BESPORTBLE Магнетни Алатки 1 Сет Спортски Сува Избриши Таблата Со Исечоци Сува Избриши Таблата Со Исечоци Двострана Кошарка Таблата Со Исечоци За Кошарка Бејзбол Фудба?

BESPORTBLE Магнетни Алатки 1 Сет Спортски Сува Избриши Таблата Со Исечоци Сува Избриши Таблата Со Исечоци Двострана Кошарка

DEN 1428.80

Свеж

Достапно.

Овој тактички одбор е одличен за осмислување стратегии и замени за денот на натпреварот. Мазната тренерска табла ви овозможува да нацртате различни стратегиски линии, лесно пишување и лесно бришење. исто така, планирајте сесии за обука и помогнете му на вашиот тим да излезе со иновативни рутини во собата. Мала тежина и лесна за носење. Тоа е одлично за и тимови од сите нивоа. Добар квалитет стилски издржливи тактики одбор, во целина добар дел од опремата за секој лидер. Овој тактички одбор е одличен за осмислување стратегии и замени за денот на натпреварот. Мазната тренерска табла ви овозможува да нацртате различни стратегиски линии, лесно пишување и лесно бришење. исто така, планирајте сесии за обука и помогнете му на вашиот тим да излезе со иновативни рутини во собата. Мала тежина и лесна за носење. Тоа е одлично за и тимови од сите нивоа. Добар квалитет стилски издржливи тактики одбор, во целина добар дел од опремата за секој лидер. Опис Користењето на тренерскиот одбор во критични времиња ќе помогне подобро да се визуелизира и разбере нивната позиција и рута на теренот. Двостран дизајн, целосна судска и полу - судска тактика може да се користи, овозможувајќи ви целосно да ја разберете тактиката и да ја добиете играта. Карактеристики-Материјал : пвц.- Големина : Прибл 36. 80Х22. 40Х0. 50см.- Квалитетен стилски издржлив тактички одбор, генерално добар дел од опремата за секој лидер.- Мала тежина и лесна за носење. Тоа е одлично за и тимови од сите нивоа.- Овој тактички одбор е одличен за осмислување стратегии и замени за денот на натпреварот.- исто така, планирајте сесии за обука и помогнете му на вашиот тим да излезе со иновативни рутини во собата.- Мазната тренерска табла ви овозможува да нацртате различни стратегиски линии, лесно пишување и лесно бришење.- Боја : Бела кошница.- Големина : Прибл 36. 8Х22. 4Х0. 5СМ. Пакет Вклучувајќи : 1 х сет на тренинг одбор.

Избор на клиенти

Вифемифи Фудбал Тактики Магнетна Табла Туторство Со Гума За Бришење Е Погодна За Настава За Обука На Игри Свеж
Вифемифи Фудбал Тактики Магнетна Табла Туторство Со Гума За Бришење Е Погодна За Настава За Обука На Игри

Професионализам : Дизајниран За фудбалско истражувањестратегија и постигнување максимална победа...

DEN 1488.00
Прецизност ПТ Фудбал Тренери Двострана Таблата Со Исечоци, Една Големина, К-РЕЈ-ТР812 Свеж
Прецизност ПТ Фудбал Тренери Двострана Таблата Со Исечоци, Една Големина, К-РЕЈ-ТР812

Прецизност Обука Фудбал Таблата Со Исечоци Реверзибилна тактика одбор Совршен за спортски менаџери и т

DEN 592.64
Мареј Спортинг Стоки Сува Избришете Двострани Тениски Тренери Таблата Со Исечоци Свеж
Мареј Спортинг Стоки Сува Избришете Двострани Тениски Тренери Таблата Со Исечоци

Сува избришете ја таблата со исечоци за тениски тренери со силен клип и лесна за бришење на површината...

DEN 1.00