Додатоци за правосмукалка за правосмукалка за чистење на вакуум, вибрирачки моп комплет компатибилен со Deebot 950/920 / T8 / T9 / N8 PRO / T8+ / T9+

Додатоци за правосмукалка за правосмукалка за чистење на вакуум, вибрирачки моп комплет компатибилен со Deebot 950/920 / T8

DEN 984.00

Свеж

Достапно.

*Вибрации со висока фреквенција : Електронскиот МОП вибрира до 480 пати во минута за да обезбеди длабоко чистење и да ги избрише тврдоглавите дамки. *Голем резервоар за вода : Голем резервоар за вода од 240 мл опфаќа над 2000 квадратни метри површина за метеж. *Откривање на тепих. Автоматски се избегнуваат теписи кога се качуваат за да се избегнат влажни. * Прилагодено чистење : 2 режими на местење Брзо чистење и длабоко чистење, 4 различни нивоа на проток на вода за да се задоволат различни потреби за чистење. *Деликат и високо компатибилен со оригиналната опрема. *Вибрации со висока фреквенција : Електронскиот МОП вибрира до 480 пати во минута за да обезбеди длабоко чистење и да ги избрише тврдоглавите дамки. *Голем резервоар за вода : Голем резервоар за вода од 240 мл опфаќа над 2000 квадратни метри површина за метеж. *Откривање на тепих. Автоматски се избегнуваат теписи кога се качуваат за да се избегнат влажни. * Прилагодено чистење : 2 режими на местење Брзо чистење и длабоко чистење, 4 различни нивоа на проток на вода за да се задоволат различни потреби за чистење. *Деликат и високо компатибилен со оригиналната опрема. Почитуван корисник Здраво : Чест е да го добиете вашето признание за нашата продавница, како што се среќавате во нашата продавница по продажбата, производите, квалитетот, експресниот превоз на разни проблеми, можете да се консултирате со контакт. Ние ќе ви одговориме повторно во најбрзо време!.

Избор на клиенти

Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу...

DEN 1.00
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри Свеж
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 0.33
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела Свеж
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела

1 3пресек кревет со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете 2 Лежете рамно или во позиција слична на

DEN 1260.80
2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач Свеж
2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

DEN 0.33