ГРУНИ Бробрун Тпр Супер Неми Тркала Тркалца ТПЕ Тивко И Удобно Високо Оптоварување-Мечка За Мебел Софа Покажат Домашен Хардвер 2 парчиња

ГРУНИ Бробрун Тпр Супер Неми Тркала Тркалца ТПЕ Тивко И Удобно Високо Оптоварување-Мечка За Мебел Софа Покажат Домашен Хардвер

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Тркалца / Топката Тркалца. Тркалца / Топката Тркалца. Тркалца / Топчести Тркалца Броброун ТПР Супер Неми Тркала Тркалца ТПЕ Тивко И Удобно високо Оптоварување-мечка За Софа За Мебел Покажете Домашен Хардвер 2 парчиња параметри Без сопирачка и со носивост на сопирачката : 1 инч : 15 кг / парчиња 1,5 инчи : 25 кг 2 инчи : 40 кг ТПЕ гумено тркало,супер неми Количини На Пакување : 2 парчиња.

Избор на клиенти

XZGDEN Супериорен 4PCS 50mm Месинг Тркалца Тркала Тркала Мебел Хардвер Тркалца Тркалца Свеж
XZGDEN Супериорен 4PCS 50mm Месинг Тркалца Тркала Тркала Мебел Хардвер Тркалца Тркалца

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

DEN 801.60
КЕНИД 1 1.25 1.5 2 Инчен Мебел Тркала Тркала Гума Вртливата Количка Гумени Тркалца Со Сопирачка 1 парчиња Свеж
КЕНИД 1 1.25 1.5 2 Инчен Мебел Тркала Тркала Гума Вртливата Количка Гумени Тркалца Со Сопирачка 1 парчиња

1 1.25 1.5 2 Инчен Мебел Тркала Тркала Гумени Вртливи Колички Гумени Тркалца Со сопирачка 1 парчиња опис : за �

DEN 1.67
X-DREE 1.5 Едно Диа Тркало 50mm Висина Ротациона Горната Плоча Вртливата Сопирачка Тркала 4pcs (1.5 '' Rueda de diametro unico Свеж
Албион 5 Х 2 Леано Железо В Гроув Вртлив Тркалце, Без Сопирачка, Товари до 800 фунти Свеж
Албион 5 Х 2 Леано Железо В Гроув Вртлив Тркалце, Без Сопирачка, Товари до 800 фунти

Кастер ПодТип : Вртливата Оцена на оптоварување : 800 фунти Број На Тркала : 1 Тркало Диа : 5 во...

DEN 6111.68
Албион 4 Х 2 Не-Обележување Гума Мека Рамна Цврста Тркалца, Без Сопирачка, Товари до 350 фунти, Свеж
Албион 4 Х 2 Не-Обележување Гума Мека Рамна Цврста Тркалца, Без Сопирачка, Товари до 350 фунти,

Кастер ПодТип : Крути Оценка на оптоварување : 350 фунти Број На Тркала : 1 Тркало Диа : 4 во Ширина на тркало�

DEN 4977.28
4 ПАРЧИЊА 1,5 Инчни Црни Вртливи Рамни Тркалца Софа Бебешки Кревет Колички Тркала Носечки 50 кг Мебел Стп Гумени Тркалца Свеж