Кенрој домашна ламба, бронзена/масло однесена бронза

Кенрој домашна ламба, бронзена/масло однесена бронза

DEN 499.20

Свеж

Достапно.

1-100 вати (М) сијалица; Вклучен/исклучен прекинувач за нозе. Висина од 62,5 инчи, ширина од 8 инчи, продолжување од 8 инчи. Маслата ја нанесуваат бронзената завршница. Ширина од 8 инчи Бела склопувачка сенка на хартија. 1-100 вати (М) сијалица; Вклучен/исклучен прекинувач за нозе. Висина од 62,5 инчи, ширина од 8 инчи, продолжување од 8 инчи. Маслата ја нанесуваат бронзената завршница. Ширина од 8 инчи Бела склопувачка сенка на хартија. Голема квадратна бела склопувачка сенка на хартија е поддржана од ситно масло нанесува бронзена база. Големата современа сенка е осветлена од една сијалица, создавајќи уникатна блескава структура.

Избор на клиенти

Giclee Glow Rattan Circle Print Bronze Club Floor Larm со сенка за печатење Свеж
Giclee Glow Rattan Circle Print Bronze Club Floor Larm со сенка за печатење

62 "Висока во целина Сенката е висока 13 1 / 2" широка x 10 " Базата е широка 11" Користете една максимум 100 ватист

DEN 944.00
Најважни простории за подната ламба на Torchiere со светло за задачи Свеж
Најважни простории за подната ламба на Torchiere со светло за задачи

Максимална сијалица за сијалица : 60 ​​вати блескаво Тип на прекинувач : Ротари; Детали за склопување : П�

DEN 3.00
Werfective Tiffany Floor Larm Larm Orange Caseon, обоена стакло заоблена ламба 12x18x64 инчи Gooseneck Прилагодлив агол стои Свеж
Werfective Tiffany Floor Larm Larm Orange Caseon, обоена стакло заоблена ламба 12x18x64 инчи Gooseneck Прилагодлив агол стои

Белешка : Боите во сенка ќе се појават потемни и помалку живописни кога не се осветлени 【Верфактивна по�

DEN 2796.32
ZJART TOCHERIERE TIFFANY CLOND SELER LAMP, витраж, стаклено грозје заоблена ламба, занишана рака Агол на рака, прилагодлива Свеж
ZJART TOCHERIERE TIFFANY CLOND SELER LAMP, витраж, стаклено грозје заоблена ламба, занишана рака Агол на рака, прилагодлива

Policy Политика на Зјарт】 се однесува на производи во нова состојба : 30 дена размена или бесплатни услуги з

DEN 1.33
Elk Home S0019-9603 Една светло подлачна ламба, видете слика Свеж
Elk Home S0019-9603 Една светло подлачна ламба, видете слика

Една лесна подлачна ламба од колекцијата на флуентност Големина на артикалот : Должина : 14,00 инчи Висина

DEN 0.33
Sohome Dental JD1200L Мобилен штанд Тип медицински преглед Светло LED хируршка светлина Свеж
Sohome Dental JD1200L Мобилен штанд Тип медицински преглед Светло LED хируршка светлина

1 Овој производ усвои професионална оптичка технологија 2 Мал преносен и кој било агол може да се свитку�

DEN 7647.84
Отлит 24 вати занает плус подна ламба гулаб сива Свеж
Отлит 24 вати занает плус подна ламба гулаб сива

Разноврсна ламба што осветлува поголеми работни простори; Вртењето на главата се менува на директно св�

DEN 2559.20
Подот LAMP14 инчи широко обоено стакло дома декор, светло лалиња за дизајн на лалиња Сенки железо база HT-Tiffany Lights за Свеж
Ejoyous лупа под подни ламби, 5x стаклени леќи LED лупа на светло на лицето, тркалање под кат, за убавина, опрема за тетоважи Свеж Попустот
Anmmber Под ламба нордиска дневна соба спална соба софа агол вертикална атмосфера ламба под подот Свеж
Anmmber Под ламба нордиска дневна соба спална соба софа агол вертикална атмосфера ламба под подот

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом...

DEN 223.84