Под оклопна машка УА тимска лента 1/4 Zip Pullover кошула 1276228

Под оклопна машка УА тимска лента 1/4 Zip Pullover кошула 1276228

DEN 719.84

Свеж

Достапно.

100% полиестер. Затворање на патент. Машинско миење. Се оддалечува од пот од телото благодарение на системот за транспорт на влага. 100% полиестерска ткаенина е лесна и дише. Технологијата помага да се обезбеди јакна да остане свежа. Дизајнот на четврт-зип им овозможува на носителите да ги блокираат елементите или да ја регулираат телесната температура додека тренираат. Целокупната шема на микро-ленти придонесува за спортски изглед. Спортистите ќе ја започнат и ќе ја завршат трката во удобност додека се опремени во јакната „Под оклоп“ за машки ленти 1/4-зип. Од патеките се среќава до раните утрински часови, оваа лесна јакна ги одржува носителите и се движат благодарение на меката, природна пенкала ткаенина. Системот за транспорт на влага ја оддалечува потта од телото, мебел на тркачот со суво, удобно вклопување. Плус, ракавите на рамнината Раглан им даваат на спортистите поширок спектар на движење, за да можат да спринтираат најдобро од нивната способност.

Избор на клиенти

Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00