Ipetboom Бебе Подароци Бебе Подароци Фудбал 1pc Кадифен Фудбал, Фудбал Кадифен Фудбал Меки Куче Полнети Фудбал Кадифен Фудбал Перница За Момчиња, Зелена Фудбал Подароци

Ipetboom Бебе Подароци Бебе Подароци Фудбал 1pc Кадифен Фудбал, Фудбал Кадифен Фудбал Меки Куче Полнети Фудбал Кадифен Фудбал

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

1. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-фудбалската топка е изработена од премиум и пп памук и кадифен материјал, што ќе им донесе насмевка на вашите деца абд деца. ОБРАЗОВЕН ДИЗАЈН - кога вашите деца играат со фудбалска играчка, можете да ги едуцирате за фудбалското знаење и да го стимулирате нивниот интерес за фудбалот. ИСТО ТАКА ПОГОДЕН КАКО ИГРАЧКА ЗА МИЛЕНИЧИЊА-кадифената фудбалска перница може да биде и играчка! Гледајте како вашето кученце среќно трча по него и носете го околу игралиштето или дворот. СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД-површината на фудбалската топка е мазна и удобна, мека и симпатична, како вистинска фудбалска топка, многу живописна и реална, носејќи им бескрајна радост на децата. ДОМАШНИ УКРАСИ - ова е плишана фудбалска играчка која интегрира едукативни и декоративни карактеристики. Плишаната фудбалска топка е совршена за совпаѓање со фудбалски спортски тематски украси на простории. Описова е плишана фудбалска играчка која интегрира едукативни и декоративни карактеристики. Плишаната фудбалска топка е совршена за совпаѓање со фудбалски спортски тематски украси на простории.Карактеристики-Материјал : ПП Памук, кадифен.- Боја : Зелена.- Големина : Околу 23х23х23см.- ВРВЕН КВАЛИТЕТ-фудбалската топка е изработена од премиум и пп памук и кадифен материјал, што ќе им донесе насмевка на вашите деца абд деца.- ЕДУКАТИВЕН ДИЗАЈН - кога вашите деца играат со фудбалска играчка, можете да ги едуцирате за фудбалското знаење и да го стимулирате нивниот интерес за фудбалот.- ИСТО ТАКА ПОГОДНА КАКО ИГРАЧКА ЗА МИЛЕНИЧИЊА-кадифената фудбалска перница може да биде и играчка на вашето домашно милениче! Гледајте како вашето кученце среќно трча по него и носете го околу игралиштето или дворот.- СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД-површината на фудбалската топка е мазна и удобна, мека и симпатична, како вистинска фудбалска топка, многу живописна и реална, носејќи им бескрајна радост на децата.- ДОМАШНИ УКРАСИ - ова е плишана фудбалска играчка која интегрира едукативни и декоративни карактеристики. Плишаната фудбалска топка е совршена за совпаѓање со фудбалски спортски тематски украси на простории.Пакет Вклучувајќи 1 X Фудбал Полнети Играчка.

Избор на клиенти

Џианекск Реален Октопод Кадифен Плишан Морски Животински Перница Кадифен Подароци За Украсување На Домот Свеж
Џианекск Реален Октопод Кадифен Плишан Морски Животински Перница Кадифен Подароци За Украсување На Домот

?Материјал : Висококвалитетен плишан+ пп памук ?Големина : Средна е околу 18 инчи; Голема е околу 33,8 инчи...

DEN 1484.80