Chiciris Camera Camera, WiFi Camera AP Hotspot 2 Way Voice Night 64 GB Expandable for Family

Chiciris Camera Camera, WiFi Camera AP Hotspot 2 Way Voice Night 64 GB Expandable for Family

DEN 657.60

Свеж

Достапно.

AP Hotspot : Оваа дадилка камера има жариште на АП што може директно да се поврзе со телефон преку режим на жаришта за проверка и репродукција во реално време. 64 GB Expondable : Оваа Wi Fi камера поддржува 64 G меморија за проширување (мемориска картичка не е вклучена). Долг век на траење на батеријата : Оваа камера за надзор има вградена батерија од литиум од 600m Ah, и може да се наплати преку електрична енергија. Инфрацрвена ноќ : Оваа безжична безбедносна камера е дизајнирана со HD инфрацрвена ноќ и сензор за слики во голема чувствителност, презентирајќи јасни слики под лоша светлина. 2 Веј Глас : Оваа безбедносна камера во затворен простор поддржува глас во реално време 2, кој ви овозможува да разговарате со вашето семејство. AP Hotspot : Оваа дадилка камера има жариште на АП што може директно да се поврзе со телефон преку режим на жаришта за проверка и репродукција во реално време. 64 GB Expondable : Оваа Wi Fi камера поддржува 64 G меморија за проширување (мемориска картичка не е вклучена). Долг век на траење на батеријата : Оваа камера за надзор има вградена батерија од литиум од 600m Ah, и може да се наплати преку електрична енергија. Инфрацрвена ноќ : Оваа безжична безбедносна камера е дизајнирана со HD инфрацрвена ноќ и сензор за слики во голема чувствителност, презентирајќи јасни слики под лоша светлина. 2 Веј Глас : Оваа безбедносна камера во затворен простор поддржува глас во реално време 2, кој ви овозможува да разговарате со вашето семејство. 1. AP Hotspot : Оваа дадилка камера има жариште на АП што може директно да се поврзе со телефон преку режим на жариште за проверка и репродукција во реално време.2. 2 Веј Глас : Оваа безбедносна камера во затворен простор поддржува глас во реално време 2, кој ви овозможува да разговарате со вашето семејство.3. Инфрацрвена ноќ : Оваа безжична безбедносна камера е дизајнирана со HD инфрацрвена ноќ и сензор за сликање во голема чувствителност, презентирајќи јасни слики под лоша светлосна состојба.4. Долг век на траење на батеријата : Оваа камера за надзор има вградена батерија од литиум од 600m Ah и може да се наплати преку банкарска банка.5. 64 GB Expondable : Оваа Wi Fi камера поддржува 64 G меморија за проширување (мемориска картичка не е вклучена). Спецификација : Тип на ставка : Камерама на дадилка : Апсмемориска картичка : До 64 GB мемориска картичка Expandable Frequence : 180 MHz наполнување Тековна : 420mapower потрошувачка : 1,5 W (инфралирана). 1,0 W (инфрацрвен) Тип на батерија : Литиум батерија со капацитет на батерија : 600m Ah (вклучена батерија) Оперативна температура : минус 10 ℃ до 50 ℃ Работа на влажност : Влажност помала од 95% (без кондензација) Како да се користи : Вклучете го и списокот со употреба : 1 Xnanny Camera1 X Base1 X Cable Cable1 X игла1 x Упатство за корисникот.

Item Type: Nanny Camera
Material: ABS
Memory Card: Up to 64GB Memory Card Expandable
Frequency: 180MHz
Charging Current: 420mA
Power Consumption: 1.5W (Infrared On). 1.0W (Infrared Off)
Battery Type: Lithium Battery
Inbuilt Battery Capacity: 600mAh (Battery Included)
Operating Temperature: Minus 10℃ to 50℃
Operating Humidity: Humidity Less Than 95% (No Condensation)
How to Use:
Turn it on and use:
Package List:
1 xNanny Camera:
1 x Base:
1 x Charging Cable:
1 x Needle:
1 x User Manual:

Избор на клиенти

Камера за сијалички со сијалица од Екидаз 1080p - 2,4G WiFi Security Security Security, 360 ° Full Color Home Intelligent Security Свеж
Камера за сијалички со сијалица од Екидаз 1080p - 2,4G WiFi Security Security Security, 360 ° Full Color Home Intelligent Security

❋ 【Двонасочна аудио】 Сијалица камера на отворено Wi Fi Вграден микрофон и звучник, безбедносната камера

DEN 110.40
Титаниум Б2-Г раскрсница кутија за купола камера, сива. Свеж
Титаниум Б2-Г раскрсница кутија за купола камера, сива.

