Yiping 100 парчиња Јапонско знаме знаме за чепкалка за заби, мини јапонско знаме за декорација на кекс, декорација на тематска забава, коктел со овошје, патриотска декор

Yiping 100 парчиња Јапонско знаме знаме за чепкалка за заби, мини јапонско знаме за декорација на кекс, декорација на тематска

DEN 95.84

Свеж

Достапно.

【Име】 : Јапонски знаме за чепкалка за заби, патриотско мини знаме на јапонски јазик. 【Големина】 : Големина на знамето : 1,38 инчи x 0,98 инчи (должина x ширина), големина на стап : 2,56 инчи чепкалка за заби од бреза, лесна за употреба, лесна за собирање храна и држење настрана од дамки. 【Пакување】 : 100 парчиња / торба, спакувани во само-лекални кеси, удобни и убави. 【Материјали】 : 128 G обложена хартија, природна чепкалка за заби од бреза, природно дрво може да допре до храна. 【Цел】 : Јапонско знаме за чепкалка за заби е тематска забава на Светскиот куп, забави за коктел, прослави, изложби, свадбени забави, детски забави, национални фестивали, итн. Може да го користите и за украсување на сладолед, декоративни кекси, DIY колачи, мини десерти , сирење, овошје, пијалоци и каква било храна со прсти, додавајќи патриотизам на вашите предмети за печење. 【Име】 : Јапонски знаме за чепкалка за заби, патриотско мини знаме на јапонски јазик. 【Големина】 : Големина на знамето : 1,38 инчи x 0,98 инчи (должина x ширина), големина на стап : 2,56 инчи чепкалка за заби од бреза, лесна за употреба, лесна за собирање храна и држење настрана од дамки. 【Пакување】 : 100 парчиња / торба, спакувани во само-лекални кеси, удобни и убави. 【Материјали】 : 128 G обложена хартија, природна чепкалка за заби од бреза, природно дрво може да допре до храна. 【Цел】 : Јапонско знаме за чепкалка за заби е тематска забава на Светскиот куп, забави за коктел, прослави, изложби, свадбени забави, детски забави, национални фестивали, итн. Може да го користите и за украсување на сладолед, декоративни кекси, DIY колачи, мини десерти , сирење, овошје, пијалоци и каква било храна со прсти, додавајќи патриотизам на вашите предмети за печење. 【Одлична декорација на храна】 Јапонско знаме за чепкалка за заби е едноставно и привлечно, со исклучителен и убав двостран дизајн и богати бои, што е доволно за да ги задоволите потребите и замената на вашата забава за торта. 【Направете ја забавата повеќе шарена】 Кога одржувате забава, мезе се многу важни за привлекување гости.JAPAN Националното знаме има прекрасен изглед, што е интересно и практично. Ова е совршена неопходност за вашата забава и партиски материјали. 【Здравје и заштита на животната средина】 Овие знамиња за заби на јапонски знамиња се изработени од картички за заштита на животната средина и дрвени стапчиња од дрво, со мазни рабови и без закопчиња. Дрвените знамиња за чепкалка за заби се целосно биоразградливи и можат да бидат отфрлени со отпад од храна. 【Широко користено】 Овие јапонски мини знаме се погодни за роденденски забави, забави за коктел, забави со теми и други прилики. Тоа не е само погодно, туку и убаво, со што корисниците се чувствуваат среќни додека вкусуваат вкусна храна. Можете исто така да го користите за украсување на ледениот мраз, кекси, сирење, коктели, овошје, пијалоци и која било храна со прсти за да додадете патриотизам во вашиот проект за печење.

Избор на клиенти

Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

DEN 696.00
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето, Свеж Попустот
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето,

Можете да користите топлински печат за печатење на сублимација во боја, користејќи бесконечна комбинац

DEN 383.84
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна...

DEN 590.40
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor Свеж
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата Големина : 1015мм Тежина : 30g / 50g Природен кристал, се

DEN 491.20
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00