Рамна Длабочина - Офсет Монтажа Платно З Клипови За Слика Кадрирање - #6 Х 3/8 Пан-Глава Завртки Вклучени-Стр

Рамна Длабочина - Офсет Монтажа Платно З Клипови За Слика Кадрирање - 6 Х 3/8 Пан-Глава Завртки Вклучени-Стр

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Безбедно држете ги вашите уметнички дела во отворената задна рамка со Нашите Метални Офсет Клипови. Нашата двојна дупка, поместување клипови за повеќекратна употреба се Обложени Со Цинк. Еден #6 3/8" круг филипс главата завртка вклучени на секој клип. Изберете Офсет Клипови во длабочините на 0", 1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4". 1", 1-1/4 " во пакувања од десет до десет илјади клипови!. Безбедно држете ги вашите уметнички дела во отворената задна рамка со Нашите Метални Офсет Клипови. Нашата двојна дупка, поместување клипови за повеќекратна употреба се Обложени Со Цинк. Еден #6 3/8" круг филипс главата завртка вклучени на секој клип. Изберете Офсет Клипови во длабочините на 0", 1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4". 1", 1-1/4 " во пакувања од десет до десет илјади клипови!- - - -.

Избор на клиенти

ООК 55220 Притисни Закачалки За Слики, Огледало Виси За Гипс картон, 35 килограми, Челик Свеж
ООК 55220 Притисни Закачалки За Слики, Огледало Виси За Гипс картон, 35 килограми, Челик

ИНСТАЛАЦИЈА БЕЗ АЛАТКИ : Производот не бара алатки за монтирање Едноставно пробијте дупка во гипс карто

DEN 0.33
300 Слика Свртете Копче Сврзувачки Елементи Фото Рамка Хардвер и 300 Завртки За Занает, Виси, Цртање, Црно Свеж
3м Закачалка За Слика НА Гипс Картон СО Привремен Маркер На Самото Место, Избрани, 8 Закачалки, 8 Маркери/Пакување Свеж Попустот
Оок 50471 Делукс Плоча Закачалка Со Челик Про Поддржува до 30 Фунти, 7-Инчен до 10-Инчен Свеж Попустот
Оок 50471 Делукс Плоча Закачалка Со Челик Про Поддржува до 30 Фунти, 7-Инчен до 10-Инчен

Производот е многу издржлив Производот е добар за употреба Произведени Во Кина Производот е многу издр�

DEN 112.64
Coufce 54mm x 30mm / 2.1 инчен x 1.18 Инчен Z-Клипови Рамна Држач За Монтирање, Рамка За Слика, Испреплетена Кука За Рамка За Свеж
Coufce 54mm x 30mm / 2.1 инчен x 1.18 Инчен Z-Клипови Рамна Држач За Монтирање, Рамка За Слика, Испреплетена Кука За Рамка За

Пакетот Вклучува : 12 x Zклипови рамна држач за монтирање, големина : 54mm x 30mm x 5mm / 2.13 "x 1.18" x 0.2 "(L * W * H), Два вида

DEN 1462.40
Слика Виси Алатка Со Ниво Лесно Рамка Слика Закачалка Ѕид Виси Комплет Свеж
Слика Виси Алатка Со Ниво Лесно Рамка Слика Закачалка Ѕид Виси Комплет

Лесна Рамка Алатка за Означување Позиција и Мерење На Суспензијата и Хоризонталниот Ѕид на Покривот Ов�

DEN 207.84
Лафеја Двоглава Мечка Канџа Слика Виси Завртка, 4 во 1 Завртка Кука, Работа Во Гипс картон И Дрвени Столпчиња Свеж
Лафеја Двоглава Мечка Канџа Слика Виси Завртка, 4 во 1 Завртка Кука, Работа Во Гипс картон И Дрвени Столпчиња

Пакетот вклучува : двоглав завртка (две големини 20 пакет, вкупно 40 пакет) Различната должина на вратот на

DEN 142.08
MroMax 10PCS Прстен Рамка За Слика Тока 2.09 x 0.55 Црн Тон Асортиман Комплет За Домашна Декорација Рамки За Слики Фото Виси Свеж
100 Парчиња Слика Куки Со Нокти Ѕид Виси Комплет 30lb &засилувач; 50lb Тешки Слики Рамка Закачалки На Дрвени Ѕид Drywall Професионални Свеж Попустот
Хардвер За закачување слики СО ЖИЦА-РОБУСТЕН Комплет За Закачување Слики од 91 парчиња, Ѕидни Куки за Закачување Слики со Жица, Свеж Попустот
Симпсон Силна Вратоврска SDWS16212QR150 -.160 x 2-1/2 Завртка За Кадрирање На QuikGuard 150ct Свеж
Симпсон Силна Вратоврска SDWS16212QR150 -.160 x 2-1/2 Завртка За Кадрирање На QuikGuard 150ct

Голема глава за миење со подземни кутии обезбедува зголемено лежиште во структурните апликации и обезб

DEN 559.68
Антрадер 25мм Диа. Метал Круг Тип Клучалка Полица Загради Закачалки За Слика Рамка Виси Со Завртки, Сребро, Пакет од 24 Свеж
136 парчиња / 68 Поставете Тешки Закачалки За Слики, 10/20/30/50/100 Фунти Куки За Слики За Тврди Ѕидови Нерѓосувачки Челик Свеж