Раскрсница за камери за куполи База на канали Додатоци за камера Mountидно монтирање Раскрсница за камер

DEN 2.67
Hikvision USA CPM-L Hikvision Pendant Pendant Mount Bracket за PTZ купола камера, долго Свеж
Hikvision USA CPM-L Hikvision Pendant Pendant Mount Bracket за PTZ купола камера, долго

Платница за приврзоци на таванот За камерата PTZ купола Долго Платница за приврзоци на таванот За камера�

DEN 3.33
Спартанска камера Golive AT & T Blackout IR Trail Camera Свеж
Спартанска камера Golive AT & T Blackout IR Trail Camera

Спартан Голив затемнувајќи ја инфрацрвената патека камера Golive Powered од AT&T Во живо Фото / видео пренесувањ

DEN 0.33
Flir Outdoor E70354 M232 Thermal Camera Camera 9Hz 9Hz Свеж
Flir Outdoor E70354 M232 Thermal Camera Camera 9Hz 9Hz

Ново Истиот ден испорака на барање Најдобра вредност и перформанси во својата класа 15годишни како врве�

DEN 878.56
Хејал камери за домашна безбедност, батерии WiFi-домашни камери за набудување со Alarm Spotlight & Siren, 1080p Color Night Свеж
Хејал камери за домашна безбедност, батерии WiFi-домашни камери за набудување со Alarm Spotlight & Siren, 1080p Color Night

Оваа безжична безбедносна камера на отворено работи во температурен опсег од 4 ° F до 158 ° F, што значи дек�

DEN 639.68
XMARTO 2K HD DOME PTZ безжична безбедносна камера со заграда за монтирање на wallидови, автоматско следење и аудио, камерата Свеж Попустот
Wuuk 4MP PET Camera, Pan Tilt Cam For Baby Monitor, 2 надворешни фотоапарати за домашна безбедност со базна станица, нема месечна Свеж Попустот
Wuuk 4MP PET Camera, Pan Tilt Cam For Baby Monitor, 2 надворешни фотоапарати за домашна безбедност со базна станица, нема месечна

На овој систем може да се додадат до 8 безжични безбедносни камери Плус, гарантираме брз одговор во рок о

DEN 4367.36
8MP Безжичен комплет за видео надзор 4K Camera WiFi Security System H.265 Plug & Play for Home Dome Cam 10ch Свеж
8MP Безжичен комплет за видео надзор 4K Camera WiFi Security System H.265 Plug & Play for Home Dome Cam 10ch

Камерата може да се постави во затворено и на отворено, дожд или сјај Интелигентна ноќна визија во целос

DEN 2.33
Камера за внатрешни работи на возилото, флексибилен комплет за монитор за прилагодување на автобусот за RV Свеж
Камера за внатрешни работи на возилото, флексибилен комплет за монитор за прилагодување на автобусот за RV

Применливо : Опремено со видео излезен интерфејс со 4 пински авијација, максималниот агол на гледање мож

DEN 1328.00
Panasonic AW-HE130 HD интегрирана PTZ камера Свеж
Panasonic AW-HE130 HD интегрирана PTZ камера

4CH IP менувач + SDI / HDMI излез IP CH 1 : до 1080p60 / 50 Ip ch 2 : 1080p30, ч 3 / 4 : 720p30 PowerOverEthernet+ (POE+) 1 / 2 86 "3 MOS сензор + Напредно ле�

DEN 4784.00
Венз 2 парчиња во затворен простор Свеж Попустот
Венз 2 парчиња во затворен простор

Одржувајте искреност Отстранете ја вишокот декорација Однесувајте се кон клиентите како себе ? Интелиг

DEN 783.84
Panasonic AW-HE40HW PTZ камера со излезен пакет HDMI Свеж
Panasonic AW-HE40HW PTZ камера со излезен пакет HDMI

Супериорни сензори : 1 / 2.3 "Сензор за целосен HD MOS, HDMI излез од 4,3 до 129мм леќи за зумирање Погледнете го сет�

DEN 419.52
Semerworld L1 V1 видео менувач и пакет на фотоапарати POE20X PTZ Свеж Попустот
Semerworld L1 V1 видео менувач и пакет на фотоапарати POE20X PTZ

【Проток во живо од единечна личност】 L1 V1 е помал и поедноставен производ, кој е со едноставен и компакт�

DEN 14880.48
Hanwha Techwin QNF-8010 6MP WDR мрежа 360 ° Fisheye Dome Camera со 1,14 mm фиксна фокусна, врска RJ45 Свеж
Hanwha Techwin QNF-8010 6MP WDR мрежа 360 ° Fisheye Dome Camera со 1,14 mm фиксна фокусна, врска RJ45

Сензор : 1 / 1,8 "6m cmos Леќи : 1,14мм Fisheye леќи Ден и ноќ (ICR), WDR (120d B) Дефокус, ублажување, откривање на движење...

DEN 2.67
Ptzoptics 30x SDI Gen 2 во живо со стриминг емитувана камера, бела+ huddlecamhd HC-HOY-G3 3-та генерација Сериски PTZ џојстик Свеж
Ptzoptics 30x SDI Gen 2 во живо со стриминг емитувана камера, бела+ huddlecamhd HC-HOY-G3 3-та генерација Сериски PTZ џојстик

Камерата за емитување во живо од 30xSDI Gen 2 во бела, од Ptzoptics, се одликува со истовремени 1080p 3 GSDI , HDMI, и IP стри�

DEN 3.00