Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x120 x1m, За Мотори Или Трансформатори Итн.

Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x120 x1m, За Мотори Или Трансформатори Итн.

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

③Материјал : повеќестрана бакарно обложена предиво покриена жица. €Карактеристики : изработени од четкана боја, а потоа направени со изработка на нишки и завиткување свила, со мекост. Применливо за : напојување со префрлување со голема моќност, безжично полнење, индукциски шпорет со голема моќност, трансформатор на машина за заварување итн. ●Широко Користен : Производство На Трансформатори, Намотки За Ликвидација, Мотори, Електромагнети, Индуктивни Калеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме!. Опис На производот Материјал : Мулти-влакно бакар обложени Предиво покриени Жица Карактеристики : тоа е направен од четкани боја, а потоа направени од изработка на насоки и завиткување свила, со мекост, Широко се користи во : висока моќ прекинувач напојување, безжично полнење, висока моќ индукција шпорет, заварување машина трансформатор, итн. Издржат напон 1500 V, отпорност на температура 180 Степени Спецификација : 1x мулти-влакно емајлирана Жица Толеранција : +/-0.05 мм Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме!.

1x multi-strand enameled wire :

Избор на клиенти

Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x15 x5m, За Мотори Или Трансформатори Итн. Свеж
Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x15 x5m, За Мотори Или Трансформатори Итн.

③Материјал : повеќестрана бакарно обложена предиво покриена жица €Карактеристики : изработени од четк

DEN 2.33
Двослоен Ротирачки Прстен Од Титаниум Челик За Специјален Него Или Неа Во Посебни Денови Свеж
Двослоен Ротирачки Прстен Од Титаниум Челик За Специјален Него Или Неа Во Посебни Денови

Тип : Прстен Материјал : титаниум челик.Јас Сум титаниум челик, познат и како хируршки челик, признат од а

DEN 160.00
Црвено Срце Камуфлажа Супер Штедач Предиво 6/Пк 6 Пакет Свеж Попустот
Црвено Срце Камуфлажа Супер Штедач Предиво 6/Пк 6 Пакет

Оваа средна тежина е Најпродавано Предиво Во Америка повеќе од седумдесет години Совршено За сите плет�

DEN 575.84
голо кашмир Предиво За Хеклање 3-Слојно Топло Меко Предиво Со Капчиња Со Мала Тежина Свеж
голо кашмир Предиво За Хеклање 3-Слојно Топло Меко Предиво Со Капчиња Со Мала Тежина

Мерино Волната е вид на материјал кој доаѓа од Мерино Овците и е познат по своите исклучителни својства.

DEN 1.00
Зшкд Рачно Плетени Предиво Капчиња Букет За Свадба Партија Декорација Дома Декор Љубовници Подарок Свеж
Зшкд Рачно Плетени Предиво Капчиња Букет За Свадба Партија Декорација Дома Декор Љубовници Подарок

2 стилови, едниот е готов производ, другиот Е САМ, вклучувајќи материјали Ткајте го срцето во цвеќиња, љу�

DEN 4814.88
Нако Астра,Плетење Предиво, Секој Ковчег 3.53 Мл, Можете Да Плетете Шалови, Блузи, Шалови и Џемпери Свеж
Нако Астра,Плетење Предиво, Секој Ковчег 3.53 Мл, Можете Да Плетете Шалови, Блузи, Шалови и Џемпери

Нако Астра има 100% Премиум акрилна содржина Со Астра, можете да плетете Кардигани, Шалови, Шалови, Беретк�

DEN 480.00
Премиер Предива Колекција Секојдневно Цврсто Предиво - Тивко Сино 100-48 Тивко Сино Свеж
Премиер Предива Колекција Секојдневно Цврсто Предиво - Тивко Сино 100-48 Тивко Сино

Секојдневно предиво против Пилинг : Спречете ги вашите омилени проекти за плетење и хеклање да се натру�

DEN 0.33
Ламс Волна Гроздобер Предива Капчиња Плетење Игла Занает, Сино-Зелена Боја Свеж
Ламс Волна Гроздобер Предива Капчиња Плетење Игла Занает, Сино-Зелена Боја

