ХИФОНИКС ЗС653 Зевс Коаксијални Звучници За Автомобили-6,5 Инчни Коаксијални Звучници, 300 Вати, 3-Насочен Автомобил Аудио, Пасивен Кросовер, Звучен Систем

ХИФОНИКС ЗС653 Зевс Коаксијални Звучници За Автомобили-6,5 Инчни Коаксијални Звучници, 300 Вати, 3-Насочен Автомобил Аудио,

DEN 381.44

Свеж

Достапно.

Висококвалитетен Звук-нео-Миларските меки куполи твитерџии користат елементи отпорни на удари кои произведуваат неверојатен квалитет на звукот и зголемена сигурност во вашиот систем на звучници. Лесен и Издржлив – серијата звучници За автомобили Хифоникс Зевс се изработени со издржлив, лесен материјал кој ги минимизира нарушувањата и произведува музички среден опсег и бас тонови за музичко искуство со голема моќност што одговара на вашиот стил. Дизајниран Да Одговара на звучниците на Возилото дизајнирани да заштедат простор и да одговараат на речиси секоја апликација. Вклучените скари обезбедуваат заштита од случајно оштетување и заземаат минимална просторија за да одговараат на потребите на вашето возило по избор. Систем за ладење-размената на воздух преку серпентина овозможува воздухот да помине преку гласовниот серпентина низ пајакот, а опкружувачкиот материјал На каптон твитер ја расфрла топлината правејќи долготраен, висококвалитетен звучен систем. Отпорен на влага-звучниците од серијата HIFONICS ZS се направени за екстремни услови. Со гумено опкружување отпорно на влага и поврзување со лепило за конус до опкружување со висока температура, никогаш не губете квалитетен звук на елементите. производ, прирачник. Висококвалитетен Звук-нео-Миларските меки куполи твитерџии користат елементи отпорни на удари кои произведуваат неверојатен квалитет на звукот и зголемена сигурност во вашиот систем на звучници. Лесен и Издржлив – серијата звучници За автомобили Хифоникс Зевс се изработени со издржлив, лесен материјал кој ги минимизира нарушувањата и произведува музички среден опсег и бас тонови за музичко искуство со голема моќност што одговара на вашиот стил. Дизајниран Да Одговара на звучниците на Возилото дизајнирани да заштедат простор и да одговараат на речиси секоја апликација. Вклучените скари обезбедуваат заштита од случајно оштетување и заземаат минимална просторија за да одговараат на потребите на вашето возило по избор. Систем за ладење-размената на воздух преку серпентина овозможува воздухот да помине преку гласовниот серпентина низ пајакот, а опкружувачкиот материјал На каптон твитер ја расфрла топлината правејќи долготраен, висококвалитетен звучен систем. Отпорен на влага-звучниците од серијата HIFONICS ZS се направени за екстремни услови. Со гумено опкружување отпорно на влага и поврзување со лепило за конус до опкружување со висока температура, никогаш не губете квалитетен звук на елементите. производ, прирачник. Гром удира со звучниците На Зевс! Инсталирањето на нови компоненти на звучниците треба да го отклучи целиот потенцијал на аудио системот на вашето возило. Звучниците На Хифоника Зевс се дизајнирани да ви ја дадат таа искра. Овој Пар На Зевс Серија КОАКСИЈАЛЕН 4 X Звучници (6.5 во., 3 Начин, 300 вати макс) функција Милар купола твитерџии, како и алфа-целулоза полипропиленски конуси. За длабоки и јасни бас сигнали дури и во најмалите големини на возачот, изберете Зевс!.

Избор на клиенти

Dell Прецизност 7540 Мобилна Работна Станица-Intel Xeon E-2276M 2.8 GHz Hexa-Core-16GB 2667MHz DDR4 Меморија-256GB M. 2 NVMe Свеж
Dell Прецизност 7540 Мобилна Работна Станица-Intel Xeon E-2276M 2.8 GHz Hexa-Core-16GB 2667MHz DDR4 Меморија-256GB M. 2 NVMe

Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и �

DEN 1.00
Озлазниот лизгачки капакот на покривот на OZXC, заклучување на подвижни покрив - Rev 2 - GM F Retainer 84900118, компатибилен Свеж
Озлазниот лизгачки капакот на покривот на OZXC, заклучување на подвижни покрив - Rev 2 - GM F Retainer 84900118, компатибилен

【Заменете го】 gm f letainer 84900118 【Компатибилен со】 Ова е замена за OEM бравата за задниот лизгачки покрив на �

DEN 558.40
7/8/9 ft Винил базен табела покритие водоотпорни капаци на билијард Свеж
7/8/9 ft Винил базен табела покритие водоотпорни капаци на билијард

Покривка од табела со базени од 7 метри Пондерирани агли Засилен раб на цвест 20 C дебела пластика...

DEN 0.33
Yuumin Девојки девојчиња Две парчиња врвови на резервоари со хеланки поставуваат атлетски облеки Свеж
Yuumin Девојки девојчиња Две парчиња врвови на резервоари со хеланки поставуваат атлетски облеки

Памук, полиестер Греј деца девојчиња тренингот што работи спортски костум Табела со големина значи опс�

DEN 210.40
Тежина на калибрација од 1 кг 1000g со бесплатна тежина од 10 грам тест за дигитални скали Свеж
Тежина на калибрација од 1 кг 1000g со бесплатна тежина од 10 грам тест за дигитални скали

1000g тежина на калибрација со тежина од 10 G тест што се наддавате на еден сет за тежина на калибрација...

DEN 370.88
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025 Свеж Попустот
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025

Кабел за адаптер со високи перформанси од 15 стапки ги поврзува Mini Display Port Овозможени работна површина и �

DEN 143.84
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали Свеж
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали

Кристална рачка цврста четка Четка во прав Фондација четка Песна четка за шминка Овие обоени четки со к�

DEN 144.00
Оддел 56 Дом на Северен Пол за празници Поставени селски додатоци, разнобојни Свеж
Оддел 56 Дом на Северен Пол за празници Поставени селски додатоци, разнобојни

Серија : Одмор специјален, 2017 година Сет од 3 вклучува групирање на додатоци Електрични : Стандарден кабе

DEN 383.20
Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи Свеж
Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи

ВОЗРАСТ Конкурентна ЕЛИСА Комплет 5 х 96 Анализи Колориметриски Exiselect ВОЗРАСТ Конкурентни ЕЛИСА комплет

DEN 1017.60
Lenscoat LCN18300VRSN леќи за Nikon 18-300mm f/3.5-5.6g ED VR Свеж
Lenscoat LCN18300VRSN леќи за Nikon 18-300mm f/3.5-5.6g ED VR

Заштита од испакнатини, дупки, нишки и елементи како вода, песок, прашина итн Камуфлажните обрасци помаг

DEN 1499.84
Главен вретено на Елинги, лесна инсталација сигурна вретено вратило за вратило за авиони WLToys V950 RC за над 8 години Свеж
Itekiro 800mah Батерија за Panasonic VW-VBX070 VW-VBX070-W VW-VBX070E VW-VBX070E-W VW-VBX070GK HM-TA2 HM-TA20 HX-DC1 HX-DC10 Свеж
Itekiro 800mah Батерија за Panasonic VW-VBX070 VW-VBX070-W VW-VBX070E VW-VBX070E-W VW-VBX070GK HM-TA2 HM-TA20 HX-DC1 HX-DC10

Заменска камера за замена за Panasonic VWVBX070, VWVBX070W, VWVBX070 E, VWVBX070 EW, VWVBX070 GK Батеријата со висок капацитет трае по

DEN 806.40