СИ Америка 3 2 Пакување Плоча Кастер, Термопластична Гума Сива Цврста Рициново, Врвот Плоча Кастер, 500 фунти Вкупниот Капацитет

СИ Америка 3 2 Пакување Плоча Кастер, Термопластична Гума Сива Цврста Рициново, Врвот Плоча Кастер, 500 фунти Вкупниот Капацитет

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Ширина на тркалото 1-1/4" Дијаметар На Тркалото 3 "/ големина На Плоча : Горната плоча 2-3/8"*3-5/8". Вкупен капацитет од 500 фунти (капацитет од 4 x тежина од другите на пазарот) / пакување од 2 / Материјал : гума. Вклучува : 2 Крути. Потивко работење / Супериорна заштита на подот / Супер стабилна, издржлива и тврдо носена / Идеална за магацин, производител, хемиска фабрика, маса за алати, мебел и кујна итн. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : 90-Дена кавга слободен враќање политика за сите производи купени 100% задоволни гаранција. Ширина на тркалото 1-1/4" Дијаметар На Тркалото 3 "/ големина На Плоча : Горната плоча 2-3/8"*3-5/8". Вкупен капацитет од 500 фунти (капацитет од 4 x тежина од другите на пазарот) / пакување од 2 / Материјал : гума. Вклучува : 2 Крути. Потивко работење / Супериорна заштита на подот / Супер стабилна, издржлива и тврдо носена / Идеална за магацин, производител, хемиска фабрика, маса за алати, мебел и кујна итн. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : 90-Дена кавга слободен враќање политика за сите производи купени 100% задоволни гаранција. Моделот На Тркалото На Тркалото Сај Америка Цинк / Челик / Темопластично Тркало Тркало Со Тркала Со Дијаметар 3 "за 1-1/4" Капацитет за Полнење 250 фунти Секој Материјал За тркала : Цинк Челик И Темопластика Овозможува тивко движење од 360 степени На Индустриска опрема Големина На Плочата : 2-3/8"*3-5/8" Употреба : Опрема За Храна И Пекарница. Хотелска Опрема. Опрема За Ракување Со Материјали. Преместување Кукли, канцеларија и продавница тела.Алатка и Одржување Carts.Sy Америка Гаранција 90-Дена кавга слободен враќање политика за сите производи купени од продавница.

Избор на клиенти

X-DREE 1.5 Едно Диа Тркало 50mm Висина Ротациона Горната Плоча Вртливата Сопирачка Тркала 4pcs (1.5 '' Rueda de diametro unico Свеж
X-DREE 1 Dia Едно Тркало 34mm Висина Врвот Рамна Плоча Цврста Тркала 12 парчиња(1 '' Dia Rueda unica 34 mm deltura Placa супериорен Свеж
X-DREE 1 Dia Едно Тркало 34mm Висина Врвот Рамна Плоча Цврста Тркала 12 парчиња(1 '' Dia Rueda unica 34 mm deltura Placa супериорен

Содржина на пакетот : 12 парчиња тркало за Тркала; Име На Производ : Тркало За Тркала Тежина : 265гр; Главен М

DEN 2.67
HV/W - 16ssc Серија Вртливата/Заклучување Рициново за 30lb &засилувач; Подолу Капацитети Свеж
HV/W - 16ssc Серија Вртливата/Заклучување Рициново за 30lb &засилувач; Подолу Капацитети

А&Д HVW16 SSC Вртлив / Заклучување Рициново за 30 lb & подолу капацитети (секој) Забелешка : за Сите Меѓународни �

DEN 1.33
CarryMaster ACMCT-76SF Светлина-Должност Вртливата Прирабница Медицински Пластични Рициново Свеж
CarryMaster ACMCT-76SF Светлина-Должност Вртливата Прирабница Медицински Пластични Рициново

Carry Master ACMCT76 SF е Лесен Медицински Пластичен Рицинус Медицинскиот Тркач Carry Master ACMCT76 SF има носивост од 132,28 �

