Кабел за боксер Компатибилен со Garmin Montana 750i - DirectSync Кабел, трајно полнење и синхронизација на кабел за Garmin Montana 750i

Кабел за боксер Компатибилен со Garmin Montana 750i - DirectSync Кабел, трајно полнење и синхронизација на кабел за Garmin Montana

DEN 159.20

Свеж

Достапно.

? [Поддршка за здраво брзина] Кабел за боксер компатибилен со Garmin Montana 750i. Поддржува транс-трансфери на податоци со hi-брзина USB 2.0!. ? [Ниска цена] Зошто да платите повеќе? Добијте го кабелот Direct Sync за вашата Montana 750i што функционира исто толку или подобро од вашиот оригинален кабел за дел од трошоците!. ✌ [Двојна функција] Direct Sync кабелот ги синхронизира и ја наплаќа вашата Монтана 750i. Дизајнот со двојна функција на Direct Sync го прави патувањето погодно!. ? [Стабилност и јачина] Заштитен кабел обезбедува заштита на вашиот кабел за да осигурате дека ќе добиете најголема употреба и најдолгиот живот надвор од вашиот Direct Sync. Се одликува со силни гумени релјефи на Grommet вирус за да се избегнат трескање или разделување!. ? [Спецификации] Дарежлива должина од 3 метри, па не мора да мора непријатно да ја искористите вашата Монтана 750i? Само така? Со цел да се добие наплата!. ? [Поддршка за здраво брзина] Кабел за боксер компатибилен со Garmin Montana 750i. Поддржува транс-трансфери на податоци со hi-брзина USB 2.0!. ? [Ниска цена] Зошто да платите повеќе? Добијте го кабелот Direct Sync за вашата Montana 750i што функционира исто толку или подобро од вашиот оригинален кабел за дел од трошоците!. ✌ [Двојна функција] Direct Sync кабелот ги синхронизира и ја наплаќа вашата Монтана 750i. Дизајнот со двојна функција на Direct Sync го прави патувањето погодно!. ? [Стабилност и јачина] Заштитен кабел обезбедува заштита на вашиот кабел за да осигурате дека ќе добиете најголема употреба и најдолгиот живот надвор од вашиот Direct Sync. Се одликува со силни гумени релјефи на Grommet вирус за да се избегнат трескање или разделување!. ? [Спецификации] Дарежлива должина од 3 метри, па не мора да мора непријатно да ја искористите вашата Монтана 750i? Само така? Со цел да се добие наплата!. Boxwave Cable компатибилен со Garmin Montana 750i.tired на скапи и непотребно комплицирани лулка, кабли и полначи? И ние сме! Добијте ефтин и високо квалитетен кабел : Direct Sync кабел на Boxwave !! Кабелот Direct Sync ги синхронизира и ја наплаќа вашата Монтана 750i. Дизајнот со двојна функција на Direct Sync го прави патувањето погодно! Синхронизирајте ги и пренесете ги податоците на вашиот компјутер со Hi-брзински USB 2.0 трансфери на податоци! Заштитениот внатрешен кабел обезбедува заштита на вашиот кабел за да осигурате дека ќе добиете најголема употреба и најдолгиот живот надвор од вашиот Direct Sync кабел. Се одликува со силни гумени релјефи на grommet напрегање за да избегнете треперења или разделување! Дарежлива должина од 3 метри, па не мора да мора да ја искористиме вашата Монтана 750i? Само така? Со цел да се наплати! Зошто да платите повеќе? Добијте го кабелот Direct Sync за вашата Montana 750i што функционира исто толку или подобро од вашиот оригинален кабел за дел од трошоците!.