Тежина по една топка 1,76 МЛ (+0,176 МЛ) Материјалламс волна 60%, акрил 20%, најлон 20% Игла за плетење бомбо 0,137~0,177

DEN 271.84
Норо Цубаме 14 Нагано Свеж
Норо Цубаме 14 Нагано

Норо Цубаме 14 Нагано Норо Цубаме 50 проценти Свила, 25 проценти Волна, 25 проценти Полиамид Земја на потекл�

DEN 1.00
Микрофибер Акрилик Ализе Дива Свила Ефект Плетење Спорт Капчиња Предиво Многу 4 топката ковчези 400гр 1532иди Боја Свеж
Јубилејарн Необоен Бамбус Памук Буци Предиво-200гр/Хенк-4 Хенкс Свеж
Јубилејарн Необоен Бамбус Памук Буци Предиво-200гр/Хенк-4 Хенкс

[СОДРЖИНА] 4 хенкс по пакет Секој хенк е 200гр; 132 јарди (120 метри) [СОСТАВ] 50% памук, 50% бамбус вискоза [КАТЕГОР

DEN 1.33
Сирдар Хејфилд Бонус Буци Твид, Индиго, 100гр Свеж
Сирдар Хејфилд Бонус Буци Твид, Индиго, 100гр

Лесно за плетење на големи игли, едноставните шевови изгледаат одлично и проектите растат задоволителн

DEN 2.33
Бернат Меки Бебе Предиво, 5 мл, Мерач 3 Светлина, Мека Праска Свеж
Бернат Меки Бебе Предиво, 5 мл, Мерач 3 Светлина, Мека Праска

Содржина : 100% акрилик Цврсти Материи Со Големина на топка : 140гр / 5 мл, 331 метри / 362 јарди, Омбрес : 120гр / 4

DEN 232.00
ДМЦ 486-7223 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Средно Антички Виолетова Свеж
ДМЦ 486-7223 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Средно Антички Виолетова

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девст

DEN 2.33
Бернат Ќебе О ' О Предиво, Магла 2 Брои Свеж
Бернат Ќебе О ' О Предиво, Магла 2 Брои

Содржина : 100% Големина На Полиестерска Топка : 300 гр / 10,5 мл, 201 м / 220 јд Нега : Машинско Перење Во Мерач На Ла

DEN 0.67
Бернат Меки Памук Јасно Бело Предиво - 3 Пакување од 120гр/4,25 мл-Најлон-3 Дк-254 Јарди-Плетење/Капчиња Свеж
Бернат Меки Памук Јасно Бело Предиво - 3 Пакување од 120гр/4,25 мл-Најлон-3 Дк-254 Јарди-Плетење/Капчиња

Содржина : 60% памук, 40% акрилик, Нега : Машинско Перење и Сушење Големина на топката : 120гр / 4,2 мл, 232 метри /

DEN 285.12
Лав Бренд Предиво-Coboo-6 Пакет Со Игла Мерач Свеж
Лав Бренд Предиво-Coboo-6 Пакет Со Игла Мерач

Секоја Големина На Топката : 100гр / 3,5 мл, 212 метри / 232 јарди Тежина На Предиво : 3 Светлина 50% памук, 50% Виск

DEN 502.08
Бернат Ќебе Екстра Гроздобер Бело Предиво-2 Пакување од 300гр/10,5 мл-Полиестер-7 Џамбо-Плетење/Капчиња Свеж
Бернат Ќебе Екстра Гроздобер Бело Предиво-2 Пакување од 300гр/10,5 мл-Полиестер-7 Џамбо-Плетење/Капчиња

Содржина : 100% Големина На Полиестерска Топка : 300 гр / 10,5 мл, 87 метри / 97 јарди Грижа : машинско перење И сув �

DEN 2.33
Лили Шеќер ' Н Крем Памук Конус Предиво, 14 мл, Бела, 1 Конус Свеж
Лили Шеќер ' Н Крем Памук Конус Предиво, 14 мл, Бела, 1 Конус

Влакна : 100% Памук Крем Предиво Од Крин Шеќер Е природно, меко, апсорбирачко памучно предиво кое доаѓа во �

DEN 0.67