Шученгмаои Силиконски Бенто Кутии Контејнер За Ручек, Контејнер За Ручек Отпорен На Истекување, Без БПА, Безбеден За Миење Садови

Шученгмаои Силиконски Бенто Кутии Контејнер За Ручек, Контејнер За Ручек Отпорен На Истекување, Без БПА, Безбеден За Миење Садови

DEN 431.84

Свеж

Достапно.

Безбедност дизајн sil 100% храна одделение силиконски материјал, без PPA&BPA&ПВЦ. Силиконскиот материјал нема лесно да избледи или да се истроши и е издржлив. Висок квалитетбенто кутијата е густа и издржлива и ќе трае долго. Нема да се скрши дури и ако падне од височина. Нема да истече кога ќе се потопи во вода. Нема да исчезне без разлика колку долго ќе се користи. Лесен за чистење и носењеНашата силиконска кутија за ручек може да се измие со топла вода со сапуница или да се стави во машина за миење садови, отпорна на висока температура и може да се користи во машини за миење садови и микробранови печки. мал и лесен, кој е многу погоден за закажување и патување. Оваа силиконска бенто кутија во 3 одделни прегради може да се отстрани, ако на пикник, кампување или забава, чинијата не е доволна, можете да ја извадите како сад за употреба. Нашите силиконски кутии за ручек се достапни во широк спектар на бои и доаѓаат во класични бои кои не бледнеат лесно, осигурувајќи дека вашата кутија за ручек ќе изгледа одлично долго време. Ние стоиме зад нашите производи и нудиме гаранција за задоволство. Доколку не сте задоволни со нашите производи, слободно контактирајте не.

Избор на клиенти

Американско Знаме Двослоен Бенто Кутија Контејнери За Оброци Со Рачка Пренослив За Канцелариска Работа Свеж
Американско Знаме Двослоен Бенто Кутија Контејнери За Оброци Со Рачка Пренослив За Канцелариска Работа

Висок Квалитет : нашата кутија за ручек е изработена од пп материјал, кој е силен и издржлив Со двослоен �

DEN 0.33