GOWE VIDEO BORESCOPE инспекција на канализационата цевка за инспекција на wallидови со 40м Кабелски сензор Големина: 1/4 “; Хоризонтална резолуција: 420TVL; Сигнал Сигнал: PAL

GOWE VIDEO BORESCOPE инспекција на канализационата цевка за инспекција на wallидови со 40м Кабелски сензор Големина: 1/4 “;

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

¦m 23мм водоотпорна глава на фотоапаратот; 12 прилагодливо супер бело LED осветлување; 8 инчен TFT LCD монитор во случај на инженерство ABS; Cablem5,2мм 40м кабел за притискање на стаклена стакло; На бројачот на мерачот на екранот вграден; Тастатура за видео/аудио снимање за внесување на текст; Поддршка за полнење на батеријата со 6600ma, кој работи 5 часа; Спецификации на канализационата камера за одвод на цевки; Камера за инспекција на типот; Дијаметар на камера 23мм; Резолуција на фотоапаратот : 420 TV линија CMOS; LED осветлување : 12 LED со висока светлина ;. Агол на преглед : 120 степени; Водоотпорен : IP68; Должина на кабелот : 20-50м; Дијаметар на цевката : 5,2 мм; Големина на монитор : 7 ''/8 ''/10 '' LCD монитор по избор; Медиум за складирање : SD мемориска картичка (Max 64 GB); Батерија : 6600 MA Li-Ion батерија; Детали за канализационата камера на цевки; Кабел за притискање на фиберглас од 20m/30m/40m со притисок со бројач на мерач на екранот; Контролна кутија DVR; Контрола на ДВР; Прилагодлив LCD монитор во боја; Скито за центрирање на фотоапаратот; Полнач на САД/Велика Британија/ЕУ/АУ; полнач; Системска врска; Различни видови на камера по избор. ¦m 23мм водоотпорна глава на фотоапаратот; 12 прилагодливо супер бело LED осветлување; 8 инчен TFT LCD монитор во случај на инженерство ABS; Cablem5,2мм 40м кабел за притискање на стаклена стакло; На бројачот на мерачот на екранот вграден; Тастатура за видео/аудио снимање за внесување на текст; Поддршка за полнење на батеријата со 6600ma, кој работи 5 часа; Спецификации на канализационата камера за одвод на цевки; Камера за инспекција на типот; Дијаметар на камера 23мм; Резолуција на фотоапаратот : 420 TV линија CMOS; LED осветлување : 12 LED со висока светлина ;. Агол на преглед : 120 степени; Водоотпорен : IP68; Должина на кабелот : 20-50м; Дијаметар на цевката : 5,2 мм; Големина на монитор : 7 ''/8 ''/10 '' LCD монитор по избор; Медиум за складирање : SD мемориска картичка (Max 64 GB); Батерија : 6600 MA Li-Ion батерија; Детали за канализационата камера на цевки; Кабел за притискање на фиберглас од 20m/30m/40m со притисок со бројач на мерач на екранот; Контролна кутија DVR; Контрола на ДВР; Прилагодлив LCD монитор во боја; Скито за центрирање на фотоапаратот; Полнач на САД/Велика Британија/ЕУ/АУ; полнач; Системска врска; Различни видови на камера по избор. ¦m 23мм водоотпорна глава на фотоапаратот; 12 прилагодливо супер бело LED осветлување; 8 инчен TFT LCD монитор во случај на инженерство ABS; Cablem5,2мм 40м кабел за притискање на стаклена стакло; На бројачот на мерачот на екранот вграден; Тастатура за видео/аудио снимање за внесување на текст; Поддршка за полнење на батеријата со 6600ma, кој работи 5 часа; Спецификации на канализационата камера за одвод на цевки; Камера за инспекција на типот; Дијаметар на камера 23мм; Резолуција на фотоапаратот : 420 TV линија CMOS; LED осветлување : 12 LED со висока светлина ;.

Избор на клиенти

Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 75мм / 3 "; Дуп дија : 1 x Slitting Saw (Contenido del P

DEN 1.00
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи - Свеж
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи -

Пакетот вклучува : 50pcs * 1812А факел за копче за влечење на копчето Пакетот вклучува : 50pcs 1812А факел за копче

DEN 159.84
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали Свеж
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали

Конструкцијата Sensifit се заснова на концептот на удобно завиткување на вашето тело без пречки или размав

DEN 1291.20