Legrand - Pass & Seymour TP13WCC30 Бела 1G празна најлонска плоча

Legrand - Pass & Seymour TP13WCC30 Бела 1G празна најлонска плоча

DEN 16.00

Свеж

Достапно.

Нежните вклучени/исклучени прекинувачи се во согласност со барањата за NEC 430-104 за единиците за кујна и депонирање. Термопластична конструкција отпорна на високи влијанија. Надворешна плоча за завртки за грб и страничен жичен. Прифаќа #12 и #14 AWG. Тесното тело на грбот остава повеќе простор за жици во кутијата. Екстра долги, каиш низ телото ги елиминира лебдечките инсталации и несовршени апликации. Нежните вклучени/исклучени прекинувачи се во согласност со барањата за NEC 430-104 за единиците за кујна и депонирање. Термопластична конструкција отпорна на високи влијанија. Надворешна плоча за завртки за грб и страничен жичен. Прифаќа #12 и #14 AWG. Тесното тело на грбот остава повеќе простор за жици во кутијата. Екстра долги, каиш низ телото ги елиминира лебдечките инсталации и несовршени апликации. Комбинира денешна естетика на дизајнот со леснотија на инсталација, сигурност и перформанси што никогаш не излегуваат од стил.

Избор на клиенти

Френклин месинг W35251-PW-C Класичен архитектура Quad Switch wallидна плоча/прекинувач Плоча/капак, бело Свеж
Френклин месинг W35251-PW-C Класичен архитектура Quad Switch wallидна плоча/прекинувач Плоча/капак, бело

Инспирирана од класичните линии на традиционалниот американски дизајн, класичната колекција на архите

DEN 0.67
Amerидна плоча на Amerelle 84RVB, 1 рокер, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет, двојно менување Свеж Попустот
Amerидна плоча на Amerelle 84RVB, 1 рокер, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет, двојно менување

Зголемување на стилот : wallидот на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завр

DEN 122.40
Западните работи што трчаат коњи, светло прекинувач, рокерска плоча опфаќа електричен излез дрво изглед јаже раб Свеж
Wirester Double Gang Toggle Switch Switch/Coverидна плоча покритие - црвено кафеаво дрво Свеж
Wirester Double Gang Toggle Switch Switch/Coverидна плоча покритие - црвено кафеаво дрво

Прекрасен палто за прекинувач за светло го заменува постојниот прекинувач за светло на домаќинството �

DEN 159.84
Wallидна плоча за покривање на wallидот со единечен wallиден плоча - pokeball - pokeball Свеж
Wallидна плоча за покривање на wallидот со единечен wallиден плоча - pokeball - pokeball

Додадете знак во која било просторија со оваа декоративна плоча за покривање на wallидот со единечен удар

DEN 159.84
Amerelle 463RRBN Преголема wallидна плоча, 2 рокер, челик, четкан никел, 1-пакет Свеж
Amerelle 463RRBN Преголема wallидна плоча, 2 рокер, челик, четкан никел, 1-пакет

Зголемување на стилот : wallидот на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завр

DEN 0.33
Френклин месинг 64930 Конкавна единечна двојна излезна wallидна плоча / плоча / капакот на прекинувачот, сатен никел Свеж
Wallид плочата на левитон 41080-4ep QuickPort, единечна банда, 4-порта, црна боја Свеж
Wallид плочата на левитон 41080-4ep QuickPort, единечна банда, 4-порта, црна боја

4port QP Wallplate Bk Тип на производ : Wallидна плоча Опис на производот мултимедијален тип; Пластичен материјал ABS

DEN 3.33
Legrand-Pass & Seymour SS26CC25 не'рѓосувачки челик wallидна плоча единечна декоратор на банда лесна инсталација Свеж
Legrand-Pass & Seymour SS26CC25 не'рѓосувачки челик wallидна плоча единечна декоратор на банда лесна инсталација

Конструиран од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија Идеално за општа услуга во апликации со голема з

DEN 2.00
Левитон 87005 Gy WP 2G 1TGL 1DUP STD големина Свеж
Левитон 87005 Gy WP 2G 1TGL 1DUP STD големина

Gy WP 2 G 1 TGL 1 DUP STD големина Тип на производ : Wallидна плоча Gy WP 2 G 1 TGL 1 DUP STD големина Тип на производ : Wallидна пл�

DEN 1.67