2 Сет Сини 3-Ниво Круг Картон Кекс Штанд За 24 Кекси Совршен За Момче Роденден Бебе Туш Партија Материјали

2 Сет Сини 3-Ниво Круг Картон Кекс Штанд За 24 Кекси Совршен За Момче Роденден Бебе Туш Партија Материјали

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

МАТЕРИЈАЛ-Изработен Од Висококвалитетен Картон. ГОЛЕМИНА НА ДРЖАЧОТ ЗА КЕКСИ-Мало ниво 7.2 инчи, средно ниво 9.6 инчи, големо ниво 12 инчи; 4.6 помеѓу секое ниво, вкупно околу 12.75 во висина. ЛЕСНО ЗА ПОСТАВУВАЊЕ-Дизајнирано Со цврсти штипки што не се лизгаат. Лесно за поставување и симнување кога е потребно. СОВРШЕН ЗА УКРАСИ ЗА ЗАБАВИ-Идеален За роденден на бебе момче, туш за бебиња, под залихите за забави со морска ајкула. РАЧКА ДИЗАЈН-на врвот на нашите производи постои дупка за суспензија за вашето погодно носење или виси. МАТЕРИЈАЛ-Изработен Од Висококвалитетен Картон. ГОЛЕМИНА НА ДРЖАЧОТ ЗА КЕКСИ-Мало ниво 7.2 инчи, средно ниво 9.6 инчи, големо ниво 12 инчи; 4.6 помеѓу секое ниво, вкупно околу 12.75 во висина. ЛЕСНО ЗА ПОСТАВУВАЊЕ-Дизајнирано Со цврсти штипки што не се лизгаат. Лесно за поставување и симнување кога е потребно. СОВРШЕН ЗА УКРАСИ ЗА ЗАБАВИ-Идеален За роденден на бебе момче, туш за бебиња, под залихите за забави со морска ајкула. РАЧКА ДИЗАЈН-на врвот на нашите производи постои дупка за суспензија за вашето погодно носење или виси. 2 Поставете Сина Тркалезна Картонска Торта Од 3 Нивоа За 24 Кекси Совршени За Материјали За Забава За Туширање За Роденден За Момчиња Материјал : цврст рециклиран картон.Големина : Мало ниво 7.2 во, средно ниво 9.6 во , големо ниво 12 во, 12.75 во Висок2 Постави розово злато кекс штанд.Секој штанд за Кекси барем може да собере 12 колачи. 2 поставете најмалку 24 кекси. Идеален за бебе момче роденден бебе туш под морето и ајкула партија маса декорација.

Избор на клиенти

Држач За Торта, Држач За Кекси, Штандови За Десерти Сет За Прикажување На Маса,Уметничка Шема Од Розова Риба Свеж
Држач За Торта, Држач За Кекси, Штандови За Десерти Сет За Прикажување На Маса,Уметничка Шема Од Розова Риба

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

DEN 0.67