен знак на табла со пурпурна рамка од дрво Се одликува со избришана табла со креда од секоја стран

DEN 271.84
Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања Свеж
Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања

Сет од 10 етикети со лепило Правоаголник во форма 2 "x3.5" Работи најдобро со маркери за влажно бришење на ма

DEN 1.33