Етботу Трки Волан, За Нинтендо Wii

Етботу Трки Волан, За Нинтендо Wii

DEN 1196.80

Свеж

Достапно.

Еколошки абс материјал, нетоксичен, мазен, без мирис и отпорен на корозија. Издржлив и тежок дизајн, може да го издржи управувачот од реалната борбена симулација. Може да обезбеди брзо ослободување на далечинскиот управувач од рачката за прицврстување. Ergономски дизајн, лесен за фаќање, минимизирање на заморот на рацете, удобен за употреба. Компатибилен Со Возбудлив Камион, Gt Pro Серија, Excitebike, Moto Roaderm Потреба За Брзина и многу други Wii тркачки игри. Еколошки абс материјал, нетоксичен, мазен, без мирис и отпорен на корозија. Издржлив и тежок дизајн, може да го издржи управувачот од реалната борбена симулација. Може да обезбеди брзо ослободување на далечинскиот управувач од рачката за прицврстување. Ergономски дизајн, лесен за фаќање, минимизирање на заморот на рацете, удобен за употреба. Компатибилен Со Возбудлив Камион, Gt Pro Серија, Excitebike, Moto Roaderm Потреба За Брзина и многу други Wii тркачки игри. Опис : тип На Ставка : Волан Применлив за : Возбуди Камион, GT Pro Серија, Excitebike, Moto Roaderm Потреба За Брзина и многу други wii тркачки игри. Боја : Црна/бела/розова/сина/зелена Амбалажа : Opp торба/p> Карактеристики еколошки материјал Издржлив и тежок дизајн Минимизирајте Го Материјалот за замор на рацете : Abs Пакетот вклучува : 1 * Волан (Додаток не е вклучен Само Далечинскиот Управувач) Белешки : отстапувањето на боите може да се разликува поради различните поставки на мониторот, ве молиме љубезно разберете. Ние ви нудиме најдобар производ и услуга. Ако имате било каков проблем, ве молиме известете ни, и ние ЌЕ го решиме проблемот ШТО Е МОЖНО ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Избор на клиенти

Момо Тркачки Сила Повратни Информации Тркало Свеж
Момо Тркачки Сила Повратни Информации Тркало

ТРКАЧКОТО ТРКАЛО МОМО има волан со високи перформанси со менувач на стап, 6 програмабилни копчиња, како �

DEN 2.00
Xbox 360 Mc2 Микрокон Тркачки Тркала Свеж
Xbox 360 Mc2 Микрокон Тркачки Тркала

Вклучете ја и исклучете ја конзолата или пристапете до контролната табла Xbox 360 користејќи Го Копчето Xbox

DEN 1200.00
ИКОНОПИСИ PS3 ДВИЖЕТЕ ТРКАЧКИ ТРКАЛА Свеж
ИКОНОПИСИ PS3 ДВИЖЕТЕ ТРКАЧКИ ТРКАЛА

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИКОНОПИС ТРКАЧКОТО ТРКАЛО е КОМПАТИБИЛНО СО PS3 ПОТЕГ ЗЕМЕТЕ ЈА ВАШАТА PL

DEN 3.00
Trustmaster Rgt Сила Повратни Информации Спојката Тркало За КОМПЈУТЕР Свеж
Trustmaster Rgt Сила Повратни Информации Спојката Тркало За КОМПЈУТЕР

Ексклузивен режим "5 ОСКИ" Комплет педали" 3" : широк и прилагодлив Многу функции достапни директно на трк�

DEN 635.20
ТРУСТМАСТЕР Т ОДИ КАРТИНГ ЗА WII НИК Свеж
ТРУСТМАСТЕР Т ОДИ КАРТИНГ ЗА WII НИК

КАРТИНГ ЗА WII КАРТИНГ ЗА WII Безжично возење за сите тркачки и картинг игри тркалото има слот за сместувањ

DEN 1.67
RASTP 13.6 /345mm Тркачки Волан Со Sim Тркачки Игри Адаптер За Волан Погоден За Trustmaster T500 / T300 / TS-PC,TS-XW Свеж
RASTP 13.6 /345mm Тркачки Волан Со Sim Тркачки Игри Адаптер За Волан Погоден За Trustmaster T500 / T300 / TS-PC,TS-XW

€FITMENT fit За trustmaster t500 / T300 / TS / TX системи На Воланот €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q адаптерот за гејмерски волан и