DEN 441.60
ПИКИ Неми Универзална Пластична Тркала За Тркала Не-Лизгање отпорни на Абење 1 парчиња Свеж
ПИКИ Неми Универзална Пластична Тркала За Тркала Не-Лизгање отпорни на Абење 1 парчиња

Неми Универзални Пластични Тркала За Тркала Нелизгање отпорни на Абење 1 Pcs Parameters Најлонска рамка + TPRLoad :

DEN 2.67
Aexit 4pcs 16mm Тркалца Диа 360 Степен Ротација Вртливата Рициново Плоча Тркалца Топката Тркалање Тркала Свеж
Aexit 4pcs 16mm Тркалца Диа 360 Степен Ротација Вртливата Рициново Плоча Тркалца Топката Тркалање Тркала

Содржина на пакетот : 4 Парчиња х Тркало За Тркала; Име На Производ : Тркало За Тркала; Тежина : 164гр Главен

DEN 3.33
Трговија на големо 24 Пакет 3 Вртливи Тркала Тркала Гумена Основа со Горната Плоча &засилувач; Имајќи Тешки r1-6-v1421 Свеж
X-DREE 1.1-инчен Диа Најлон Едно Тркало 38mmx17mm Правоаголна Горна Плоча Фиксна Тркала 2pcs (1.1 pulgadas Dia Најлон Rueda Свеж
X-DREE 1.1-инчен Диа Најлон Едно Тркало 38mmx17mm Правоаголна Горна Плоча Фиксна Тркала 2pcs (1.1 pulgadas Dia Најлон Rueda

Содржина на пакетот : 2 парчиња х Фиксно Тркало; Име На Производ : Фиксно Тркало Тежина : 33гр; Главен Матер�

DEN 1401.60
КЕНИД 1 1.25 1.5 2 Инчен Мебел Тркала Тркала Гума Вртливата Количка Гумени Тркалца Со Сопирачка 1 парчиња Свеж
КЕНИД 1 1.25 1.5 2 Инчен Мебел Тркала Тркала Гума Вртливата Количка Гумени Тркалца Со Сопирачка 1 парчиња

1 1.25 1.5 2 Инчен Мебел Тркала Тркала Гумени Вртливи Колички Гумени Тркалца Со сопирачка 1 парчиња опис : за �

DEN 1.67
Х - DREE Машини Количка 360 Степен Ротација Врвот Плоча Вртливата Тркалце Црна 1.5 Дијаметар Тркало (Carretilla para maquinaria Свеж
Х - DREE Машини Количка 360 Степен Ротација Врвот Плоча Вртливата Тркалце Црна 1.5 Дијаметар Тркало (Carretilla para maquinaria

Содржина на пакетот : 1 х Тркало За Тркала; Име На Производ : Тркало За Тркала Тежина : 160гр; Главен Материј�

DEN 473.60
Гмлсд Тркала За Тркала, 4 парчиња инхитуристички Тркала 50мм Вртливата Гума за Тролејнитурер со Сопирачки/25мм Свеж
Гмлсд Тркала За Тркала, 4 парчиња инхитуристички Тркала 50мм Вртливата Гума за Тролејнитурер со Сопирачки/25мм

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

DEN 2.67
Ришелје Хардвер 815120110 Формула Серија 100/120 Дизајн Рициново, Алуминиум Свеж
Ришелје Хардвер 815120110 Формула Серија 100/120 Дизајн Рициново, Алуминиум

Капацитет на оптоварување по тркалце : максимум 176 фунти Препорачани површини : дрво / штица, тепих, плочк

DEN 289.76
Бекант Рициново Црно 903.724.54 Свеж
Бекант Рициново Црно 903.724.54

МПН : 903.724.54 Дијаметар : 3 1 / 4" Максимално оптоварување / тркалце : 44 фунти Висина на зградата : 4 3 / 4" Бекант р

DEN 287.84