Мало дете бебе девојче чипка 3Д пеперутка руфла кратка фустан за ракав за ракав принцеза Тул Туту фустани слатка а-линија сандерс

Мало дете бебе девојче чипка 3Д пеперутка руфла кратка фустан за ракав за ракав принцеза Тул Туту фустани слатка а-линија сандерс

DEN 852.80

Свеж

Достапно.

80% tulle, 20% памук. Увезени. Затворање на патент. Материјал за миење. Материјал : памук, чипка и тул, мека и удобна летна фустан на девојче, дише, мала тежина и пријателска за кожата, без штета на кожата на вашето бебе. Дизајн : Симпатична детска девојка принцеза фустан, бонбони шарена боја, квадратен врат, избришан краток ракав, ракав за мафини, полн со 3Д пеперутка, слоевит лавта од тул, шуплива и деликатна форма на чипка, еластични ленти, подуени лакови од тул, висока половината, патент, патент затворање. Супер убаво дете девојче девојче фустан со фустан од сонце, сигурно е да го направи вашето мало девојче поубаво и шармантно!. Прилики : Стилски мало девојче со кратки ракави фустан, совршен за секојдневно носење, секојдневна, роденденска забава, одмор, одмор, облека за плажа, свадбена забава, пресече на торта, фотографија и др. Пар со декорација на цвеќиња со балон за убава фотосесија за роденденска забава!. Големина : Погодно за новороденче за новороденче 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2t, 3t, 4t, 5t дете бебе девојче. Симпатична слатка дете девојче девојче торта со крцкање фустан, секојдневен дневен фустан, фустан од здолниште од туту туту. Идеални подароци за вашата мала принцеза и пријатели. Што добивате : 1x фустан со краток ракав. Малку дете бебе девојче чипка 3Д пеперутка руфла кратка ракав фустан од ракав принцеза Тул Туту фустани слатки а-линиски садови се одликува со квадрат врат, кратки ракави со мафини, повеќеслојни мрежи, забава со принцеза Меш, фустан, летен обичен виножито фустан, направете го вашето дете поелегантно. Погодно за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, свадби, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија и сигурно ќе добијат многу комплименти. Големина (cm) / (инч) 80 советувана возраст : 12-18 месеци должина : 44 / 17.32 биста : 53 / 20.87 90 советувана возраст : 18-24 месеци должина : 47 / 18,50 биста : 55 / 21.65 100 советувана возраст : 2- Должина од 3 години : 50 / 19,69 Биста : 57 / 22.44 110 Советувана возраст : 3-4 години должина : 53 / 20.87 Биста : 59 / 23.23 120 Совети возраст : 4-5 години должина : 56 / 22.05 Биста : 61 / 24.02 Специфициски материјал : Полиестерски стил : Моден пол : Сезона на девојчиња : Летен образец : Ракав од виножито : прилики со краток ракав : затворен, пакет на отворено, вклучувајќи : 1 * Белешка за бебиња : Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини . Табелата со големина е само за повикување; Можеби има мала разлика со она што го добивате. Бојата може да биде полесна или потемна поради различниот приказ на компјутер. Ветувајте дали производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Избор на клиенти

Пријатели на пријатели, бебе и дете, фустан и кардиган Свеж
Пријатели на пријатели, бебе и дете, фустан и кардиган

100% памук Увезени Затворање на привремено Машински миење Фустан без ракави и кардиган со долг ракав Супе

DEN 1.33
Детем од минифеко Детем Деним, фустани со фустани со тркалање, пролетно летно облека Свеж
Детем од минифеко Детем Деним, фустани со фустани со тркалање, пролетно летно облека

Затворање на копчињата Материјал : Нашата облека за девојче од мали деца Леопард ткаенина изработена од

DEN 0.67
Детско место бебе со една големина и девојки од мали деца надвор од фустанот на рамото Свеж
Детско место бебе со една големина и девојки од мали деца надвор од фустанот на рамото

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 60% памук, 40% полиестер Увезени Повл�

DEN 2.00
Ziyixin бебе девојче летен фустан, цврста боја на летање во боја А-линија фустан со декорација на лак Свеж
Ziyixin бебе девојче летен фустан, цврста боја на летање во боја А-линија фустан со декорација на лак

100% памук Машина за миење Висок квалитет на материјал : Направено од полиестер, ткаенина што е пријателск

DEN 223.84
Бебе девојче чипка јака лента за облекување дете слатко летни фустани за трепет на ракави Свеж
Бебе девојче чипка јака лента за облекување дете слатко летни фустани за трепет на ракави

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Повлечете го затворањето

DEN 1.00
Пчели на Бурт Бебе девојчиња фустан, новороденче и дете, краток и долг ракав, органски памук Свеж
Пчели на Бурт Бебе девојчиња фустан, новороденче и дете, краток и долг ракав, органски памук

Органски памук Нежно на потенка, порозна кожа на бебето Комбинирана и прстен за издржливост, мекост и ми

DEN 0.67
Детски деца девојки облека Божиќна фустан руфле црвена карирана црна мрежа здолниште облеки во целост есен зима Свеж
Пополарен дете за девојче Девојче од памук со долги ракави со цврста боја, обични пролетни есенски фустани 18м-6y Свеж
Aqhofsv бебе девојки флатер ракав цртан филм печатени мали деца пролетно лето, фустан за лак на Мики Свеж
Aqhofsv бебе девојки флатер ракав цртан филм печатени мали деца пролетно лето, фустан за лак на Мики

95% памук, 5% спандекс 95% памук, 5% спандекс (Точно до големина одговара!) S (2 T); М (3Т); L (4t); XL (5 T); 2xl (6t); 3xl (7t) Долг

DEN 191.84