DEN 0.67
VIPJQ 6+R USB Simulator H менувач за менувач за Logitech G29 G920 управувач компјутер црно Свеж
VIPJQ 6+R USB Simulator H менувач за менувач за Logitech G29 G920 управувач компјутер црно

★ Според оригиналните фабрички спецификации, совршен натпревар за оригиналниот мотоцикл / возила ★ Со�

DEN 2.33
Контролер за безжични трки со тркалото Hyperkin S за Xbox One/Xbox Series X - Официјално лиценциран од Xbox - Xbox One Свеж
Контролер за безжични трки со тркалото Hyperkin S за Xbox One/Xbox Series X - Официјално лиценциран од Xbox - Xbox One

Потопување каде и да сакате преку безжична врска Класичен X, B, A, Y копче поставено со L и R предизвикувачи..

DEN 4719.84
Трустмастер Отворено Тркало Додај На Свеж Попустот
Трустмастер Отворено Тркало Додај На

Компактна големина (11 инчи 28 см во дијаметар) и лесен дизајн за зголемено чувство на Повратна Информациј

DEN 2879.84
Иннато ГТ3 Тркачки Волан За Компјутер-Гејмерски Волан За Трки Свеж
Иннато ГТ3 Тркачки Волан За Компјутер-Гејмерски Волан За Трки

Подобро Ergономски Долг Живот Костец Мала Тежина Полиуретански зафати 300мм дијаметар за возење ГТ Автомо

DEN 3.33
GH Mario Kart 8 волан компатибилен со Nintendo Wii, тркала за тркачки игри за далечински контролер на Wii Свеж
GH Mario Kart 8 волан компатибилен со Nintendo Wii, тркала за тркачки игри за далечински контролер на Wii

100% висококвалитетно Wii U Wii Wheel / Mario Kart Racing тркала за Wii Remote Riment Games, врвен производител, брза и стабилна исп�

DEN 1.00
Wii Семејство Тркачки Тркала 3 Пакет-Сина/Зелена/Црвена Свеж
Wii Семејство Тркачки Тркала 3 Пакет-Сина/Зелена/Црвена

Компатибилност со Motion PlusСкриениот оддел го поврзува Сензорот Motion Plсо Далечинскиот Управувач wii Гумени �

DEN 1.67
Hztyyer 7 во 1 Тркачки Волан, 270 Степени Ротација Универзална USB Автомобил Sim Игра Волан Со Педали за Свеж
Hztyyer 7 во 1 Тркачки Волан, 270 Степени Ротација Универзална USB Автомобил Sim Игра Волан Со Педали за

Мултифункционален : ТРКАЧКО тркало ЗА ИГРИ СО УСБ со двоен режим, 2 режими слободно се префрлаат, со лине�

DEN 0.67
Следно Ниво Трки Елита Слободна Стои Троен Монитор Додаток-На-Црно Издание Свеж
Следно Ниво Трки Елита Слободна Стои Троен Монитор Додаток-На-Црно Издание

Постелоксирана алуминиумска истиснување со висока јачина лесно поддржува три екрани 21" 43" Вклучени 3мм �

DEN 3999.84
Супердрајв-GS850-X тркачки волан со рачен менувач, 3 педали, менувачи на лопатки За Xbox Serie X/S, PS4, Xbox One, Свеж
Супердрајв-GS850-X тркачки волан со рачен менувач, 3 педали, менувачи на лопатки За Xbox Serie X/S, PS4, Xbox One,

Компатибилен Со Xbox Serie X / S, PS4, Xbox One Рачна рачка на менувачот (6 брзини + рикверц) + / лопатки за промена на �

DEN 2399.84
Официјален 7 во1 270 степен Тркачки Волан Со Одговорни Педали ЗА PS4 ЗА XBOX-ONE/360 за Switch Android Симулациски Погон Свеж
Официјален 7 во1 270 степен Тркачки Волан Со Одговорни Педали ЗА PS4 ЗА XBOX-ONE/360 за Switch Android Симулациски Погон

# Најновите 7во1 поддршка на воланот ЗА PS4 ЗА PS3 / КОМПЈУТЕР / ЗА XBOX ONE / ЗА XBOX 360 / За Прекинувач / Андроид #250 мм

DEN 238.40
Wii Волан &засилувач; Далечински Рампа Свеж
Wii Волан &засилувач; Далечински Рампа

Вклучува волан и далечински рампа Повеќе реални игра Тркачкото тркало прави да се чувствувате како да в

DEN 1120.00