Заболување од 60 парчиња зелена фаукс велур тимаци за приврзоци за приврзоци за клучеви за клучеви за нараквици за нараквица, обетки за обетки, занаетчиски додатоци

Заболување од 60 парчиња зелена фаукс велур тимаци за приврзоци за приврзоци за клучеви за клучеви за нараквици за нараквица,

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Материјал : Овие привлечности од затегнување се изработени од Faux Suede и Platinum CCB пластични кабелски краеви, кои се силни и отпорни на абење, лесни и издржливи, исклучителни и убави. Големина : 4 бои на кадифена тасела за украсување на шарм е околу 33 ~ 35мм во должина, 10мм во ширина и 2,5 ~ 3мм во отвор. Постојат 15 парчиња за секој шарм во боја, вкупно 60 парчиња. Широк спектар на употреби : Овие кадифени шарки може да се користат за да се направат DIY обетки, ѓердани, приврзоци за клучеви, ланци за мобилни телефони, украси за торби, украси за дома и други ракотворби, а исто така може да се користат за да се совпаднат облеката за да се направи персонализиран накит. Едноставна употреба : Секој шарен шарм на Тасел има мала дупка на врвот, можете лесно да ја поминете со нишка или ланец, или да го обесувате на други предмети, што е многу погодно за вашето производство на DIY. Подароци : Овие прекрасни привлечности од Тасел се разноврсни и убави по изглед. Тие се многу соодветни како подароци за семејство, пријатели и loversубовници на Божиќ, Денот на мајката, роденден, годишнина, Денот на благодарноста и другите убави денови. Материјал : Овие привлечности од затегнување се изработени од Faux Suede и Platinum CCB пластични кабелски краеви, кои се силни и отпорни на абење, лесни и издржливи, исклучителни и убави. Големина : 4 бои на кадифена тасела за украсување на шарм е околу 33 ~ 35мм во должина, 10мм во ширина и 2,5 ~ 3мм во отвор. Постојат 15 парчиња за секој шарм во боја, вкупно 60 парчиња. Широк спектар на употреби : Овие кадифени шарки може да се користат за да се направат DIY обетки, ѓердани, приврзоци за клучеви, ланци за мобилни телефони, украси за торби, украси за дома и други ракотворби, а исто така може да се користат за да се совпаднат облеката за да се направи персонализиран накит. Едноставна употреба : Секој шарен шарм на Тасел има мала дупка на врвот, можете лесно да ја поминете со нишка или ланец, или да го обесувате на други предмети, што е многу погодно за вашето производство на DIY. Подароци : Овие прекрасни привлечности од Тасел се разноврсни и убави по изглед. Тие се многу соодветни како подароци за семејство, пријатели и loversубовници на Божиќ, Денот на мајката, роденден, годишнина, Денот на благодарноста и другите убави денови.

Избор на клиенти

TASSELS EPAULET, TASSELS TASSELS EPAULET TASSELS TASSELS CANNER RHINESTONES DIY облека Додатоци за облека мажи жени жени рамо Свеж
TASSELS EPAULET, TASSELS TASSELS EPAULET TASSELS TASSELS CANNER RHINESTONES DIY облека Додатоци за облека мажи жени жени рамо

Добро дизајнираниот изглед и фината изработка се извонредните карактеристики на овој епаулет, така што

DEN 79.84
Тасел за дипломирање на Градплаза со 2023 година на шарм за капаче за дипломирање Свеж
Тасел за дипломирање на Градплаза со 2023 година на шарм за капаче за дипломирање

На прв поглед, ја забележувате бојата на вашата резба, претстава на гордоста на вашето училиште Сеќавањ�

DEN 193.60
Gigb Pbdk Feng Shui Pixiu Mantra Ring For Men Women, Anillo Feng Shui Pixiu Mantra Ring Eriginal Feng Shui Ring Wealth and Заштита Свеж
Gigb Pbdk Feng Shui Pixiu Mantra Ring For Men Women, Anillo Feng Shui Pixiu Mantra Ring Eriginal Feng Shui Ring Wealth and Заштита

Материјал : сребро+бакар, големина : ширина 0,9 см, дебелина 0,12 см; прилагодување : 18 ~ 33 Feng Shui Pixiu Mantra Ring : Pi Xiu

DEN 1.67
Ведрент за дипломирање чест на кабелот 68 '' со мек допир со допир Свеж
Ведрент за дипломирање чест на кабелот 68 '' со мек допир со допир

Големина : 68 "Вкупна должина со 4" сијалички со сијалички на двата краја Материјал : 100% мек рајон го прави �

DEN 105.44
Викенпал 3 парчиња Мексиканска дипломирање Саш сет класа од 2023 година дипломирање го украде мексиканскиот шпанска матура, Свеж Попустот
Мешана боја Faux Suede Tassel кожа шарм со капаче CCB за клучеви за мобилни телефони со приврзоци за накит за накит Свеж
Мешана боја Faux Suede Tassel кожа шарм со капаче CCB за клучеви за мобилни телефони со приврзоци за накит за накит

Мулти обоени ресни на располагање 120 компјутери за 11 / 2 инчен тасел, 20 бои, 48 компјутери за секоја боја; 60 �

DEN 287.84
Rcanedny 15 парчиња дипломирање чест кабел плетенка чесни жици со ресни за студенти за дипломирање Свеж
Rcanedny 15 парчиња дипломирање чест кабел плетенка чесни жици со ресни за студенти за дипломирање

Детали за големината : Кабелот за чест на дипломирањето е 170 см / 67 инчи со тасел, а ги користат дипломира�

DEN 1.33