Осветлете Јаки За Кучиња, ЕДНОБОЈНА USB ЈАКА ЗА Кучиња ПРЕДВОДЕНА ОД Dlitk НА Полнење 1 Брои, Јака За Сјај Со Големина НА Tpu За Кучиња, Светло За Јака За Кучиња За Големи С?

Осветлете Јаки За Кучиња, ЕДНОБОЈНА USB ЈАКА ЗА Кучиња ПРЕДВОДЕНА ОД Dlitk НА Полнење 1 Брои, Јака За Сјај Со Големина НА Tpu

DEN 164.64

Свеж

Достапно.

?●ЈАКА ЗА КУЧЕ СО СЈАЈ со ВИСОКА ВИДЛИВОСТ que : Користејќи висококвалитетни LED светла и цевка за водење на светлината TPU, безбедни и издржливи, 360° осветлуваат јаки за кучиња за да ви помогнат брзо да го пронајдете вашето куче во темнина, но исто така во голема мера ја подобруваат безбедноста на кучето ноќе за да избегнете сообраќајни несреќи. (Ако сијалицата е оштетена, јаката на лер кучето може да се сврти кон други бои, се јавува овој проблем со квалитетот можете да не контактирате, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор.). ?●3 ПРОЗРАЧНИ РЕЖИМИ● : светлото на јаката на кучето користи комбинација НА LED светла во различни бои за да ја подобри идентификацијата. Допрете го копчето за да се префрлате помеѓу различни режими на светлина : брзо трепкање-5 часа, бавно трепкање - 7 часа, стабилно светло - 3 часа.(Новата јака што емитува светлина е мешавина од две различни бои на еднобојна светлина надвор од ефектот . Кога моќта е недоволна, може да се појави ефект на една боја.). ?●ОТПОРНОСТ НА ВРЕМЕНСКИТЕ УСЛОВИ/ЛЕСЕН за УПОТРЕБА● : јаката за лер куче е отпорна на дожд, не се плаши од дождливо време или секојдневно потење. Лесен за ракување, само извлечете го едниот крај од цевката ТПУ, ставете го на вратот на кучето и повторно притиснете го назад во јаката.(не е погоден за екстремна временска употреба, како што се пливање или силен дожд). ?●ГОЛЕМИНА на СЕЧЕЊЕ€ : должината на јаката за осветлување на кучето на јаката е 70 см (27,5 инчи) и проѕирната цевка TPU може да се исече на која било големина за да одговара на големината на вратот на вашето домашно милениче, така што не треба да се грижите дали ќе купите погрешна големина. Совршен за шпаниели, лабрадори, песови, германски овчари, овчарски кучиња итн. ? ●100% ГАРАНЦИЈА● : имаме 10-годишно искуство во производство на производи за домашни миленици и нашата мисија е да создадеме висококвалитетни производи за кучиња. Ако имате било какви прашања, секогаш можете да стапите во контакт со нас. Ние нудиме 100% гаранција без проблеми (во рок од 3 месеци од проблемите со квалитетот, ќе ви понудиме целосна наплата или размена!). .

Избор на клиенти

Хфдгдфк Кафеава Карирана Волнена Јака Со Најлон-Топла И Мека Лакови Куче Јака За Големо Средно Мало Куче Свеж
Хфдгдфк Кафеава Карирана Волнена Јака Со Најлон-Топла И Мека Лакови Куче Јака За Големо Средно Мало Куче

Дпрстените се заварени за цврстина и издржливост прилагодлив за совршено вклопување Секоја машна е рач

DEN 3769.60
Дигби и Фокс Обложена Кожна Јака XXLarge Pink Свеж
Дигби и Фокс Обложена Кожна Јака XXLarge Pink

Кожна Јака За Кучиња со дигби и Фокс, Кожената Јака За Кучиња Со Дигби И Лисица е функција и стил одеднаш

DEN 1396.80
Трикси 143903 Каво Стоп-Јака, М, Црвено Свеж
Трикси 143903 Каво Стоп-Јака, М, Црвено

Повлечете Ја Јаката За Запирање најлон, круг особено еластични Јака каво куче јака прави секојдневни пр

DEN 0.33
SHISGZMDIAN 28 Парчиња Брзо Странично Ослободување Токи, 4 Големини 1,49 инчи/1,25 инчи/1 инчи/0,78 инчи, Погоден За Тактичка Свеж
БААПЕТ ХХС-3/4 х ХХ-Мала Виолетова Јака За Кучиња + Поводник Свеж
БААПЕТ ХХС-3/4 х ХХ-Мала Виолетова Јака За Кучиња + Поводник

БААПЕТ 6 стапки јаже со дијаметар од 1 / 2 инчи поводник за кучиња со кеси за измет х 1 БААПЕТ 3 / 4 "х (8"10") ххма

DEN 1401.60
Јака За Кучиња Од Пингвин, Кучешки Дизајн, Божиќ, Сина, Широка 1 инч, Прилагодлива, Најлонска, Средна И Голема Свеж
Јака За Кучиња Од Пингвин, Кучешки Дизајн, Божиќ, Сина, Широка 1 инч, Прилагодлива, Најлонска, Средна И Голема

Широк 1 инч Страна ослободување бравата јака Тежок најлон Прилагодлив Машина за перење Направено со ква

DEN 3.33
Брава Надолу Мачка Јака Бегство Аладин Јасмин Магија Тепих Возење Сцени 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Свеж
Брава Надолу Мачка Јака Бегство Аладин Јасмин Магија Тепих Возење Сцени 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 1.33
Јака Со Пластична Спојка - Мртвите Мажи Не Раскажуваат ПРИКАЗНИ Одблиску Бело-1/2 Широк-Одговара 6-9 Вратот-Мал Свеж
Јака Со Пластична Спојка - Мртвите Мажи Не Раскажуваат ПРИКАЗНИ Одблиску Бело-1/2 Широк-Одговара 6-9 Вратот-Мал

Одговара на 69" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака �

DEN 3.33
Тока Надолу Пластични Клип Јака - Зомби Изрази Црна/Зелена/Црвена-1/2 Широк-Се Вклопува 8-12 Вратот-Медиум Свеж
Тока Надолу Пластични Клип Јака - Зомби Изрази Црна/Зелена/Црвена-1/2 Широк-Се Вклопува 8-12 Вратот-Медиум

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

DEN 574.40
Сплитер За Поводник За Кучиња Со Тока Долга 1 Стапка Широк 1 Инч Свеж
Сплитер За Поводник За Кучиња Со Тока Долга 1 Стапка Широк 1 Инч

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 403.20
Тока-Надолу 6-9 Мустаќи Кафеава/Мулти Пастелни Пластични Клип Јака, Тесен Мал Свеж
Тока-Надолу 6-9 Мустаќи Кафеава/Мулти Пастелни Пластични Клип Јака, Тесен Мал

Одговара на 69" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака �

DEN 270.72
Поводник За Миленичиња - Форд Овал в / Текст-Долг 4 Стапки-Широк 1 Свеж
Поводник За Миленичиња - Форд Овал в / Текст-Долг 4 Стапки-Широк 1

Овој поводник е долг 4 стапки и широк 1" Издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека боит�

DEN 2.33
Whippy девојче цветно куче јака симпатична розова цветна печатена кутре јака прилагодлива најлонска јака со метална тока мека Свеж Попустот