Избор на клиенти

2Pack 1ft Мулти 3 ВО 1 USB Краток Универзален Телефон 3A Кабел За Брзо Полнење, Молња+Тип C+Микро USB Најлон Плетенка Iphone Свеж
Voltme 60W USB C до USB C кабел 3.3FT, USB 2.0 Type C кабел за полнење Брзо полнење за MacBook Pro 2020/2019, iPad Pro 2020/2019, Свеж
Voltme 60W USB C до USB C кабел 3.3FT, USB 2.0 Type C кабел за полнење Брзо полнење за MacBook Pro 2020/2019, iPad Pro 2020/2019,

[Мек допир] : Волтм 60 W USB C до USB C PD кабел за полнење е изработен од течен силикон, повеќе зелен материјал...

DEN 191.84
PPJ USB Податоци/Кабел За Полнење Кабел За sony usader Sony Ericsson Xperia Нео телефонски таб Xperia ARC S LT15/i / A LT18/I Свеж
PPJ USB Податоци/Кабел За Полнење Кабел За sony usader Sony Ericsson Xperia Нео телефонски таб Xperia ARC S LT15/i / A LT18/I

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

DEN 3.00
МАРГ УСБ Синхронизација На Податоци Кабел Кабел Олово За Леново ThinkPad 183822U 183822U-ДТ 18384Q 18384Q-ДТ 183825U Свеж
МАРГ УСБ Синхронизација На Податоци Кабел Кабел Олово За Леново ThinkPad 183822U 183822U-ДТ 18384Q 18384Q-ДТ 183825U

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 3.00
Нов НАЈЛОН USB A ДО USB C Полнач Кабел, USB 2.0 Тип C Кабел За Полнење За Samsung Galaxy S10 S9 S8 S20 Плус A51 A12 A11, Забелешка Свеж
Нов НАЈЛОН USB A ДО USB C Полнач Кабел, USB 2.0 Тип C Кабел За Полнење За Samsung Galaxy S10 S9 S8 S20 Плус A51 A12 A11, Забелешка

3А БРЗО ПОЛНЕЊЕ И СИНХРОНИЗАЦИЈА : 3а Брзо Полнење, брзината На Пренос може да достигне 40~60 MB / S (480 Mbps), JSAUX US

DEN 127.84
Комплет за Врзување на стартер w/TETHERPRO USB 2.0 До Мини-Б 5-Пински Кабел, 15' , Портокал Со Висока Видливост Свеж
Комплет за Врзување на стартер w/TETHERPRO USB 2.0 До Мини-Б 5-Пински Кабел, 15' , Портокал Со Висока Видливост

ТЕТЕРПРО УСБ 2,0 До МиниБ 5Пински Кабел, 15 ' (4,6 м), Портокал Со Висока Видливост Комплет За Управување Со Ка�

DEN 1.67
USB USB 2.0 Продолжен Кабел-Лево И Десно Агол Машко На Женско-0,7 Стапки Свеж
USB USB 2.0 Продолжен Кабел-Лево И Десно Агол Машко На Женско-0,7 Стапки

Супериорниот Квалитет Обезбедува Пренос На Сигнал Без Грешки Златните контакти и обликуваните краеви �

DEN 159.84
FLASH Drive USB 3.0 Продолжен Кабел, USBA Машки До Женски Продолжен Кабел, 5gbps Пренос На Податоци, Компатибилен Со Веб Камера Свеж
PPJ USB Компјутер Кабел За Полнење Кабел Олово За Newsmy Newpad T8 Mini M11 WiFi Android Таблет КОМПЈУТЕР Свеж
PPJ USB Компјутер Кабел За Полнење Кабел Олово За Newsmy Newpad T8 Mini M11 WiFi Android Таблет КОМПЈУТЕР

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ...

DEN 43.20
SUMPK Краток PD Кабел 100W 1FT USB C Кабел, 10Gbps, 4k Видео Излез Свеж
SUMPK Краток PD Кабел 100W 1FT USB C Кабел, 10Gbps, 4k Видео Излез

?€100 W БРЗО ПОЛНЕЊЕ●usb c до usb c кабел имаат ЕМаркер Чип со 100w моќност 20v 5a Поддржете Брзо Полнење Со Pd Прото

DEN 2.00