3600 1 1/2 Никел мат, вртливата завртка на завртката, цврст месинг-нел

3600 1 1/2 Никел мат, вртливата завртка на завртката, цврст месинг-нел

DEN 769.60

Свеж

Достапно.

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 22.000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 22.000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Никел мат, Swivel Bolt Snap, цврст месинг Оваа ставка е направена од месинг со мала олово под големина од 100ppm се однесува на внатрешната димензија на јамката.

Избор на клиенти

DoveWill 68mm 88mm сребрена морска оценка 316 не'рѓосувачки челик тркалење на окото за вртење на шипката за вртење на окото Свеж
Snap Walfront Bolt, двојно завршен 316 додаток за брзо ослободување од не'рѓосувачки челик за морски линии, морско местење, Свеж